kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strasznie rwany mecz, zero płynności
1
Wjechał w kostkę i się rzuca
0
Bez gonga w pierwszej minucie nie wytrzymamy, teraz będzie już tylko lepiej
0
@pax Znam wady de Jonga. Ale krytykując jego podania nie wspominasz o braku tychże u Bernala, jego wysokie oceny wynikają ze strzelonych bramek a nie ze skuteczności rozegrania, prowadzenia gry i kontroli tempa. Notuje wiele strat, jest niechlujny. Oczywiście nie wymagam zbyt wiele, jest młody i szybko się uczy ale jeszcze sporo mu brakuje.
0
@pep71 A ile tych przeszywających podań Bernal posłał?
1
Czy ktoś jeszcze pamięta jak wyglądały 3 z 4 połów z Newcastle? Zero kontroli, nie istnieliśmy w pomocy, nie potrafiliśmy wymienić 5 podań z rzędu. Nawet ta ostatnia połowa gdzie roznieśliśmy Anglików to nie była dominacja w połowie tylko seria szybkich ataków.
Bernal nadrabia bramkami ale w rozegraniu, utrzymaniu piłki i kontroli tempa do pięt nie dorasta de Jongowi. Pedriemu najlepiej się gra z Frankiem czy to się komuś podoba czy nie.
Nawet biorąc po uwagę braki Frankiego w intensywności wybór może być jeden. A Bernal niech gra i się rozwija, to jest nasza przyszłość.
3
Nie mógł sobie pozwolić na niepowołanie Pietuszewskiego bo jak przegramy bez niego to by trenera zjedli
6
Teoretycznie nie jest to nasz problem bo i tak nie mamy kasy ze sprzedaży koszulek ale postawa Nike w ostatnim czasie jest bardzo dziwna. Sami sobie robią straty.
3
Zobaczymy czy Łunin znowu zaliczy sezon życia tak jak ostatnio
3
@Greenalley A gdzie jest napisane że nic nie robił? Zagrał dobry mecz a ta piętka w tym miejscu boiska była zagraniem idiotycznym
5
@Nope Co za absurd… w pierwszej połowie nie mieliśmy absolutnie żadnej kontroli a Pedri był praktycznie niewidoczny. Nasze bramki to też nie był wynik jakiegoś super rozegrania ze środka tylko szybkie przejścia z obrony do ataku (2 kluczowe asysty 2 stopnia Martina). Nie mam nic do Bernala, chłopak się rozwija w super tempie ale do prowadzenia gry, kontroli tempa i pomocy Pedriemu do pozoomu de Jonga jeszcze mu sporo brakuje.
0
@Cochise Zagrał dobry mecz, w dodatku strzelił 2 fajne gole w swoim stylu. Nie ma co się oglądać na idiotów
1
Szczerze? Nie rozumiem jak ktoś mógłby nie chcieć zobaczyć Kane'a chociażby na 2 lata w Barcelonie.
4
@MirusAmisz Jeszcze najstarszy zawodnik z dubletem w historii.
2
Ciekawe co by było gdyby nie wylew bramkarza Tottenhamu w pierwszym meczu. Atletico jest cienkie, wpadnie na 2-0 i może być ciekawie
1
Martin ma asystę i 2 asysty drugiego stopnia
0
Lewy właśnie przebił rekord Messiego. Szacun
5
Ale piękne zagranie Maldiniego normalnie się Inigo przypomniał
0
@FLYP Nie, ale teraz to jakoś wyraźniej było chyba widać. Ale to tylko dowodzi że to nie taktyka wysokiej linii jest problemem tylko słabość obrońców którzy kompletnie nie czują tempa
3
W tych powrórkach widać jak my strasznie gubimy krycie. Wystarczą 3 szybsze kroki napastnika i naszych obrońców nie ma
2
Ja myślę że jak byśmy teraz Pedriego na drugą połowę wpuścili to będzie łatwiej o kontrolę
0
@MagdJanko Odpowiedź jest najbardziej oczywistą rzeczą na świecie
1
Całe szczęście mocny strzał bo miał na rękach
0
Jezus Maria Yamal
0
Nasz środek pomocy to dramat, Pedri nie istnieje
0
Jestem całkowicie obsrany przed tym meczem, nie wiem dlaczego mam takie złe przeczucia
0
@esem91 W obu przypadkach powinien być karny, ale dzisiaj "bardziej".
0
Faul jest tam gdzie się kończy? Zawsze mówili ze tam gdzie się zaczyna
1
@Marcelinho99 Wystarczy że Bayern wyjdzie a nie zostanie w szatni jak City. Kompletna kompromitacja w obu meczach
4
Kompletny upadek City. Jak ich nie lubię to aż szkoda.