kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A w drugim meczu do przerwy xG 0,28-0,09
0
Ten Bayern to się tak droczy?
2
@mesulete Co Ty gadasz?! Oczywiście że same pięniądze nie wygrywają ale rozsądnie wydane pieniądze bardzo w tym wygrywaniu pomagają. Flick miał z czego lepić? W obronie Kounde w najgorszej formie w karierze, 18-latek, gość z Barcy Atletic i emeryt z Arabii. Na ławce beznadziejny w tym sezonie Balde i Xavi Esprat. Araujo ze zrytą głową i Eric, jedyny który w tym sezonie prezentuje stabilną formę chociaż po kontuzji jest dużo słabszy.
Atak? Odrzut z Manchesteru, Ferran który zagral 2 dobre mecze od stycznia i dziadunio Lewy. Yamala oczywiście celowo pomijam.
Tylko w pomocy mamy komplet, pozostałe 2 formacje poza Yamalem to dno. Czy 5 trofeów, 2 awanse do „8” LM, półfinał i ćwierćfinał tejże półfinał CdR to taki fatalny wynik? Może dla niektórych tak ale jak widać po komentarzach nie dla wszystkich.
Przypomnę też że w lidze idziemy po 100 pkt czyli wyrównanie historycznego rekordu i przebicie wyników drużyn Guardioli.
0
Sam myślałem po tych dwóch dwumeczach żeby coś takiego napisać. Wszyscy cały czas zapominają z jakiego gówna się wygrzebaliśmy i jaką przez ostatnie sezony mieliśmy sytuację transferową. Nie winiłbym tu jednak do końca obecnego zarządu bo niewiele mogli do tej pory zrobić. Liczmy na to że wreszcie wrócimy do mitycznego 1:1, moim zdaniem warto dlatego zrobić nawet koleną dźwignię.
0
@Scala1981 Co Wy macie z tym Virgilim?
8
Od dłuższego czasu (jeszcze przed kontuzją) pisałem że chętnie bym pooglądą Gaviego przez kilka meczów na 6. Taka mała nieznośna menda która jednocześnie potrafi rozegrać i ma technikę. Jak tylko opanuje emocje - a wczoraj świetnie się to udawało - może to być świetne rozwiązanie
15
A ja Wam mówię że płacimy za Negreirę. W całym dweczu nie było choć jednej kontrowersji w naszą stronę a w stronę Atletico całe mnóstwo. I tak za każdym razem. Da się wygrać ustawioną ligę przy mizerii Realu ale w fazie pucharowej jest to bardzo trudne. W CdR sędziowie 7 minut szukali spalonego i w końcu i tak zrobili to źle. Rok temu zabrakło 3 minut gdy Marciniak nas załatwił, teraz też niestety się nie udało. Kolejny stronniczo sędziowany dwumecz, kolejny raz ilość pecha z naszej strony przekracza wszelkie granice, kolejny raz (tak jak w poprzednim sezonie Sommer) dwumecz wygrywa przeciwnikowi bramkarz.
I mimo wszystkich naszych wad, mimo tego że sytuacja finansowa nie pozwala na wzmocnienia, pomimo tego że sędziowanie raz po raz nas krzywdzi i tak przegrywamy minimalną różnicą.
Dajmy Hansiemu 2-3 konkretnych zawodników na newralgicznych pozycjach i wtedy będziemy mogli krytykować, na razie chłop robi cuda z tym co ma i i tak gra ponad stan.
2
@nosiu95 Za pierwszego gola bardziej bym winił Pedriego a nie Martina bo to Pedri biegł za Llorente i w pewnym momencie odpuścił a wtedy było już za późno. Wszystko poszło w dobrym tempie i Martin nie mógł już nic zrobić.
Przy czerwonej kartce też Pedri maczał palce bo zamiast podać zaczął się kiwać z 4 zawodnikami Atletico.
0
@Gaudi79 Takim cudem że nie mógł, przecież chcieliśmy Go kupić ale nie było limitu. Za Rashforda nie trzeba było płacić
1
@Wojtek84 Lepiej zapytaj poprzedniego zarządu bo obecny musi zmuszać ter Stegena to wysłania raportu medycznego po to żeby zarejestrować transfer za 30 mln.
0
@malypuzon Dzisiaj no nie był nawet faul więc i kartki nie powinno być.
0
@Kris_OK Nie, przez to dostała niesłuszną czerwoną kartkę
3
Czekam na powtórkę żeby zobaczyć ten bandycki faul Erica na Sorlocie. Wszyscy sprawdzali spalonego a nikt nie zobaczył że tam nawet faulu nie było
4
Eric bardzo delikatnie kładzie rękę na plecach Sorlotha - czerwona kartka
0
Dotknięcie w plecy powaliło 2 metrowego Sorlotha… przecież to nawet nie był faul
0
Fermin z tym nosem chyba jednak do zmiany, chyba najsłabszy u nas
3
A jak Miko mówił o sędziach to się wszyscy śmiali…
1
@ladypuyol Pedri zawsze tak wygląda
0
@Katalończyk 99 Może bo już dawno wtopił ligę. Atletico ma praktycznie taki sam limit płacowy ja my do tego wydają miliony na transfery a i tak nie są konkurencyjni i pewnie nawet nie będą w trójce. Trochę wstyd nie sądzisz?
0
@DonCarletto Przeczytałem Casado zamiast Cancelo i się zdziwiłem :)
0
3-5-2? Ciekawe jak to będzie wyglądać
4
O ile przez Newcastle się denerwowałem to teraz mam jakiś dziwny spokój. Chyba się pogodziłem że awans jest praktycznie niemożliwy. Ale drużyna gra i tak ponad swoje możliwości, jak zdobędziemy 2 puchary będzie super
1
Przyszłorocznych mistrzostw świata?
5
Jedyną opcją na nasz awans jest to że Atletico postąpi jak to ma w zwyczaju czyli ze… się metr przed kiblem.
4
@Tridente2015 W otwartych box to box nie, jutro Atletico postawi autobus.
10
Tylko Frankie, nikt nie da takiej kontroli ja On od początku. Gavi może wejść jak trzeba będzie intensywności
7
@Tridente2015 Akurat na autobus który postawi Atletico do współpracy z Pedrim lepszy będzie de Jong
12
Atletico zagra autobusem, na pewno stojący w polu karnym Lewy będzie miał większe szanse na walkę z obrońcami niż Ferran
2
Ciekawe czy Real widział wypaczoną ligę ja dostawali karne gdzie Vinicius i Mbappe przewracali się jeszcze przed kontaktem z obrońcą.
I jak to jest z tą krwią? Ktoś to widział dobrze? Bo na wszystkich powtórkach widać że Mbappe dostał w okolice ust a nie w czoło, o co tutaj chodzi? Swoją drogą moim zdaniem akurat w tej sytuacji brak karnego to skandal.
0
@Ecik Jak to co? Zaprzeć się i powiedzieć że nie odejdzie, ma kontrakt więc siłą Go nikt nie wyrzuci.