kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 A wiesz o tym wszystkim bezpośrenio od Laporty czy przeczytałeś w Bravo Girl?
0
Ciekawe jak będzie wyglądało to dochodzenie. Vinicius powie że Prestiani coś powiedział a On zaprzeczy.
2
Benfica zamiast grać dała się wciągnąć w przepychanki. Bez sensu zupełnie…
0
Bardzo dobrze że zaliczyli tego gola dla PSG, za takie padolino gość z Monaco jeszcze kartkę powinien dostać
0
Boże co za kretyn… jak można zrobić taki błąd w takim momencie
3
Jak Monaco wygra 5-0 to można powiedzieć że mają szansę na awans
0
No jak już nawet oni mówią że było źle to o czymś świadczy
2
6. Real nie potrafił wygrać w poprzednim sezonie ustawionej ligi i ustawionego finału pucharu to teraz trzeba się bardziej postarać. Starania w lidze nie mają sensu w tym sezonie, wszyscy się śmieją z Maćka Miko a chłop po prostu ma rację.
Gramy słabo, praktycznie poza bramkarzem nikt nie jest w formie. Dopóki wygrywaliśmy błędy sędziowskie nie miały znaczenia. Przypomnę że chociażby z Majorką nie dostaliśmy 2 karnych. Ale przy słabej formie i przeciwko sędziom straty punktów będą się zdarzać. Na szczęście nie mamy LM i można spokojnie potrenować i liczyć że po powrocie Pedriego forma wróci.
0
@novy1899 To nie ma nic wspólnego złaskawością tylko z elementarnym wykonywaniem swoich obowiązków. Kounde dostaje stempla, leży na boisku, piłka wraca tam gdzie leży i gość metr od niego strzela bramkę. To jest skandal i skur….. syństwo, to nie ma nic wspólnego z uczciwym sportem. Mamy kryzys, gramy beznadziejnie i do tego dostajemy takie decyzje.
A pokazali stopklatkę z pierwszego gola Girony czy tam nie było spalonego? Bo mi chyba umknęła
0
@novy1899 Mało ci remontad? Już nie przesadzaj. Dostajemy gola w 87 minucie po stemplu którego było widać z księżyca. Przecież piłkarze to widzą, każdy może się po czymś takim złamać
0
@Mak200 Chłop kupiony za 2 mln z Kopenhagi po ciężkiej kontuzji „nie jest taki mocny”? Toż to ku….. szok!
1
Real nie potrafił wygrać w poprzednim sezonie ustawionej ligi i ustawionego finału pucharu to teraz trzeba się bardziej postarać. Starania w lidze nie mają sensu w tym sezonie, wszyscy się śmieją z Maćka Miko a chłop po prostu ma rację.
0
Girona xG 2,37, my 2,23 z karnym
0
Jezu co tutaj się dzieje?!
2
Maldini MOtM na razie
0
@Dankho94isback za daleko :)
3
Niech mi ktoś jeszcze zacznie narzekać że Real karne dostaje to osobiście wystrzelę w pysk. Oni przynajmniej umieją je wykorzystać
5
A to nie karny? Na krzesełko Go wziął aż miło
3
Jesteśmy w katastrofalnej formie. Całe szczęście że udało się wejść do 8 bo z LM z taką grą wylecielibyśmy z wielkim hukiem
1
To przetrzymywanie spalonych to jakiś kompletny absurd
3
Moim zdaniem VAR powinien interweniować przy takich symulkach. Dostałby po żółtej jeden z drugim to by się skończyło pajacowanie
3
Real w ostatnim meczu 4 strzały 4 gole. My dalej się próbujemy wstrzelić…
2
Ale biadolicie… mamy tydzień do meczu z Levante i tydzień do kolejnego z Villareal. Przy dzisiejszym poziomie odnowy to dużo czasu na odpoczynek, wystarczą zmiany w 60 minucie
0
O co chodziło w tej wypowiedzi Valverde na temat Nico?
1
Simeone? Czerwień? Stemple? Kartki? Ziemia do Mateu…
0
Boże jakie to Sociedad jest lewe… każdy ich atak tworzy zagrożenie tylko trzeba zrobić cokolwiek żeby strzelić gola
3
Wałki wałkami ale trzeba przyznać Realowi że jest ostatnio skuteczny. 4 strzały na bramkę 4 gole, ostatnio z Monaco 5 strzałów 6 bramek. My potrzebujemy kilkanaście żeby trafić.
7
Jak zwykle zawodnik Realu leci jak długi już przed wślizgiem
0
Real taki dobry czy Sociedad nic nie gra bo dopiero włączyłem?
0
@chrissssty69 No to był fajny wyjazd, mój pierwszy, autobusem, 26 godzin w jedną stronę :) a do tego mecz z Celtą 5-0. Miałem to szczęście że drugą połowę grali na stonę gdzie siedziałem więc miałem wszystko jak na dłoni :)