0

@LukaszFan Też beznadziejnie ale On przynajmniej może coś dobije

3

W sumie nie wiadomo czy Ferran czy Olmo dziś gorszy

0

No to już by był hit zupełny…

0

@4Fabregas4 Rekin wielorybi

0

Olmo znowu bezużyteczny, mamy dziurę pomiędzy pomocą a atakiem. To już lepiej Roniego tam wpuścić. Swoją drogą to jwst wręcz niemożliwe jak tak dobry piłkarz może grać tak słabo

0

@SmoothCriminal Listopad 2024

0

Ja nie mam nic przeciwko takim karnym, ale jakby wszyscy byli traktowani równo. Pamiętam taką sytuację gdy sędziowie tłumaczyli że piłkarz nie miał szans na dojście do piłki i nie było karnego

0

Moim zdaniem za takie zagrania powinien być karny. Błąd techniczny przez co piłka trafia w rękę

0

Po pierwsze wiadomość że jedzie przeczytałem po tym jak to napisałem a po drugie to że jedzie to nie znaczy że będzie grał. A w ogóle to ten komentarz miał się znaleźć pod przeglądem prasy a nie tu…

0

I pyk, Mbappe nie jedzie na kadrę. Trzeba się umieć ustawić, wystarczy zmiana w końcówce meczu.

1

@Wiktor91 Oby tak było, ale jak nie to koło 10 spokojnie można wołać

10

Ten Roony to bardzo dobry ruch. Chłopak grać potrafi a kupili Go za bezcen. Pogra u nas sezon i spokojnie będzie można sporo zarobić

3

Bellingham jest po prostu w beznadziejnej formie po kontuzji, dorabianie do tego takich teorii jest w stylu TV Republika…

1

Hiszpania gra u siebie z Gruzją i Bułgarią, akurat w tych meczach Yamal mógłby trochę pobiegać żeby dojść do formy. Teraz lepiej żeby Pedri dychnął choć w to nie wierzę…

7

@Herbert Wiadomo, różnice być muszą. Ale UEFIE udało się sprawić że do ostatniej kolejki o awansoe może zdecydować wręcz jedna bramka. Do samwgo końca w grze były praktycznie wszystkoe drużyny. Do tego faza pucharowa - w Superlidze tego nie było także mecz między drużynami 12-14 byłby o nic.
Mi osobiście nowy format LM bardzo się podoba

19

Pomysł Superligi spowodował że UEFA zmieniła formaty wszystkich pucharów. Zrobili de facto superligę z Ligi Mistrzów. Teraz ten projekt nie ma sensu

18

Wszyscu się mądrzą jakbyśmy co najmniej 5-0 przegrali. Przegraliśmy pierwszy mecz w tym sezonie, przez tą porażkę nikt nie zauważył że pobiliśmy historyczny rekord meczów ze strzelonym golem. A wszyscy narzekają jakbyśmy z tej Ligi Mistrzów odpadli.

1

@szeryfwlkp Właśnie po długim okresie przygotowawczym drużyna jest zmęczona. Brak świeżości teraz zaprocentuje (a przynajmniej powinien) na wiosnę

16

Jeżeli my mamy się martwić porażką z najlepszą w tym momencie drużyną na świecie to co mają powiedzieć w Madrycie po oklepie od Atletico? To był słaby mecz ale to ciągle tylko 3 pkt czyli tyle samo co z Newcastle, Olimpiakosem i Brugią. 2 z 3 najtrudniejszych meczów za nami nie ma co płakać

0

@valdes1969 A brak szefa obrony to wina Flicka?

0

@Cules69 Niestety to jest pokłosie ligi. Podczas gdy PSG może sobie kłaść lagę inne kluby muszą grać na 100%

2

No niestety, nie da się wygrać z najlepszą pomocą świata grając w 2. Gra Olmo to był sabotaż, dramat. Yamal po 2 szarpnięciach zniknął zupełnie. Pozytywne wrażenia jedynie u Rashforda który z meczu na mecz gra coraz lepiej.

0

Totalna katastrofa, tragiczny mecz

2

Flick to jednak jajca ma porządne :)

0

Za minutę pójdzie zmiana :)

4

Olmo co dotknie to spier…. Katastrofalny mecz

1

Pedri dzisiaj więcej strat niż w całym sezonie

1

Olmo do natychmiastowej zmiany, już lepiej Lewego postawić koło Ferrana może coś się odbije

1

Nie wiem dlaczego Wojtek ostatnio w sytuacjach sam na sam idzie w ciemno

0

Oby, to by było duże osłabienie dla nich. Jak dla mnie mogą grać nawet rezerwami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?