0

@BORO_12 A wiesz o tym wszystkim bezpośrenio od Laporty czy przeczytałeś w Bravo Girl?

0

Ciekawe jak będzie wyglądało to dochodzenie. Vinicius powie że Prestiani coś powiedział a On zaprzeczy.

2

Benfica zamiast grać dała się wciągnąć w przepychanki. Bez sensu zupełnie…

0

Bardzo dobrze że zaliczyli tego gola dla PSG, za takie padolino gość z Monaco jeszcze kartkę powinien dostać

0

Boże co za kretyn… jak można zrobić taki błąd w takim momencie

3

Jak Monaco wygra 5-0 to można powiedzieć że mają szansę na awans

0

No jak już nawet oni mówią że było źle to o czymś świadczy

2

6. Real nie potrafił wygrać w poprzednim sezonie ustawionej ligi i ustawionego finału pucharu to teraz trzeba się bardziej postarać. Starania w lidze nie mają sensu w tym sezonie, wszyscy się śmieją z Maćka Miko a chłop po prostu ma rację.
Gramy słabo, praktycznie poza bramkarzem nikt nie jest w formie. Dopóki wygrywaliśmy błędy sędziowskie nie miały znaczenia. Przypomnę że chociażby z Majorką nie dostaliśmy 2 karnych. Ale przy słabej formie i przeciwko sędziom straty punktów będą się zdarzać. Na szczęście nie mamy LM i można spokojnie potrenować i liczyć że po powrocie Pedriego forma wróci.

0

@novy1899 To nie ma nic wspólnego złaskawością tylko z elementarnym wykonywaniem swoich obowiązków. Kounde dostaje stempla, leży na boisku, piłka wraca tam gdzie leży i gość metr od niego strzela bramkę. To jest skandal i skur….. syństwo, to nie ma nic wspólnego z uczciwym sportem. Mamy kryzys, gramy beznadziejnie i do tego dostajemy takie decyzje.
A pokazali stopklatkę z pierwszego gola Girony czy tam nie było spalonego? Bo mi chyba umknęła

0

@novy1899 Mało ci remontad? Już nie przesadzaj. Dostajemy gola w 87 minucie po stemplu którego było widać z księżyca. Przecież piłkarze to widzą, każdy może się po czymś takim złamać

0

@Mak200 Chłop kupiony za 2 mln z Kopenhagi po ciężkiej kontuzji „nie jest taki mocny”? Toż to ku….. szok!

1

Real nie potrafił wygrać w poprzednim sezonie ustawionej ligi i ustawionego finału pucharu to teraz trzeba się bardziej postarać. Starania w lidze nie mają sensu w tym sezonie, wszyscy się śmieją z Maćka Miko a chłop po prostu ma rację.

0

Girona xG 2,37, my 2,23 z karnym

0

Jezu co tutaj się dzieje?!

2

Maldini MOtM na razie

0

@Dankho94isback za daleko :)

3

Niech mi ktoś jeszcze zacznie narzekać że Real karne dostaje to osobiście wystrzelę w pysk. Oni przynajmniej umieją je wykorzystać

5

A to nie karny? Na krzesełko Go wziął aż miło

3

Jesteśmy w katastrofalnej formie. Całe szczęście że udało się wejść do 8 bo z LM z taką grą wylecielibyśmy z wielkim hukiem

1

To przetrzymywanie spalonych to jakiś kompletny absurd

3

Moim zdaniem VAR powinien interweniować przy takich symulkach. Dostałby po żółtej jeden z drugim to by się skończyło pajacowanie

3

Real w ostatnim meczu 4 strzały 4 gole. My dalej się próbujemy wstrzelić…

2

Ale biadolicie… mamy tydzień do meczu z Levante i tydzień do kolejnego z Villareal. Przy dzisiejszym poziomie odnowy to dużo czasu na odpoczynek, wystarczą zmiany w 60 minucie

0

O co chodziło w tej wypowiedzi Valverde na temat Nico?

1

Simeone? Czerwień? Stemple? Kartki? Ziemia do Mateu…

0

Boże jakie to Sociedad jest lewe… każdy ich atak tworzy zagrożenie tylko trzeba zrobić cokolwiek żeby strzelić gola

3

Wałki wałkami ale trzeba przyznać Realowi że jest ostatnio skuteczny. 4 strzały na bramkę 4 gole, ostatnio z Monaco 5 strzałów 6 bramek. My potrzebujemy kilkanaście żeby trafić.

7

Jak zwykle zawodnik Realu leci jak długi już przed wślizgiem

0

Real taki dobry czy Sociedad nic nie gra bo dopiero włączyłem?

0

@chrissssty69 No to był fajny wyjazd, mój pierwszy, autobusem, 26 godzin w jedną stronę :) a do tego mecz z Celtą 5-0. Miałem to szczęście że drugą połowę grali na stonę gdzie siedziałem więc miałem wszystko jak na dłoni :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?