kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale tak serio. Ja rozumiem że piłkarz Galaty był pierwszy przy piłce o ułamek sekundy. Ale to przecież nie zmienia faktu że to była nakładka jak uj, czego ja nie rozumiem?
0
@A4ron Jak takie ciąganie mają gwizdać to po 15 karnych w meczu będzie
0
Jak już takie gole mają unieważniać to bez jaj…
1
Piłkarze Atletico pokazują że po prostu potrzebowali postrzelać jakimś ogórkom żeby się na dobre odblokować
0
Bramkarz Slavii TOP
1
A tak swoją drogą to ciekawe ile jeszcze meczów w pełnym wymiarze wytrzyma Mbappe. Chłop w ogóle nie schodzi a cała gra wisi na nim
1
@Culer9002 Ciekawe kiedy się zorientują że trzeba zmienić ku…. a nie firanki
0
A co tam słychać w obozie PSG? Jakieś nowe wiadomości co do kontuzji?
1
No to zobaczymy jak sobie porwdzi Xabi. Na razie było wszystko ładnie i pięknie, lali slabeuszy albo przepychali mecze dzięki skutecznemu Mbappe. Pierwszy poważny rywal i kompromitacja, zobaczymy co będzie dalej.
0
@daniel32778 E tam, za miesiąc nikt nie będzie pamiętał kto był kontuzjowany a jak wpadnie 3 pkt to będzie naprawdę wielka szansa na nawet pierwsze miejsce. Jeżeli rzeczywiście Vitinha wypadnie to IMO PSG będzie bardziej osłabione niż my
2
@FCB_dimiC Wszyscy zawsze mówią że jak wygrywać to z rywalem w pełnym składzie. Gówno prawda, dla mnie PSG mogłoby nawet wyjsć rezerwami byleby wyrwać 3 pkt.
2
No jeszcze jakby Vitinha wypadł to już by było nieźle
1
@ViscaelBarca2007 Nie zapominaj że teraz nie ma już Messiego który gnoił wszystkich którzy nie byli „jego”
1
Jeżeli Atletico potrafi strzelić tyle bramek Realowi to my też damy radę. Nie ważne jak się to skończy, widać że ich obrona wcale nie jest taka mocna.
1
@Luciano99 Poczekaj aż stadion otworzymy, wtedy będzie Lambada dopiero
0
Real dobry czy Atletico słabe?
0
@directedbyfcb Obecna, obecna kolego. Jak Polska odpadała w półfinale MŚ to siatkarze zdobywali mistrzostwo olimpijskie. Szach mat mat.
0
Jak reprezentacja piłkarska odpadnie kiedyś w półfinale mistrzostw świata to będzie można krytykować siatkarzy.
0
Czyli Pedri zdobył grubo ponad 10 razy mniej punktów od Dembele. Bardzo rzadko używam tej emotki ale to zasługuje na xD
0
Ale jak Raphinha po przerwie jak został na siłowni z ostrożności? Trzeba czekać na oficjalki
46
I po to właśnie jest dobry bramkarz na ławce
0
6. Rashford się rozkręca. Szkoda że nic nie wpadło wczoraj.
0
@nosiu95 I nawet wiadomo na którym stadionie :)
0
@ali3gator Myślę że w małej grze, czyli zgubienie przyjęciem, krótki drybling itd nie było lepszego niż On
1
Czy będzie to zbytnio ryzykowne jak powiem że Busquets to najlepiej wyszkolony technicznie pomocnik w historii?
2
Jak mam za niego dać 70 to już wolę dać 50 za Kane’a, podobnienjak to było z Lewym. Marketingowo się to jie może nie udać a i jest gwarancja klasy światowej przez 3 sezony.
4
@fotohobby Zapewne chodzi o tymczasowe drogi ewakuacji przez tereny budowy, jakby drogi były źle zaprojektowane to trzeba zaczynać od nowa…
0
@Bykunn Od Yamala pewnie tak ale na pewno nie od Raphinii
0
Za dużo starania wsadził romantyk footballu żeby to się nie udało. Ciekawe czy po latach wyjdzie ilu dziennikarzy trzeba było zachęcić do głosowania.
8
Anglicy już odkryli Pedriego, czas na resztę świata