kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Mecz z przedostatnią drużyną ligi który szedł jak po grudzie do momentu podarowanego karnego.
Mecz z beznadziejnym w tym sezonie Monaco w którym przeciwnik miał więcej celnych strzałów
Mecz z Villareal które z każdym mocniejszym przeciwnikiem się kładzie a w LM zdobyło 1 pkt.
Strasznie jestem ciekawy meczu z Benfiką, Mou już coś tam wymyśli a cały czas mają sporą szansę na awans do 24
0
@Janas11224 raczej powinno zależeć bo jak nie wygrają to wypadają z 8
11
@mkl87 Ronaldinho to my kupiliśmy z PSG a później odszedł do Milanu
12
Takie analizy są o tyle nic nie warte że nie pokazują "co by było gdyby". Np. gdyby VAR nie pomylił się w meczu RSSS i uznał gola Yamala to zapewne byśmy ten mecz wygrali
0
Nie wiem dlaczego drugą sytuację nazywają kontrowersją…
17
6. Nie ma co się ekscytować. Pierwsza połowa zagrana na pół mocy z sędzią idiotą który pozwalał na nieustanne faule piłkarzy Oviedo. W drugiej połowie lekkie przyciśnięcie i wystarczyło. Rotacje porobione, mecz wygrany w trybie sparingu. Ważniejsze jest to co będziemy grali w środę.
P.S.1 Szkoda mi Lewego, nie dość że jest w słabej formie to jeszcze ma pecha, zawsze braknie te kilka centymetrów.
P.S. 2 Liczby Olmo są imponujące, przy kontuzjach chłop robi różnicę. Ciekawe jak pograją z Ferminem w środę bo zapewne z Ericiem stworzą trójkę pomocników
0
Mam 2 pytania trochę odbiegające od sportu ale bardzo ważne dla kibiców.
1 krótkie, ostatnio nie słyszę żeby w 17. minucie kibice krzyczeli independencja, coś się wydarzyło że przestali?
2. Może Adrian się będzie orientował. Twardo zapowiadają likwidację wynajmów krótkoterminowych w Barcelonie od 2028 bodajże. I co wtedy? Przecież w Barcelonie nie ma tylu hoteli/hosteli żeby wszystkich pomieścić. Co na to mówią ci którzy mają te mieszkania i na nich zarabiają? Co z tymi mieszkaniami które nagle będą stały puste a jest ich przecież grube tysiące? Co tak ogólnie mówi o tym ulica?
3
@Derean Ta, nie ma. A wypada nam Pedri i nie ma komu piłki rozegrać
11
Nie wiem dlaczego mi sie ubzdurało że On już jest blisko końca kariery. 31 lat, świetny zawodnik, świetne poszerzenie składu. Wszystko zależy od tego ile by chciał zarabiać
5
Mam przeczucie że Cancelo wyjdzie od pierwszej minuty.
1
@adi7adi8 Nieno karny prawidłowy nie ma się co czepiać
1
@VAMOS1899LaMasia Teraz już 4 :)
6
Niestety ten mecz pokazuje na jakie dno ściąga ligę ten idiota Tebas. 4 drużyna ligi a gra takie gówno że oczy bolą. Nie wiem kiedy oni w końcu przejrzą na oczy
0
No to podsumował
3
Nie wiem czy w historii piłki nożnej istniał i czy kiedykolwiek będzie istniał piłkarz bardziej żałosny niż Vinicius. Coś niesamowitego
7
Można narzekać na farfocla dla Realu ale fakt jest taki że Villareal gra kompletne gówno
0
@kamiVeB No właśnie nie wiem dlaczego ja Go zawsze kojarzyłem jako sympatyka Barcelony
0
@StevenGastonMartin99 Pykają słabsze drużyny przegrywają z mocniejszymi.
0
@4Fabregas4 W normalnym świecie mógłby mieć konkretnego przeciwnika a tu najmocniejszy jest Font który idzie w sentymenty o Messim i Xavim który na koniec kompletnie się rozsypał.
Czekamy na Pique o ile kiedykolwiek się zdecyduje
2
Cholera wygadali się. Teraz Ter Stegen to przeczyta i będzie po planie
0
@CurryTheGoat30 Nie ma szans, Villareal zbiera punkty na słabszych ale ze wszytkimi mocniejszymie przegrał bez wyjątku
2
@LAMC_10 Musieliby mi jeszcze dopłacić żebym to g….no oglądał a nie odwrotnie
2
Villareal co prawda zbiera punkty ze słabszymi ale w meczach z mocnymi wszystko przegrał. Liga Mistrzów też ich zweryfikowała. Nie sądzę żeby Real miał tam jakiś problem.
14
Nigdy nie krytykuje treści umieszczanych na tej stronie kwitując wszystko „nie chcesz to nie czytaj”. Ale apeluję do Redakcji żeby jednak odpuściła sobie tego starego idiotę…
0
@Lisek A miał jakieś inne wyjście?
21
No nieee, Raphinha 6? To był zdecydowanie jego najsłabszy mecz w Barcelonie jaki widziałem. W ataku bezużyteczny, w pressingu praktycznie niewidoczny, w obronie też bardzo słabo jak na niego, tylko 1 odbiór piłki. Dodatkowo nie wiem dlaczego autor nie wspomina o tym że to na jego plecy spada sporo winy za obie bramki bo w obu sytuacjach stał na pierwszym słupku i nie ma prawa przepuścić takich piłek. Przy pierwszym golu pozwolił na przedłużenie, przy drugim machnął się z piłką wpuszczając Lewego na minę. Mam nadzieję ze to tylko jednorazowa dyspozycja na trudnym terenie
2
@Mateuszek2199 Dobrze że w Realu nie ma takich problemów. Tam wystarczy się wywrócić przed kontaktem z obrońcą i jest karny.
0
@Janas11224 Chyba nie ma z tym problemu skoro dał sobie zrobić zdjęcie w ich koszulce :)
2
Błagam, nie piszcie że możemy mieć jakiś problem z Kopenhagą nawet bez Pedriego i de Jonga. To nie przystoi.
Kolejny sukces fazy ligowej, ostatnia kolejka będzie fascynująca
2
Atletico jak zwykle metr przed kiblem, Atalanta wróciła do normy bo jej wyniki to też było przegięcie. City sensacja, nie wiem co tam jeszcze trzyma Pepa… Mamy kupę farta, nie dość że nam losowania fajnie wychodzą to jeszzce grają pod nas.