kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakie to są błazny :) ale i tak wszyscy powiedzą że Busquets udawał w meczu z I terem…
0
Słabo to wygląda… chociaż w obecnej formie Bellingham i tak nic Realowi nie dawał
3
I po to właśnie jest Cancelo żeby Kounde nawet nie pojechał na mecz z Albacete.
0
Ferran powinien zejść z boiska bo gość się zaraz zamknie w sobie i do Izraela będzie musiał jechać
2
Raphinha coś utykał na koniec, oby nic poważnego
0
To na pewno jest rekord xG w jednej połowie
0
Jeżeli mecz z Sociedad był absurdalny to co powiedzieć o tym?
0
Tutaj to jakiś rekord bramek powinien paść. Obrona Elche nie istnieje, Lewego tam musi szlag trafiać na ławce
3
Noi zamiast 3-0 jest 1-1. Brawo Ferran
0
Elche odkryte do granic możliwości, to się powinno skończyć masakrą…
2
Nie ma co eksperymentować, Elche to niełatwy przeciwnik. Musi wyjść najlepszy skład, na odpoczynek rotacje będzie czas. Mamy Albacete gdzie na pewno więcej minut złapią Benal, Cancelo, Araujo czy Roony, mamy 2 wolne środy w lutym dzięki awansowi do 8.
3
@krycha2201 Tak, z Albacete. Róbcie screeny
0
@michal26 Już niezależnie pd poglądów politycznych czy się lubi lewicę czy prawocę to głosowanie na tych idiotów z Razem jest dla mnie niedorzeczne…
1
Czyli jednym słowem trzymamy kciuki za kolor niebieski. Myślę że nie mamy co narzekać na losowania ostatnio, zarówno w tym jak i poprzednim roku mieliśmy łatwych rywali. Oby tak zostało.
22
Nieno serio... Ja rozumiem że Użytkownicy z niewiadomych dla mnie przyczyn nie lubią Lewego ale ocenienie Go w tym meczu na równi z Ferminem jest śmieszne w stopniu podobnym jak ocenienie Balde na równi z Martinem. Jeszcze ok, przyjmijmy że nie lubimy Lewego, ale oceniliście Fermina tak samo jak Olmo? Olmo który cały czas był pod grą, starał się sam załatać dziurę po Pedrim i Frankiem mając koło siebie Erica który był w tym meczu beznadziejny. O świetnej asyście drugiego stopnia już nawet nie mówię.
12
@Wlodekb Ja tam się cieszę tym co jest. Przypominam że jeszcze niedawno byliśmy na skraju bankructwa i degradacji a teraz wygrywamy puchary więc jak nawet odpadniemy w 1/8 to uważam że to nie będzie dramat. Wróćmy do 1:1, przejdźmy chodź jedno "normalne" okienko transferowe i wtedy będzie można myśleć o LM.
0
Ja naprawdę od dłuższego czasu próbuję zrozumieć o co temu Tebasowi chodzi i nikt tego nie potrafi wytłumaczyć. Po drugie kompletnie nie pojmuję dlaczego kluby dalej na niego głosują zamiast wybrać kogoś innego.
22
Jeżeli uda się ominąć PSG to trafiamy na Newcastle a później na Liverpool albo Tottenham. Nie jest to droga nie do przejścia, Araujo wjedzie na białym koniu i ogarnie obrone. Tak będzie
0
@Kismeth 40 tys biletów średnio (tak licząc po minimum) po 200 euro to już 8 mln. Do tego dochodzą inne przychody z jedzenia, muzeum, sklepu itd. Nie mów mi że koszty zorganizowania meczu to ponad 6 mln bo tylko wtedy by się to nie opłacało.
0
UEFA powinna pomyśleć nad większą premią a miejsca 1-8. Dostaniemy za to 2 miliony gdzie przychód z dnia meczowego w play-offach byłby znacznie większy.
11
Nie ma co narzekać. Mamy wolne 2 razy w lutym. Jak nie poprawimy naszej gry to czy to PSG, czy to Newcastle czy to Sporting czy którykolwiek zespół nas wyrzuci. Trzeba się cieszyć tu i teraz i liczyć na cud że Araujo wróci do formy sprzed 3 lat
Edit:
Z resztą mamy w tym sezonie LM tak ogromnego farta że i tak wylosujemy Newcastle które sensacyjnie odpadnie z Bodo :)
3
Real może i przegrał, ale przynajmniej nie faulowali na koniec jak jakieś chamy
2
Ale jak nie lubię tego dziada Mou to aż się ciepło na sercu zrobiło :)
0
@WiernyDoKoncaFCB losowanie, 9/10 23/24 itd
25
Niech mi ktoś powie że zmiana formatu LM była złym pomysłem.
0
Co by nie mówić, Real przynajmniej umie przegrywać z honorem :)
0
O co tu chodzi? Ja tam kontaktu nie widzę
0
Jeszcze PSG remis na koniec. Jak to wygramy to i na 4-5 miejsce byśmy wskoczyli
0
Znowu wszyscy pod nas grają, po prostu to wygrać…
6
@Pustelnik Ja myślę że wszyscy jednak trochę przesadzjaą. Jak my mamy się bać Kopenhagi (nawet bez Pedriego i Frankiego) to lepiej odpadnijmy z tej Ligi Mistrzów bo to nie ma sensu. Z taką drużyną powinniśmy wygrać grając rezerwami.