0

@Ojciec5tkidzieci Nie wiem czy jest na świecie większe gówno niż te freak fighty...

1

@BulaKG Chyba bardziej idiotycznego wytłumaczenia nie mogłeś wstawić... Co z tego że nie zrobił ruchu skoro stał na pozycji spalonej 2 metry przed bramkarzem i zasłaniał mu pół pola karnego?

8

Jak to nie jest spalony to ja nie wiem jak można inaczej nazwać zasłanianie pola widzenia bramkarzowi

1

Rzygać się chce, obrzydliwy klub. Każdy pretekst do dania karnego jest dobry, lata propagandy zaczynają się spłacać.
Mimo tego Real się ślizga, nie mają pomocy, obrona wcale nie jest tak cudowna jak miała być a główną taktyką jest laga na Mbappe. Grali na razie z dołem tabeli w lidze i z Marsylią w LM. Nie oszukujmy się, każdy wynik inny niż zwycięstwo Realu byłby sensacją. Zobaczymy jak im pójdzie w trudniejszych meczach.

3

Parszywy, obrzydliwy klub. Bleh

2

@Encore Czy jest karny wg kogokolwiek poza sędziami i kibicami Realu?

1

@Hubertusk Pierwszy tak, drugi skandaliczny

4

Frajerstwo obrony Borussii na poziomie naszym z Interem

3

Co za jeb przekręt, nie do uwierzenia

1

Się debile o karnego kłócą, najprostsza droga żeby zmaścić

0

@szonik94 Bo czerwo było poza grą

1

Czerwo nie czerwo, jak Real tego nie wciśnie to będę bardzo zdziwiony. No chyba że Marsylia przyciśnie

0

Ten Negreira to jednak przech.... wszędzie ma wtyki

1

Bezsensowne zachowanie kapitana jakby nie było

0

@blakkudium Nie wiem dlaczego mi się ubzdurało że On jest młodszy. Ale ciekawa kariera, plątał się po różnych klubach a na stare lata odpalił

0

Adeyemi Giurassy strasznie fajny atak. Ciekawe jak długo obaj w Borussii posiedzą

0

@APTAPT Prezenty to rozdawał Cubarsi który nie miał prawa zagrać w tym meczu

0

@Pomimo27 A dlaczego nie? Nie rozumiem
@slayer Był też artykuł że przy fontannach jest planowany jakiś pokaz sztucznych ogni i dlatego nie można. Ale był też artykuł że Barca zapewniła sobie możliwość gry do lutego, zresztą wspominał o tym Orłowski ostatnio.

0

A dlaczego nie na Monjuic?

2

@Gregor1899 Było info jakiś czas temu że UEFA zgodzi się na zmianę stadionu, nie panikuj

1

Weźmy pod uwagę to że to całe żonglowanie stadionami, terminami i pojemnościami to w dużej większości wymysły dziennikarzy. Nie ma się co przejmować, lepiej czekać na oficjalne info.

5

Bardzo dobre rozwiązanie przede wszystkim dla piłkarzy z Ameryki Płd. Wyjadą na 3 tygodnie i odpadają im jet lagi.
Trenerzy reprezentacyjni będą mieli szansę spokojniej popracować, będzie mniej przejazdów i wyjazdów piłkarzy.
A co do zrobienia sezonu reprezentacyjnego to moim zdaniem się nie uda, to nie siatkówka.

7

@buddy Byłeś w środku na budowie? Jak Ci się to udało?

1

Eric pokazywał nie raz że potrafi szybko biegać

2

@EsteBlanco Ja ostatnio zadałem pytanie na stronie Realu i dostałem bana:
wymień jakiś dwumecz Ligi Mistrzów w którym Real odpadł przez wyraźny błąd sędziego. Nikt na nic nie wpadł

1

I dobrze, niech się miotają.
Chociaż trzeba przyznać że ta dzisiejsza kartka to absurd...

2

@JKrolFCB Fermin to niech dojdzie do jakiejkolwiek formy to wtedy może coś pogra. Zresztą to przecież nie te same pozycje

1

@Recha_0684 W piłce ręcznej w LM większość meczów kończy się na styku więc to wysoki wynik.

11

I bardzo dobrze, nich gra. Dajmy chłopu trochę czasu, na razie są tylko przebłyski ale trafił do innego świata. Zaczyna się gra co 3 dni, na brak minut nikt nie będzie narzekał.

0

@Tasde Z nowymi BMW jest taki problem że (poza 3) są wręcz karykaturalnie brzydkie. Oczywiście to rzecz gustu ale ja nie mogę na nie patrzeć. Zaciekawiła mnie ta wypowiedź o podsterowności Audi. Miałem A6 C6, miałem C7, teraz jeżdżę C8. Zrobiłem nimi w sumie pewnie z 500 tys km, nigdy w życiu nie uciekły mi nawet na milimetr a nie uważam się za kierowcę "łagodnego". Skąd ta opinia o podsterowności?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?