kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten porucznik Gruber z nami też fajnie zagrał. Real dramatyczny nawet jak wymęczy
0
Wniosek jest jeden: nawet jak Real dzisiaj jakoś wymęczy zwycięstwo to nie zmienia to faktu że dalej są beznadziejni i przerwa reprezentacyjna nic tu nie zmieniła. W środę wyjazd na ciężki teren do Grecji, będzie ciekawie.
0
@bezalkoholowy Z nami by strzelił
0
Bellingham choć raz miał piłkę?
6
Fajnie gra to Elche ciekawe na ile sił wystarczy
22
Mam niemałą satysfakcję bo byłem jednym z bardzo nielicznych użytkowników którzy bronili Erica jak cała drużyna grała beznadziejnie za Xaviego.
7
A czego się spodziewać? Real w podobno najlepszej kondycji finansowej w historii. Skład zbudowany za miliard, nowy stadion, rekordowe przychody. A przychodzi Barcelona wychodząca z największego kryzysu w historii z najmłodszym składem w lidze i dziaduniem Lewym na szpicy i ru****ą ich jak szmaty po raz kolejny pomimo drukowania do granic możliwości. Do tego na cudownym przebudowanym za 1,5 miliarda Bernabeu (miało być 3 razy mniej, ale o tym nikt nie mówi) trzeba od 2 lat malować trawę na zielono bo nie chce rosnąć, sąsiedzi się burzą bo głośno i nie można zbudować parkingu bo nie ma gdzie.
A wybawienie sportowe czyli Xabi przegrywa z rozkapryszonym Viniciusem już pierwszy ważny konflikt czym zniża się do poziomu wuefisty.
Na kogoś winę trzeba zwalić.
2
Mała poprawka: wszyscy dobrze widzieli rękę Dumfriesa, problem polega na tym że przez debilne przepisy o rękach w polu karnym i możliwość interpretacji przez sędziego ten karny nie został odgwizdany. Piłka wcześniej lekko otarła się o głowę Holendra a przepisy mówią że jak piłka dotknie innej części ciała a później ręki to karnego nie ma. Były na ten temat szerokie dyskusje.
6
Serio, Laporta jest jaki jest. Ale jak ten kretyn ma być naszym prezydentem to ja 100 razy wolę szwagrów. Gość opowiada takie bzdury że aż boli.
0
Moim zdaniem losowanie super. Jak my się mamy bać Albanii, Ukrainy albo beznadziejnej ostatnio Szwecji to lepiej w ogóle nie awansować. Uniknięta Dania Turcja i Włochy, reszta absolutnie w zasięgu
0
@Stinger_ Gdzie by to nie było i tak grają na wyjeździe
11
Jakieś przykłady tego nieszanowania panie Tibo?
0
@severius Myślę że to była ironiczna wypowiedź.
0
@Kismeth czy ja wiem? Przecież Lewy też brał w tym udział.
1
Ale trzeba przyznać że ten Satariano to strasznie irytujący typ
26
Takimi meczami zaczyna się marsz po mistrzostwo świata
3
Jeszcze debil wjeżdża w bramkarza żeby ten mógł 5 minut leżeć
0
To jest chyba najbardziej absurdalna decyzja sędziowska ery var jaką widziałem
3
Gość 3 metry od piłki wślizg robi i się wykłóca że nie faulował
12
Jeżeli chodzi o jakość Bayern, jeżeli o emocje zdecydowanie Real. Wystartować od 0-2 z tym sędzią to było coś pięknego. Do tego ciężar gatunkowy bo ten mecz praktycznie zdecydował o mistrzostwie.
2
@Ronin47 około 60 (15 znaków)
3
Ja już mam bilety na samolot na Majorkę w lutym, do tego czasu chyba się rozładuje. Czuję że teraz kilka meczów będzie warte oglądania może być fajna nasza gra.
0
@mm1986 To w pizdu drogie :) ale i tak będzie pęłny stadion
0
@th@les Jak dobrze liczę to chcesz grać w 10 :)
7
Ter Stegen - Abidal Mascherano Marquez Alves - Yaya Rakitic Deco - Ronaldinho Suarez Henry.
Specjalnie tak z pamięci żeby była pierwsza myśl, czuję ze 11 będą bardzo podobne
Jeszcze rezerwowi... Eto'o lub Villa, Lucho i Sylvinho (zawsze lubiłem gościa)
33
I tak właśnie trzeba postępować, wszystkich młodych w składzie nie pomieścimy. Nie żadne wypożyczenia bo to w 99% przypadków nie wychodzi. A teraz i nam i Majorce zależy na tym żeby Virgili się rozwijał a chłopak ma czystą głowę. Syruacja win-win-win dla wszystkich.
0
@Litman Nie zmienia to faktu że Mbappe zarabia prawie 3x więcej z premią za podpis
0
Ktoś już miał w rękach kaiążkę o Lewym? Bo właśnie skończyłem oglądać wywiad ze Staszewskim i jak książek generalnie nie lubię czytać to tej nie mogę się doczekać :)
3
@Litman De Jong zarabia tyle co Mbappe? Przecież to nonsens
1
Nie powinno się porównywać Alvareza który będzie kosztował minimum 150 mln z Kanem który ma klauzulę i z resztą która jest o klasę albo i 2 niżej.