kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jutro kurs na Barce 1,62 nie sądzicie że trochę mało? Nie wydaje mi się żebyśmy byli aż takim faworytem.
0
@dzefrej234 Wapna zostało szkoda było wyrzucić
9
Tak po ludzku szkoda Alaby, to już zapewne koniec kariery. Ciekawe jak ze swojej kontuzji wyjdzie Carvajal.
0
@Recha_0684 Ale w takiej formie nie byli nigdy. Właśnie o to chodzi że nie mają mega gwiazd tylko pakę fantastycznych graczy na każdej pozycji (no może poza bramką)
0
Ciężko będzie wygrać z PSG komukolwiek. Nieograniczony budżet, zero obwarowań finansowych, farmerska liga w której mogą sobie rotować jak chcą...
5
Zastanawiam się co Dembele zagrałby pod Flickiem…
20
Czyli jak Mbappe wchodził na złamanie nogi to wystarczył protokół gdzie sędzia napisał o walce o piłkę. Teraz sędzia napisał o agresji i musieli szukać dowodów. Bandyci i sk…syny
Bellingham dosałby pewnie mecz zawieszenia który odsłużyłby z jakimś Herkulesem w przyszłym sezonie ale chodzi o zasadę.
Bandyci, już nawet się nie kryją
16
Fajny wpis Barbastro
3
Dobra Rapha, pocieszyliśmy się a teraz szybciutko proszę włączyć tryb Liga Mistrzów.
31
Świetna decyzja że nie tłukli się po nocy po samolotach tylko wylatują dzisiaj. Pewnie spać im było ciężko ale zawsze coś.
2
@Wiktor91 Już nie przesadzajcie wszyscy, wczoraj wcale tak łatwo nie było
28
Rudiger już przeprosił, nie było sprawy. Ban na 1 mecz wystarczy.
A Bellingham mówił po angielsku i sędzia nie zrozumiał, w rzeczywistości pochwalił jego pracę w tym meczu.
3
@gaq Chyba raczej afrobrazylijczyk :)
6
Ja to widzę że Bellingham i Rudiger wylatują a u Vasqueza skończy się na 1 meczu. To byłaby dobra wiadomość bo Anglik jest jedynym graczem w pomocy który cokolwiek pokazuje.
1
@Luciano99 Ja się cały czas dziwię co ich tak odpaliło, przecież faul ewidentny
0
@626 Naprawdę wierzysz że nie będzie nas na KMŚ?
26
W sumie to ten mecz lepiej ułożyć się nie mógł
-Wylew Realu, groźby i rządania które okazały się wydmuszką
-ZERO kontrowersji na korzyść Barcelony
-przynajmniej 4 grube kontrowersje na korzyść Realu
-słuszne anulowanie karnego który dałby puchar przed dogrywką
- zachowanie piłkarzy Realu po meczu
Tylko popcorn zrobić i oglądnąć to jeszcze raz :)
0
Real Madryt: W 120. minucie zawodnik (22) Antonio Rüdiger został wyrzucony z boiska z następującego powodu: za rzucenie przedmiotem z pola technicznego, próbując mnie dosięgnąć. Po pokazaniu czerwonej kartki musiał być przytrzymywany przez kilku członków sztabu technicznego, wykazując agresywną postawę.
Real Madryt: W 120. minucie zawodnik (17) Lucas Vázquez Iglesias został wyrzucony z boiska z następującego powodu: za protestowanie przeciwko jednej z naszych decyzji, wbiegając kilka metrów na boisko i wykonując gesty niezadowolenia.
Real Madryt: W 999. minucie zawodnik (5) Jude Victor William Bellingham został wyrzucony z boiska z następującego powodu: po zakończeniu meczu podszedł w kierunku naszego stanowiska w agresywny sposób i musiał być powstrzymywany przez swoich kolegów z drużyny”.
No to czekamy na kary. Vasquez 1 mecz, reszta od 4 w górę musi być
25
Inigo zaimponował kolejny raz, nawet na lewej obronie daje darę
0
Coś się tu nałożyło w tym wywiadzie
7
@Terroriser Ja bardzo lubię i szanuję Szpakowskiego, uważam że nikt tak jak On nie potrafi zbudować atmosfery meczu. Ale wczoraj było bardzo słabo a już Żewłakow głupoty straszne opowiadał
0
@jacek905 Vini nie rzucał, machał tylko
2
Spokojnie, 1 mecz kary w zawieszeniu na 3 i rozejdzie się po kościach
1
Ugrali swoje, piękna akcja. Zastraszenie sędziów pełną parą. To się do prokuratury nadaje.
3
Skandaliczny brak karnego na Ferranie a teraz cofnie. Niesamowite
0
@messi33 Z Rodrygo w obecnej formie to na pewno
1
Może i Mbappe nie jest w super formie ale ja tam wole żeby nie grał. To cały czas mega groźny piłkarz
1
@kamiVeB Kto ostatnio przekręcił Celtę to bym się kłócił…
0
@Derean Brawo Celta, jak ich nie lubię :)
9
20:44 The Athletic wskazuje, że jego źródła wskazują na to, że Federacja zmieni sędziego głównego i sędziego VAR.
Jeżeli to prawda to to jest koniec hiszpańskiej piłki klubowej