kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dziennikarzom chyba trochę za bardzo się spieszy, przecież nawet jeszcze nie zaczęło się okienko. MATS nie ma żadnego interesu w siedzeniu na ławce (już nie ważne czy będzie Wojtek czy nie) a chyba ma na tyle rozumu żeby wiedzieć że nie będzie pierwszy.
0
@Bananowysong A jakie przyszłe przychody sprzedajemy?
2
@Kgorecki2500 I jeszcze będziemy Go utrzymywać przez całe życie... palnąć w łeb i spokój.
1
@Mezocyklon87 A chciałbyś jeszcze jeździć na mecze Barcelony bez paszportu i bez granic? To lepiej rób to szybko bo jak Pis z Konfą będą rządzić to bye bye Unio
1
@sokot I jednocześnie mówią że ułatwią transfer Bayernowi? Słabe to...
7
@Encore Starego też trzeba ogarniać akurat. Spokojnie, wróci do Flicka to się uspokoi. Ciężko się dziwić chłopakowi że chce się pobawić
1
@kubix05 Już się przestraszyłem że umarł jak zobaczyłem to czarno-białe zdjęcie
1
Ktoś jest w stanie ogarnąć i mi wytłumaczyć o ch chodzi temu Athleticowi? Podpisują gościowi dość niską klauzulę i mają pretensje że ktoś ją chce wpłacić? Dobrze mówi Ćwiąkała w odcinku, Nico już rok temu dawał jasne sygnały że obiecał bratu zagranie w pucharach a później odejdzie.
0
@Cule1234 Już po chłopie niestety. Coś się musiało źle poustawiać przez co lecą Mu teraz mięśnie raz za razem. Coś jak u Hazarda.
2
@Puyolex No trochę ma, dostajemy przecież kary od UEFY
4
Proste, po co płacić Negreirze pod stołem skoro można mieć swojego człowieka za darmo? Perez zawsze miał łeb do interesów.
4
@Sebolinho UEFA kwestionuje sposób zaliczania przychodów z dźwigni bo ich zasady są inne niż La Ligi. Były o tym artykuły.
A co do lóż to rzeczywiście był problem bo audytor zakwestionował że nie można sprzedawać coś czego fizycznie nie ma (akurat ma tutaj rację moim zdaniem). Ale teraz jak już są to wszystko powinno być ok
Pomijając jednak to wszystko wg mojej wiedzy którą nabyłem ze śledzenia artykułów zasada 1:1 nie jest płynna, tylko aktualizuje się ją 2 razy w roku.
3
@th@les Z tego co wiem limity płacowe aktualizowane są co pół roku, więc zapewne na koniec czerwca. Czyli jak w styczniu byliśmy w zasadzie 1-1 to dalej w niej jesteśmy, przynajmniej do 01.07
3
To jest oczywista oczywistość ale Tebas znowu ściemnia. Sam przyznał po przelewie za loże VIP że Barca jest w regule 1-1, nic nie mogło się znienić bo zmiany będą na koniec sezonu a teraz mówi że Barca nie jest w regule 1-1.
17
Athetic chyba myli zdolność pozyskiwania piłkarzy ze zdolnością ich rejestracji. Zresztą ciekawe na jakich zasadach kluby mogą mieć wgląd w finanse innych klubów.
0
Sam nie wiem co myśleć o Torre. Z jednej strony pokazuje że ma porencjał z drugiej już raz odbił się od Girony. Ciekawe jak będzie w Mallorce
0
@HavertzKai Wymiana Pjanica za Melo to było rollowanie długu i Juventus nie jest tutaj winien. Winny jest (tfu!) Bartomeu za to że dał Mu taki wysoki i długi kontrakt.
0
Coś czuję że Araujo jednak odejdzie, jak klauzula spadnie to ktoś z Anglii się skusi. Jak widze jak płaci się tam po 60 mln za ludzi o których w życiu nie słyszałem to wypłacenie takiej kasy za mimo wszystko porządnego i uznanego na świecie obrońcę jest promocją.
2
@addept Bardzo niedrogi, Messi nigdy nie odpuścił ani centa więc na pewno wydoi Arabów ile się da
0
@IMBALEO Ostatnio były pokazywane filmy z góry, w środku wygląda to całkiem dobrze.
0
Ale jak 25, przecież to absurd. Chyba Gampera tyle? Przecież nie rozegramy całego sezonu z taką pojemnością
1
@Lisek Coś czuję że Messi akurat tego dnia będzie miał inne plany.
0
@Rifek Dlaczego nie mają? Jeżeli Fati zacznie grać choćby na 30 % swoich możliwości to będzie się opłacało Go wykupić za te 10-15 mln o których mowa.
0
Ja nie wiem, albo nikt nie powiedział Deco że mamy złą sytuację finansową albo wcale nie jest z nami tak źle.
3
Kompletnie nie rozumiem tej histerii Athleticu. Podpisali kontrakt z przystępną klauzulą a teraz mają wielkie pretensje że ktoś chce tą klauzulę opłacić. Jak nie chcieli żeby odchodził trzeba było wpisać miliard i spokój. A ci wpisali 60 mln za jedną z gwiazd ligi i reprezentacji i się dziwią że ktoś chce tyle zapłacić.
4
Ten gol samobójczy rodem z piłki kobiecej, jakiś kompletny absurd...
0
@Coveta Bo chłopak w takim wieku musi grać, a ile jest w stanie zagrać jako zmiennik Yamala, 15 minut co drugi mecz?
Ja jestem największym zwolennikiem rotacji na świecie, wyśmiewam tych co mówią że Nico przyjdzie „soedzieć na ławie”. Ale taki chłopak nie wejdzie do składu Barcelony, najlepiej jakby poszedł do jakiegoś Ajaxu albo innego Porto.
0
Zrobienie z niego zmiennika Yamala jest pomysłem tak idiotycznym że nie wierzę że ktoś może to pisać na poważnie…
1
Real na razie skompromitował się z Arabami a teraz wygrywa z meksykańską drużyną z bilansem strzałów 5-20, 3-11 w celnych. Ciekawe co będzie jak trafią na kogoś lepszego.
2
Artykuł z gatunku bezsensownych, bo jak się okaże że Lewy dalej strzela to nielogiczne będzie odstawianie Go od składu.