0

@esem91 W obu przypadkach powinien być karny, ale dzisiaj "bardziej".

0

Faul jest tam gdzie się kończy? Zawsze mówili ze tam gdzie się zaczyna

1

@Marcelinho99 Wystarczy że Bayern wyjdzie a nie zostanie w szatni jak City. Kompletna kompromitacja w obu meczach

4

Kompletny upadek City. Jak ich nie lubię to aż szkoda.

1

Bardzo by, się zdziwił gdyby Pep chciał kontynuować karierę w City. Wiadomo ze nikt Go nie zwolni ale na koniec sezonu powinien odejść

2

Mbappe zdecydowanie już przebija Viniciusa w żałosności swoich symulek w polu karnym. To jest coś niesamowitego co gość robi

0

@Cobra303 No tak, to jest powód żeby dawać Realowi pretekst do symulek i grania na czas

2

City zamiast grać wdaje się w przepychanki

4

@norbi77 Szkoda tylko że inni nas się nie za bardzo boją ostatnio

2

Najbogatsza drużyna świata wisi na Doku któremu czasami uda się przedrzeć skrzydłem.

0

@MariusGajusMaximus no ok, ale niech chociaż jakiś opór postawią

3

Skuteczność obu drużyn? TOP

0

@Guillegavira Nie, pokazuje że nawet najlepszy napastnik bez wsparcia drużyny nie jest w stanie zrobić nic.

4

Wszystkim hejterom Lewego polecam wrócić do pierwszego meczu Real-City i zobaczyć jak gra (podobno) najlepszy napastnik świata który jest całkowicie odcięty od gry. Tyle ze Haaland ma 25 a nie 38 lat.

0

Niedobrze, to już siedzi w głowie…

5

Raphinha zawsze potrzebuje czasu na powrót po kontuzji, dobrze że zagra a zapewne w 60 wejdzie Rashford.

21

2 gole z xG 0,38, gol gościa który powinien pauzować 8 meczów. Panie i Panowie: Real Madryt.

2

Wszystko zależy od tego ile będzie wynosił jego kontrakt. Jeżeli będzie zarabiał mniej niż obecnie to 30 mln za takiego zawodnika to bardzo dobra cena, nie dostaniemy w tych pieniądzach kogoś z tak ułożoną nogą przy dośrodkowaniach.

3

@gaq No na Barcelonę to im się ostatnio gra delikatnie mówiąc nie najlepiej :)

5

@RobertNieLewandowski Tak zarządził bo poprosiła go o to Barcelona żeby mieć mecz w dniu wyborów.

9

Mam nadzieję że Flick pójdzie po rozum do głowy. Jak przegramy z Sevillą to nic strasznego się nie stanie, jak odpadniemy z Newcastle to będzie katastrofa

8

Jak mają przebudowywać to może chcą się wymienić na Araujo?

4

Real wczoraj nawet nie musiał specjalnie biegać bo City po prostu stało. Niewytłumaczalna postawa, sabotaż i kompromitacja.

5

@Pustelnik Akurat Newcastle zagrało najlepiej ze wszystkich angielskich drużyn więc aż tak bym się nie załamywał tym remisem. Chociaż trzeba przyznać że jest to symptomatyczne że nie potrafili pokonać najsłabszej Barcy w sezonie.

3

Czy PSG właśnie strzeliło 5 goli z xG 0,87?

3

@Kosmici Levante to by przynajmniej coś powalczylo

1

Boże co za wstyd...

1

Kolejka pod znakiem wylewów bramkarzy i obrony

0

Tymczasem potężne Bodo jedną nogą w 1/4

2

Real to nawet biegać za piłką nie musi, wszystko jest tak wolne że wystarczy stać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?