3

Włosi to jest dopiero kompromitacja, nawet jak im się to jakoś uda wyciągnąć

2

My się tu martwimy że przegraliśmy ze Szwecją a tymczasem Włosi mordują się z Bośnią…

0

To jest najbardziej skandaliczna decyzja jaką ostatnio widziałem

3

Dlaczego sędziowie zawsze muszą ruchać drużyny którym kibicuję?

2

Ale z tym Bellinghamem to już pojechał :)

0

@Uven A skąd wiesz o jakim Duńczyku piszę? :) A tak poważnie to rzeczywiście mój błąd, co nie zmienia faktu że chyba można oglądać kogoś z przyjemnością bez znajomości szczegółów?

0

Zawsze mi się ten Duńczyk podbał i dziwię się że ktoś z Anglii jeszcze Go nie wykupił.

0

@Rhaan Wiesz, szatnia wybrała na pierwszego kapitana Ter Stegena także tego…
A co do kontraktu de Jonga to klub musiał go przedłużyć żeby rozpisać na lata dług jeszcze z czasów (tfu!) Bartomeu.

4

@Bogan To znaczy że nie zrobi wszystkiego :)

11

Nie musi robić wszystkiego, wystarczy zarabiać dużo mniej niż w City i zaakceptować rolę w drużynie. Mieć takiego gościa jako pogłębienie składu to skarb.

5

@orgazm44 Eksperymenty? Gundogan to był mega gracz, najlepszy w tym sezonie. Do tego nie gryzł się w język i powiedział to o czym wszyscy wiedzieli.

4

Nie ma problemu, wykupić za 30 i sprzedać drożej do PSG

4

No jeszcze tego by brakowało

8

@PatrychoO A to nie jutro?

2

Z tymi autami to akurat super pomysł

48

Czyli generalnie jest tak: jak Mbappe dostawał czerwoną kartkę to nie mogli Mu dać wyższej kary niż 1 mecz bo sędzia napisał w protokole że to było w walce o piłkę. A to co sędzia napisze w protokole jest święte.
W przypadku Valverde sędzia napisał że to było brutalne zagranie bez szansy zagrania piłki czyli obligatoryjnie jest minimum 2 mecze. Ale tu można było zignorować zapisy sędziego bo przecież nie było kontuzji.
Czego nie rozumiecie?

3

Obawiam się że jedyną realną opcją będzie Arabia bo oni mogą skusić Ferrana pieniędzmi. Przecież już nie raz próbowaliśmy Go sprzedać ale się zaparł.

0

Jak myślicie skąd nasze wahania formy? Gramy świetny mecz z Atletico, później 2 najgorsze mecze w sezonie z Newcastle i Bilbao później roznosimy Sevillę i Newcastle tylko po to żeby zagrać dramatyczny mecz z Rayo który tylko cudem (czyt Joanem Garcią) nie kończy się stratą punktów.
Jak w kontekście tych wahań podchodzicie do trójmeczu z Atletico?

0

To był nistety kolejny bardzo słaby mecz dużej większości drużyny. Garcia oczywiście inna liga, obrona indywidualnie nie tak źle ale już jako formacja fatalnie. Gdzie jesteście zwolennicy Bernala? Pomagał w obronie? Dawał coś w kreacji? Pomagał Pedriemu? Pedri zresztą kolejny słaby mecz, strat miał więcej w jednym meczu niż standardowo w miesiąc. Fermin wylosował się fatalny, skrzydła nie grały nic. Zresztą jakby zarówno Raphinha jak i Yamal wylecieli z boiska to nikt nie mógłby mieć pretensji. Napastnicy słabi ale piłek nie dostawali wcale. Koszmarny mecz z naszej strony który tylko cudem nie skończył się stratą punktów

3

Wychodzi na to że jestem albo ślepy albo upośledzony. Poziom obłudy i chamstwa w tym obrzydliwym klubie już dawno przekroczył granice ale to co się dzieje ostatnio naciąga je jeszcze bardziej do poziomu nigdy niespotykanego.

0

A wiemy co sędzia napisał w protokole w sprawie Valverde? Bo jak wpisał walkę o piłkę to mamy 1 mecz, jak wpisał brutalność to może być więcej

0

Llorente wypada, super wiadomość

0

Jednym słowem Atletico musiało się jak zwykle zesrać żeby coś zacząć grać

0

@FabianekMrozek oj żebyś się nie z dziwił z tym penalti

0

Ale trzeba przyznać że postawę „rażonego piorunem” Vinicius opanował do perfekcji. To jak gość odpada po najmniejszym kontakcie jest naprawdę imponujące

0

Atletico to taka banda piłkarskich debili. Raz na 10 meczów kliknie i zagrają dobrze a reszta jak zwykle się obsrają

1

On go tam dotknął wogóle?

2

Jakby (tfu!) Bartomeu nie doprowadził nas na skraj bankructwa to Lookman grałby u nas już dawno

1

Nie potrafię zrozumieć dlaczego sędziowie nie kartkujją tych symulek

2

Nie do zrozumienia są nasze wahania formy. Po świetnym meczu z Atletico gramy 2 najgorsze mecze w sezonie z Newcastle i Bilbao, po czym rozwalamy Newcastle po to żeby znowu zagrać skandaliczny mecz. To musi być kwestia nastawienia bo przecież nie formy piłkarskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?