7

Przestańcie biadolić, mecz z Newcastle ważniejszy. Lewy może po prostu nie jest w stanie jeszcze zagrać, nie zdziwie się jak w ogóle się nie pojawi

4

@peetwithbarca To już w poprzednim sezonie musiało być cienko bo jak się kasa skończyła to Gil skończył mecz z Valencią w połowie dośrodkowania

5

Z R9 jest trochę jak z Ronaldinho. W teorii jest najlepszym napastnikiem w historii ale w praktyce jego prawdziwa kariera trwała raptem 5-6 sezonów. Takiego zawodnika nie powinno być na pierwszym miejscu

1

Jak ja tej łajzy Aspasa nie lubię... ale dzisiaj może strzelić

1

@Krystiansigma2734 Ręka ewidentna ale wczesniej popchnięcie

1

Proszę niech to Celta dociągnie to ide popcorn robić i czytać komentarze na fiolecie :)

1

hahahahahahaha ale jaja

1

Niezależnie od tego jak skończy się ten mecz dożyliśmy czasów gdy dla Realu sukcesem będzie wygrana ligowa z Celtą Vigo :)

0

Jak Celta nie zacznie coś wychodzić to im wduszą zaraz, za wcześnie na takie murowanie

1

Guler 10 sekund po fakcie przypomniał sobie że zabolało

0

Ale to PSG jest cienkie ostatnio

3

Nadchodzi czas gdy Ronald zacznie grać więcej przy kontuzjach Balde i Kunde. Strasznie jestem ciekawy jak Mu będzie szło, do tej pory jak wchodził na boisko wyglądał bardzo pewnie. Nie pamiętam żadnego jego większego błędu

0

Jak to możliwe że tyle było nieważnych? Kandydaci oszukiwali?

6

Ale to co zagrał Pedri w końcówce to było cos niesamowitego. Widać było że nie ma już siły chodzić a do ostatniej minuty potrafił rozgrywać i odbierać piłki. Grał już praktycznie na równo z obrońcami. Geniusz

5

Sytuacja finansowa jest coraz lepsza. Dobry napastnik i środkowy obrońca i ta drużyna będzie zdolna do wszystkiego.

0

Śmierdzi ten brak spalonego

1

Boże co za idiotyczna kartka

0

Z lekkim opóźnieniem poleciał :)

0

@jackoFR Karma wszystkiego nie załatwi. Ja nie rozumiem dlaczego nie można karać za takie przewinienia mając nagrania.

1

Ehh chociaż ten 1 gol by wpadł w Madrycie…

9

Czuję hattricka Ferrana, róbcie screeny.

3

Ja miałem nadzieję że w erze VAR takie zagrania których nikt nie zauważył będzie można karać po meczach, a my dalej ppieramy się na tym co sędzia napisał w protokole. Dochodzi do takich absurdów jak z Mbappe w zeszłym sezonie który nie mógł dostać wyższej kary bo sędzia wpisał walkę o piłkę. I nie można było się posiłkować nagraniem. Ale jak Real by się odwołał to wtedy już nagrania można oglądać i kara mogłaby być wyższa. Totalne średniowiecze.

35

Coś strasznego, to może być koniec poważnej kariery. Nie mogło na Rudigera trafić? Wszyscy byliby zdrowsi

4

Skomentowałbym wynik na notatniku ale 1. mam bana a 2. na pewno strona padła :DD

3

Chłop myślał że to koniec to wykopał :)

1

Cieszę się że my umiemy przegrywać jak już się to zdarzy

0

Wow ale piękny strzał, najlepsze są takie gole

7

Przede wszystkim na tym meczu więksozść będą stanowić miejscowi a nie turyści. Jak byłem w tamtym roku w Mediolanie to byłem zszokowany jaką atmosferę potrafią zrobić kibice Barcelony, podobnie dawno temu z PSG. Ciężko wymagać od turystów żeby dopingowali jak nawet nie ma kto zacząć. Zresztą Barcelona to nie Anglia, tu nigdy nie było takiego darcia.

0

@Rupert_Haubica A pobił? Bo chyba wyrównał z tego co pamiętam.

0

@PietrasCoelho I gdzie ten Guiu dzisiaj jest?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?