kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@capoN Szczerze to nawet nie było gdzie się pomylić
1
@Derean Przede wszystkim ma obie nogi i to robi różnicę
2
Takie nury powinny być VARowane, jest tego pełno w każdym meczu
1
Chyba nikt się nie spodziewał że Cancelo stanie się zawodnikiem pierwszego składu? Oby wchodził na 20 minut i odciążał podstawowych zawodników to spełni swoją rolę. Teraz mamy więcej czasu na trening, oby złapał lepszą formę.
1
Atletico od meczu z nami straciło 8 bramek w 3 meczach, ciekawe czy na CN zagrają kolejny mecz życia
2
Strata punktów Realu fajna, widok miny psa Asencio jeszcze lepsza
10
Asencio zezłomowany, jak mi cudownie na sercu
5
Ale trzeba przyznać Viniciusowi że gość potrafi paść w ułamku sekundy po jakimkolwiek dotknięciu. To wcale nie jest takie łatwe.
0
Ja nie wiem jak kibicom Realu może przejść przez gardło nazywanie piłkarzy Barcelony symulantami...
0
Brawo sędziowie VAR, chociaż raz...
1
Stempla tam nie było?
1
Ciekawe ile by wygrał i gdzie by był Real gdyby nie miał Tibo w składzie. Gość jest niesamowity.
1
Ansu Fati z golem na wagę 3 pkt, powrót legendy.
1
Oby tego w złej godzinie nie powiedział…
0
@BORO_12 A wiesz o tym wszystkim bezpośrenio od Laporty czy przeczytałeś w Bravo Girl?
0
Ciekawe jak będzie wyglądało to dochodzenie. Vinicius powie że Prestiani coś powiedział a On zaprzeczy.
2
Benfica zamiast grać dała się wciągnąć w przepychanki. Bez sensu zupełnie…
0
Bardzo dobrze że zaliczyli tego gola dla PSG, za takie padolino gość z Monaco jeszcze kartkę powinien dostać
0
Boże co za kretyn… jak można zrobić taki błąd w takim momencie
3
Jak Monaco wygra 5-0 to można powiedzieć że mają szansę na awans
0
No jak już nawet oni mówią że było źle to o czymś świadczy
2
6. Real nie potrafił wygrać w poprzednim sezonie ustawionej ligi i ustawionego finału pucharu to teraz trzeba się bardziej postarać. Starania w lidze nie mają sensu w tym sezonie, wszyscy się śmieją z Maćka Miko a chłop po prostu ma rację.
Gramy słabo, praktycznie poza bramkarzem nikt nie jest w formie. Dopóki wygrywaliśmy błędy sędziowskie nie miały znaczenia. Przypomnę że chociażby z Majorką nie dostaliśmy 2 karnych. Ale przy słabej formie i przeciwko sędziom straty punktów będą się zdarzać. Na szczęście nie mamy LM i można spokojnie potrenować i liczyć że po powrocie Pedriego forma wróci.
0
@novy1899 To nie ma nic wspólnego złaskawością tylko z elementarnym wykonywaniem swoich obowiązków. Kounde dostaje stempla, leży na boisku, piłka wraca tam gdzie leży i gość metr od niego strzela bramkę. To jest skandal i skur….. syństwo, to nie ma nic wspólnego z uczciwym sportem. Mamy kryzys, gramy beznadziejnie i do tego dostajemy takie decyzje.
A pokazali stopklatkę z pierwszego gola Girony czy tam nie było spalonego? Bo mi chyba umknęła
0
@novy1899 Mało ci remontad? Już nie przesadzaj. Dostajemy gola w 87 minucie po stemplu którego było widać z księżyca. Przecież piłkarze to widzą, każdy może się po czymś takim złamać
0
@Mak200 Chłop kupiony za 2 mln z Kopenhagi po ciężkiej kontuzji „nie jest taki mocny”? Toż to ku….. szok!
1
Real nie potrafił wygrać w poprzednim sezonie ustawionej ligi i ustawionego finału pucharu to teraz trzeba się bardziej postarać. Starania w lidze nie mają sensu w tym sezonie, wszyscy się śmieją z Maćka Miko a chłop po prostu ma rację.
0
Girona xG 2,37, my 2,23 z karnym
0
Jezu co tutaj się dzieje?!
2
Maldini MOtM na razie
0
@Dankho94isback za daleko :)