kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Włosi to jest dopiero kompromitacja, nawet jak im się to jakoś uda wyciągnąć
2
My się tu martwimy że przegraliśmy ze Szwecją a tymczasem Włosi mordują się z Bośnią…
0
To jest najbardziej skandaliczna decyzja jaką ostatnio widziałem
3
Dlaczego sędziowie zawsze muszą ruchać drużyny którym kibicuję?
2
Ale z tym Bellinghamem to już pojechał :)
0
@Uven A skąd wiesz o jakim Duńczyku piszę? :) A tak poważnie to rzeczywiście mój błąd, co nie zmienia faktu że chyba można oglądać kogoś z przyjemnością bez znajomości szczegółów?
0
Zawsze mi się ten Duńczyk podbał i dziwię się że ktoś z Anglii jeszcze Go nie wykupił.
0
@Rhaan Wiesz, szatnia wybrała na pierwszego kapitana Ter Stegena także tego…
A co do kontraktu de Jonga to klub musiał go przedłużyć żeby rozpisać na lata dług jeszcze z czasów (tfu!) Bartomeu.
4
@Bogan To znaczy że nie zrobi wszystkiego :)
11
Nie musi robić wszystkiego, wystarczy zarabiać dużo mniej niż w City i zaakceptować rolę w drużynie. Mieć takiego gościa jako pogłębienie składu to skarb.
5
@orgazm44 Eksperymenty? Gundogan to był mega gracz, najlepszy w tym sezonie. Do tego nie gryzł się w język i powiedział to o czym wszyscy wiedzieli.
4
Nie ma problemu, wykupić za 30 i sprzedać drożej do PSG
4
No jeszcze tego by brakowało
8
@PatrychoO A to nie jutro?
2
Z tymi autami to akurat super pomysł
48
Czyli generalnie jest tak: jak Mbappe dostawał czerwoną kartkę to nie mogli Mu dać wyższej kary niż 1 mecz bo sędzia napisał w protokole że to było w walce o piłkę. A to co sędzia napisze w protokole jest święte.
W przypadku Valverde sędzia napisał że to było brutalne zagranie bez szansy zagrania piłki czyli obligatoryjnie jest minimum 2 mecze. Ale tu można było zignorować zapisy sędziego bo przecież nie było kontuzji.
Czego nie rozumiecie?
3
Obawiam się że jedyną realną opcją będzie Arabia bo oni mogą skusić Ferrana pieniędzmi. Przecież już nie raz próbowaliśmy Go sprzedać ale się zaparł.
0
Jak myślicie skąd nasze wahania formy? Gramy świetny mecz z Atletico, później 2 najgorsze mecze w sezonie z Newcastle i Bilbao później roznosimy Sevillę i Newcastle tylko po to żeby zagrać dramatyczny mecz z Rayo który tylko cudem (czyt Joanem Garcią) nie kończy się stratą punktów.
Jak w kontekście tych wahań podchodzicie do trójmeczu z Atletico?
0
To był nistety kolejny bardzo słaby mecz dużej większości drużyny. Garcia oczywiście inna liga, obrona indywidualnie nie tak źle ale już jako formacja fatalnie. Gdzie jesteście zwolennicy Bernala? Pomagał w obronie? Dawał coś w kreacji? Pomagał Pedriemu? Pedri zresztą kolejny słaby mecz, strat miał więcej w jednym meczu niż standardowo w miesiąc. Fermin wylosował się fatalny, skrzydła nie grały nic. Zresztą jakby zarówno Raphinha jak i Yamal wylecieli z boiska to nikt nie mógłby mieć pretensji. Napastnicy słabi ale piłek nie dostawali wcale. Koszmarny mecz z naszej strony który tylko cudem nie skończył się stratą punktów
3
Wychodzi na to że jestem albo ślepy albo upośledzony. Poziom obłudy i chamstwa w tym obrzydliwym klubie już dawno przekroczył granice ale to co się dzieje ostatnio naciąga je jeszcze bardziej do poziomu nigdy niespotykanego.
0
A wiemy co sędzia napisał w protokole w sprawie Valverde? Bo jak wpisał walkę o piłkę to mamy 1 mecz, jak wpisał brutalność to może być więcej
0
Llorente wypada, super wiadomość
0
Jednym słowem Atletico musiało się jak zwykle zesrać żeby coś zacząć grać
0
@FabianekMrozek oj żebyś się nie z dziwił z tym penalti
0
Ale trzeba przyznać że postawę „rażonego piorunem” Vinicius opanował do perfekcji. To jak gość odpada po najmniejszym kontakcie jest naprawdę imponujące
0
Atletico to taka banda piłkarskich debili. Raz na 10 meczów kliknie i zagrają dobrze a reszta jak zwykle się obsrają
1
On go tam dotknął wogóle?
2
Jakby (tfu!) Bartomeu nie doprowadził nas na skraj bankructwa to Lookman grałby u nas już dawno
1
Nie potrafię zrozumieć dlaczego sędziowie nie kartkujją tych symulek
2
Nie do zrozumienia są nasze wahania formy. Po świetnym meczu z Atletico gramy 2 najgorsze mecze w sezonie z Newcastle i Bilbao, po czym rozwalamy Newcastle po to żeby znowu zagrać skandaliczny mecz. To musi być kwestia nastawienia bo przecież nie formy piłkarskiej.