1

Mecz na luzie, dobrze że wpadło szybko z rogu bo to trochę ustawiło mecz. Oby szybko wpadło na 3-0

0

Chyba nie będzie tak źle z Martinem

0

Ruszyła maszyna, już mi było szkoda chłopaka

0

Jak byście byli na miejscu włodaży Realu i City i byłaby opcja wymiany Mbappe za Haalanda, idziecie w to?

0

@MaŁolat Kounde zagrał po kontuzji 1 mecz, po czym ma odpoczywać?

1

Mamy wielu zawodników po kontuzjach którzy potrzebują rytmu. Jedynymi zrotowanymi zawodnikami dzisiaj powinni być Yamal, Cancelo i Martin. Cubarsi pauzuje więc zagra, Balde zagra na 100%, Kounde potrzebuje minut. Pedri też ostatnio nie grał dużo, Fermin z Olmo są rotowani regularnie. Pewnie minuty złapią Bernal i Frankie, Gavi gra coraz więcej. Z przodu Lewy z Ferranem cały czas się zmieniają a Rashforda tak naprawdę nie ma kim zastąpić. Yamal pewnie wyjdzie w podstawie ale mam nadzieję ze po pierwszej połowie będzie na tyle dobrze że będzie można wpuścić Roonego.

0

@FajfusLodowy To znaczy kogo ma wystawić? Juniorów?

0

No tego to sie nie spodziewałem :)

0

Tak patrząc na te 26 minut chyba nie ma szans żeby Girona cokolwiek dzisiaj ugrała

0

@trolownik Założę się o dużą kasę że nie robiłby liczb, nie we włoskiej lidze.

1

Największym idiotyzmem byłoby pójście do Milanu, czy tam Juventusu. Jak już iść to przynajmniej za dużą kasę do MLS.

0

@novy1899 Frankie wystarczy żeby był na boisku. Co by o nim nie mówić to fakty są takie że zawsze jest pod grą, zawsze wychodzi do podania, cały czas jest dostępny. Pozwoli to Pedriemu wyjść piętro wyżej bo przy całej sympatii do Erica i Bernala obaj nie dają ułamka tego co daje de Jong w zapewnieniu komfortu Pedriemu. A to Pedri jest jednym z najlepszych pomocników na świecie i drużynę trzeba ustawiać pod niego.

0

Wbrew większości użytkowników bardzo się cieszę z powrotu Frankiego. Dlaczego? Bo Pedri był ostatnio ja na swoje standardy po prostu słaby. Założę się o dużą kasę że z de Jongiem u boku będzie to wyglądało dużo dużo lepiej, zwłaszcza przy autobusie który postawi Atletico.

7

Mamy po meczu z Atletico tydzień przerwy, oni mają finał pucharu. Trzeba stanąć i dać z siebie wszystko i tyle, będzie co będzie. Wiele razy wygrywaliśmy tam 2 bramkami.

28

Brawo Michał za 4. punkt. My chyba cały czas zapominamy z jakimi problemami finansowymi mamy do czynienia, jakie transfery możemy (nie)przeprowadzać, ile wydają inni. W naszej obronie gra nastolatek, człowiek z Barcy Atletic, emeryt z Arabii i gość który gra najgorszy sezon w życiu. W ataku genialny młokos, dziadek i odpad z Manchesteru a z ławki wchodzi paralityk który do nieczego się już nie nadaje.

0

@Coveta No właśnie to nie było to samo moim zdaniem. O ile Araujo faulował to tu Cubarsi zachował się rozsądnie, biegł z tyłu i nie wykonał żadnego ruchu w kierunku Simeone a ten nagle robi nienaturalny wymach do tyłu tylko po to żeby zahaczyć Cubarsiego. To było wymuszenie i oszustwo i ja zawsze niesamowicie gardzę takimi zachowaniami, również z naszej strony. Tylko że dziwnym trafem ja my symulujemy to nikt się nie nabiera a nas robią w ch…. regularnie.

4

A ja jako jedyny chciałbym bronić Cubarsiego. Jedynym jego błędem było to że dał się wyprzedzić, potem biegł z tyłu i nie miał zamiaru nic robić. Ta gnida Simeone po prostu wszystkich oszukała, bo wyraźnie widać jak wyrzuca nogę do tyłu tylko po to żeby złapać kontakt. To było zwykłe oszustwo, a sędzia na VAR nie dostał ani jednego zbliżenia. Oglądnijcie to sobie na powtórkach. Jezu jak ja nie lubię takich piłkarzy, wart tego klubu i swojego parszywego tatusia. Banda brutali i symulatów, jak oni kopią to wszystko jest ok, jak ich się dotknie to się rzucają jak wesz na grzebieniu.
To jest wszystko tak strasznie niesprawiedliwe że odechciewa się czegokolwiek... Atletico 17 fauli z czego większość to brutalne albo taktyczne wejścia i 3 kartki, 2 gole z xG 0,45, oszustwo przy czerwonej, brak karnego. Nie wiem kto rzucił na nas klątwę ale na pewno zrobił to skutecznie. Może pokutujemy za Negreirę, sam już nie wiem.
Na koniec pomyślcie ile przed sezonem na transfery wydało Atletico i ile wydał Real. Pomyślcie że na środku naszej obrony gra 18-latek i gość którego 2 lata temu wszyscy odsyłali do rezerw, na lewej emeryt z Arabii a na prawej gość po kontuzji który rozgrywa najgorszy sezon w życiu. Z przodu młokos, odrzut z Manchesteru i dziadunio.
I spokojnie, jak myślicie że już nie może być gorzej to pomyślcie że moglibyście być kibicami Realu. A jak to nie pomoże i dalej będzie Wam źle to pomyślcie że moglibyście być kibicami Atletico.

2

To jest tak strasznie niesprawiedliwe że już nie mam siły. Nie wiem kto rzucił na nas klątwę ale zeobił to skutecznie

0

Mam nadzieję że to nie jakiś uraz

9

Cubarsi widział co się dzieje, nie chciał nic robić i tylko biegł za nim. Simeone wyrzuca nogę do tyłu tylko po to żeby złapać kontakt i się wywrócić.

0

Problem polega na tym że sędzia na monitorze nie dostał żadnego zbliżenia, zobaczyłby wtedy że Simeone wyrzuca nogę do tyłu

6

Czy naprawdę nikt nie widzi jak Simeone wyrzuca nogę do tyłu tylko po to żeby złapać kontakt z Cubarsim? Przecież to nawet nie jest faul

0

Wyrzuca nogę do tyłu, to nie jest faul.

2

Ale niechlujstwo ze strony Bayernu...

1

Bayern jest dzisiaj tragiczny w obronie, wpuszczają ich jak chcą

1

Ale Neuer ładnie przycisnął, fajna postawa bramkarza.

0

Jeżeli Kane ma rzeczywiście tą niską klauzulę to powinniśmy zrobić wszystko zeby Go sprowadzić, choćby na 2 lata

2

@PuszkinFan Tyle że Rasha mamy za grosze a Diaz kosztował 80 mln

0

@cymanski15 No ja to wiem, ale złapał piłkę bo chciał karnego i symulował

2

Jeżeli sędzia kwalifikuje to jako symulkę to dlaczego do ch.... nie da kartki? Ja tego nie pojmuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?