2

Uspokójcie się wszyscy, nic jeszcze nie wiadomo. Panikujecie jakby znowu poszły więzadła a to już by wiedziali. Trzeba spokojnie poczekać.

0

Szczęście w nieszczęściu że Gavi złapał kontuzję teraz z nie za tydzień. Jak się okaże że to coś poważnego to temat transferu Fermina jest zakończony.

2

@Piana90000 Ale spokojnie, widzę że się podekscytowałeś za bardzo. Po pierwsze nigdzie nie napisałem że cenię Gaviego wyżej niż Fermina. Po drugie porównywanie ich statystyk to tak jakbyś porównał de Jonga do Raphinhi. Pokazałem tylko że stereotyp Gaviego łapiącego głupie kartki to bzdura bo ma ich tyle samo co Fermin.
Gavi miał świetny sezon przed kontuzją, w poprzednim dochodził do formy. Teraz miał dobry presezon, ostatnio dał dobrą zmianę z Levante. Oby to nie było nic poważnego.

2

@Piana90000 Rzeczywiście Gavi to prawdziwy rzeźnik. W poprzednim sezonie 42 mecze, 1688 minut, 6 żółtych kartek, 0 czerwonych. Fermin 46 meczów, 2039 minut, 6 żółtych kartek, 1 czerwona. Gavi brutal, Fermin aniołek.

5

Nie wiem na ile ma to znaczenie ale jest jedna sprawa o której się nie mówi: konflikt Fermina z Gavim. Tam było coś grubego i może wpłynąć na ostateczną decyzję.
Myślę że wszyscy trochę przesadzacie, piłkarze muszą przychodzić i odchodzić. Jeżeli wyciągniemy za Fermina dobrą kasę to może uda się jeszcze na ostatniej prostej ściągnąć choćby jakiegoś doświadczonego obrońcę.
Moim zdaniem w całej tej sytuacji klub zachowuje się dobrze, nie ma żadnego wypychania, siedzą cicho.

0

@barca4life Z drugiego koszyka mogliśmy trafić Arsenal i np Benfikę albo Juventus, z trzeciego Tottenham i Napoli. Mamy Frankfurt, Bruggię, Olimpiakos u siebie i Slavię.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@barcelonaLM Newcastle zaniża nam średnią bo ma bardzo mało punktów a jest lepsze niż cały 4 koszyk razem wzięty.

7

Barcelonie średnią podbija Newcastle z czwartego koszyka dlatego jesteśmy dość wysoko. Mamy świetne losowanie, z drugiego koszyka wymarzeni rywale, trzeci też super bo lepiej grać z Olimpiakosem u siebie niż tam.

0

Piękne losowanie, drugi koszyk wymarzony. To Newcastle może być niewygodne ale poza tym cudo.

0

PSG masakra losowanie

3

@Bogan To nie jest grupa, to drużyny z którymi my gramy. To że ich wylosujemy oznacza że my będziemy z nimi grać a nie oni ze sobą

1

Uniknąć Newcastle i Galatasaray z czwartego, Totków i Napoli z trzeciego. W zeszłym roku ominęliśmy Anglię ale nic dwa razy się nie zdarza. Marzy mi się City bo słabe i Inter w ramach rewanżu.

1

W poprzednim roku ominęliśmy drużyny angielskie, statystycznie nie jest możliwe żeby to powtórzyć. Taki Arsenal z drugiego i Newcastle z czwartego byłoby słabe

1

@Herbert Gampera? Z Atletico przecież mieliśmy wrócić.

0

@Destroyer_of_Worlds Rozumiem że oczekujesz że jak do władzy wróci PIS to wrzutek nie będzie? No to polecam cofnąć się do ustaw "covidowych".

0

@BezglutenowyPedri Amortyzacja to bardziej przy transferze. Kupujesz gościa za 50 mln i podpisujesz kontrakt na 5 lat za 5 mln za sezon. Całą kwotę rozbijasz na lata trwania kontraktu i amortyzujesz co rok. Czyli zawodnik za 50+5*5 mln kosztuje cię rocznie 15 mln

1

Za 50 na pewno nie, za 70 bym się zastanowił, za 80 już chyba bym przestał.

