1

Jeszcze idioci zostawiają Viniego 1-1 zamiast podwoić. To jest sabotaż, nie rozumiem co się tutaj dzieje.

1

@Fake69 A do czego ma sprintować skoro całe City gra na poziomie B klasy?

35

Zobaczcie hejterzy Lewego jak gra (podobno) najlepszy napastnik świata jak nie dostaje żadnej rozsądnej piłki. A ma 25 lat a nie 38.

1

Donnarumma sprzedał ten mecz, nie ma innego wyjścia

1

To się jakąś manitą skończy przecież

1

Czyżby kontuzja Mendyego? Niemożliwe

1

City wspina się na poziom wstydu Barcelony z Liverpoolem albo Romą.

0

Co za straszna kompromitacja City, Jezus Maria.... Ale fakt że zachowanie a'la Messi z Arsenalem przy golu

4

2 strzały 2 gole. My byśmy potrzebowali 22

2

Jak City nie pokona tego Realu to Guardiola powinien skończyć karierę.

21

Nie wiem dlaczego wszyscy narzekają na Araujo, moim zdaniem zagrał całkiem solidny mecz. A już obwinianie Go za bramkę to absurd, owszem wracał wolno ale jego rolę przejął Raphinha który kompletnie odpuścił krycie. Dość powiedzieć że Araujo był najlepiej ocenianym naszym obrońcą.
A co do meczu to głowa do góry, gorzej grać już nie możemy. Z przebiegu meczu myślę że każdy wziąłby w ciemno 0-1 a jakimś cudem mamy remis.

1

Niby Atletico wysoko wygrało ale 3 pierwsze gole to jakiś absurd. Mecz ustawiony po kwadransie a i tak pozwolili Tottenhamowi złapać powietrze. Naprawdę mamy szansę na półfinał, trzeba tylko wrócić do naszej gry.

3

To świetne podsumowanie tego jak dzisiaj byliśmy słabi

1

@natanvip No dobra dobra, to nie znaczy że mamy zagrać taką kupę z 11. drużyną w lidze. Bez przesady, to jest mistrz Hiszpanii

0

Mam nadzieję że widzieliście powtórkę bramki kto krył Barnesa i jak się zachował

0

Pedri 37 podań, to chyba jakiś rekord

1

Z przebiegu tego meczu 0-1 brałbym w ciemno, 1-1 to jakiś cud normalnie

2

Naprawdę ktoś wini za tego gola Araujo a nie Raphinhe?

0

4 na 3 wychodzili i nawet w pole karne nie weszli

0

Totalna beznadzieja,

1

Raphinha zawsze po kontuzji się długo rozpędza, dzisiaj dramatyczny

1

W strasznych bólach to wszystko…

0

A miałem pisać że Atletico nie da rady Tottkom, źle by się to zestarzało :)

3

Co za głupi faul Fermina, dobrze że sędzia oszczędził

2

Nie wiem dlaczego ale bardzo obawiam się tego meczu… to o tyle dobrze że jak mam takie złe przeczucie to zwykle wygrywamy :)

1

Wszyscy narzekają na naszą grę obronną a jak się spojrzy na tabelę to się okazuje że mamy o 3 gole stracone więcej od Realu i o 1 więcej od słynącego (podobno) z gry obronnej Atletico. Jednocześnie mamy strzelone 72 bramki, o 16 więcej niż Real i o 26 więcej niż Atletico. Wiadomo że liga hiszpańska ostatnio niedomaga ale czy nie sądzicie że nagonka na naszą grę w obronie jest trochę przesadzona?
W LM wiadomo, traciliśmy też sporo. Ale strzeliliśmy 22 gole, tyle samo co Bayern i o 1 mniej niż Arsenal.

6

@PepGardiola Nie gadaj, to akurat najbardziej ich udany transfer z tego lata

5

Ja bym jeszcze wspomniał o Cubarsim, pomimo błędu przy kartce to być kolejny dobry mecz.

0

@natia Sorloth, o Matko Boska…

1

Dobrze liczę że to czwarty kapitan dzisiaj? To chyba jakiś rekord

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?