2

Ten porucznik Gruber z nami też fajnie zagrał. Real dramatyczny nawet jak wymęczy

0

Wniosek jest jeden: nawet jak Real dzisiaj jakoś wymęczy zwycięstwo to nie zmienia to faktu że dalej są beznadziejni i przerwa reprezentacyjna nic tu nie zmieniła. W środę wyjazd na ciężki teren do Grecji, będzie ciekawie.

0

@bezalkoholowy Z nami by strzelił

0

Bellingham choć raz miał piłkę?

6

Fajnie gra to Elche ciekawe na ile sił wystarczy

22

Mam niemałą satysfakcję bo byłem jednym z bardzo nielicznych użytkowników którzy bronili Erica jak cała drużyna grała beznadziejnie za Xaviego.

7

A czego się spodziewać? Real w podobno najlepszej kondycji finansowej w historii. Skład zbudowany za miliard, nowy stadion, rekordowe przychody. A przychodzi Barcelona wychodząca z największego kryzysu w historii z najmłodszym składem w lidze i dziaduniem Lewym na szpicy i ru****ą ich jak szmaty po raz kolejny pomimo drukowania do granic możliwości. Do tego na cudownym przebudowanym za 1,5 miliarda Bernabeu (miało być 3 razy mniej, ale o tym nikt nie mówi) trzeba od 2 lat malować trawę na zielono bo nie chce rosnąć, sąsiedzi się burzą bo głośno i nie można zbudować parkingu bo nie ma gdzie.
A wybawienie sportowe czyli Xabi przegrywa z rozkapryszonym Viniciusem już pierwszy ważny konflikt czym zniża się do poziomu wuefisty.
Na kogoś winę trzeba zwalić.

2

Mała poprawka: wszyscy dobrze widzieli rękę Dumfriesa, problem polega na tym że przez debilne przepisy o rękach w polu karnym i możliwość interpretacji przez sędziego ten karny nie został odgwizdany. Piłka wcześniej lekko otarła się o głowę Holendra a przepisy mówią że jak piłka dotknie innej części ciała a później ręki to karnego nie ma. Były na ten temat szerokie dyskusje.

6

Serio, Laporta jest jaki jest. Ale jak ten kretyn ma być naszym prezydentem to ja 100 razy wolę szwagrów. Gość opowiada takie bzdury że aż boli.

0

Moim zdaniem losowanie super. Jak my się mamy bać Albanii, Ukrainy albo beznadziejnej ostatnio Szwecji to lepiej w ogóle nie awansować. Uniknięta Dania Turcja i Włochy, reszta absolutnie w zasięgu

0

@Stinger_ Gdzie by to nie było i tak grają na wyjeździe

11

Jakieś przykłady tego nieszanowania panie Tibo?

0

@severius Myślę że to była ironiczna wypowiedź.

0

@Kismeth czy ja wiem? Przecież Lewy też brał w tym udział.

1

Ale trzeba przyznać że ten Satariano to strasznie irytujący typ

26

Takimi meczami zaczyna się marsz po mistrzostwo świata

3

Jeszcze debil wjeżdża w bramkarza żeby ten mógł 5 minut leżeć

0

To jest chyba najbardziej absurdalna decyzja sędziowska ery var jaką widziałem

3

Gość 3 metry od piłki wślizg robi i się wykłóca że nie faulował

12

Jeżeli chodzi o jakość Bayern, jeżeli o emocje zdecydowanie Real. Wystartować od 0-2 z tym sędzią to było coś pięknego. Do tego ciężar gatunkowy bo ten mecz praktycznie zdecydował o mistrzostwie.

2

@Ronin47 około 60 (15 znaków)

3

Ja już mam bilety na samolot na Majorkę w lutym, do tego czasu chyba się rozładuje. Czuję że teraz kilka meczów będzie warte oglądania może być fajna nasza gra.

0

@mm1986 To w pizdu drogie :) ale i tak będzie pęłny stadion

0

@th@les Jak dobrze liczę to chcesz grać w 10 :)

7

Ter Stegen - Abidal Mascherano Marquez Alves - Yaya Rakitic Deco - Ronaldinho Suarez Henry.
Specjalnie tak z pamięci żeby była pierwsza myśl, czuję ze 11 będą bardzo podobne

Jeszcze rezerwowi... Eto'o lub Villa, Lucho i Sylvinho (zawsze lubiłem gościa)

33

I tak właśnie trzeba postępować, wszystkich młodych w składzie nie pomieścimy. Nie żadne wypożyczenia bo to w 99% przypadków nie wychodzi. A teraz i nam i Majorce zależy na tym żeby Virgili się rozwijał a chłopak ma czystą głowę. Syruacja win-win-win dla wszystkich.

0

@Litman Nie zmienia to faktu że Mbappe zarabia prawie 3x więcej z premią za podpis

0

Ktoś już miał w rękach kaiążkę o Lewym? Bo właśnie skończyłem oglądać wywiad ze Staszewskim i jak książek generalnie nie lubię czytać to tej nie mogę się doczekać :)

3

@Litman De Jong zarabia tyle co Mbappe? Przecież to nonsens

1

Nie powinno się porównywać Alvareza który będzie kosztował minimum 150 mln z Kanem który ma klauzulę i z resztą która jest o klasę albo i 2 niżej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?