4

@wojtek_ny W Hiszpanii na trubuny „główne” mówi się lateral czyli właśnie boczne. Na trybuny za bramkami mówi się goal.

0

Mam plan: szybko załatwmy to pozwolenie i zróbmy sparing bez publiczności Barcy Atletic z Andorą Pique, audytor zaliczy loże VIP i wchodzimy na pełnej w 1:1.

3

Trochę słaba ta powtórka ale moim zdaniem Tchouameni nie jest nawet blisko zagrania piłki. Zresztą nieważne, nie każde minimalne dotknięcie piłki powoduje że nie ma faulu jeżeli wślizg wycina zawodnika, a zwłaszcza od tyłu.

0

Real w ustawieniu 4-2-3-1 postawił na rozegranie parą Mastantuono-Guler. Na Oviedo wystarczy ale ciekawe jak to będzie grało dalej.

0

Czyli zostaną do rejestracji Martin i Rooney z małymi kontraktami. Jak to się uda Laporcie bez dźwigni to szacunek.

0

@partymaker Ta, to było genialne. Christensen leżał na boisku piłka poszła w bok do Kounde, po kilku sekundach Christensen wstał a sędzia wtedy odgwizdał faul.

5

@Gregor1899 podobne? Przecież to zupełnie co innego. Balde co prawda ma rękę odsuniętą do brzucha ale nie powiększa tą ręką obrysu ciała, czyli jakby tej ręki nie było to i tak dostałby w klatę. Tchouameni nie dość że ma rękę dużo dalej, to jeszcze całkowicie z boku i do tego broni strzał który zapewne skończyłby się golem.

0

@bbartekfcb Zapewniam że na tej stronie nie ma większego zwolennika szerokiego składu i rotacji niż ja. Ale popatrzmy realnie: Pedri będzie grał wszystko, de Jong będzie grał bardzo dużo. Pierwszym zmiennikiem będzie Gavi a przecież jest jeszcze Bernal. Wiadomo że lepiej mieć takiego Casado na ławce ale z drugiej strony jak ma wchodzić na 15 minut w co drugim meczu to zwyczajnie szkoda chłopa. Nie jestem za tym żeby Go wypychać, jak Laporta bez tego ogarnie rejestracje to super. Ale jak ktoś miałby odejść to ja obstawiam Casado.

0

Mam nadzieję że pójdzie jakiś oficjalny protest co do stanu boiska bo to może być niebezpieczny preceder.
Swoją drogą ciekawe jak się rozwinie sprawa rejestracji Mastantuono, niby wszystko jest ok ale są tam przesłanki umyślnego ominięcia przepisów.

7

Dla mnie najważniejszym wnioskiem jest to że Gavi wraca. Marzyłem o tym żeby zobaczyć Go na 6 obok Pedriego. Casado w poprzednim sezonie zyskał na kontuzjach i pokazał się ze świetnej strony. Taka mała upierdliwa menda która oddaje serce na boisku. Gavi daje to samo tylko jest o klasę (albo i dwie) piłkarsko lepszy. Jak dla mnie podstawową parą pomocników będzie Pedri z de Jongiem, a Gavi będzie ich uzupełniał. I nie zapominajmy jeszcze o Bernalu. Casado za dużo nie pogra bo jest po prostu słabszy od pozostałych dlatego to właśnie On powinien odejść.

1

Najgorsze: nasza obrona. Tragicznie to wygląda , Cubarsi jest jak dziecko we mgle, Araujo mało konkretny. Po drugie absurdalny karny który mógł nas kosztować punkty. Po trzecie Yamal który moim zdaniem zagrał dużo gorszą połowę niż Rashford.
Najlepsze: cały czas to mamy.

0

A mi sie qr dekoder zawiesil i reseruję…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?