kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
4
Już 3 kontuzja w tym sezonie, a jesteśmy dopiero na półmetku. Już po nim, jak po Ibrahimovicu w Milanie. Będzie się pewnie sypał coraz częściej.
0
@Patinka353 Bo u nas byli lepsi - Rapha, Pedri, nawet Garcia, a w meczu Realu?
2
Odstawienie Lewandowskiego sprzyja?
8
@Aragorn33 w piłkę trafił. Albo nawet dwie...
0
@Hosh No pewnie. Ale tak na poważnie, to zupełnie nie rozumiem tej wydmużki mediowej. Gość zagrał może z 5 udanych spotkań w tym sezonie, grając w Ekstraklasie i w Lidze Konferencji, a robi się z niego nie wiadomo jaki talent. Przecież te jego liczby są po prostu słabe jak na skrzydłowego. Gdzie mu do Bayernu i Barcelony, bo takie plotki też się pojawiają? On by się w tym momencie odbił od Ajaxu.
0
"Bayern ogląda Pietuszewskiego. Wysłannicy na meczu "polskiego Yamala" z Jagiellonii"
Taki tytuł ugotowała dzisiaj redakcja strony gol24. Dalej, bardziej pompujmy tego 17-latka, może w końcu zagra dobry mecz w Ekstraklasie. Na razie z tym słabo.
0
Szkoda, że Raków dzisiaj nie wygrał, bo możnaby powiedzieć, że Papszun przechodzi z najlepszej do najgorszej drużyny Ekstraklasy. Transfer na plus?
1
@Comentateiro Kto wie, kto wie?
1
Harry Kane obecnie strzela w Bundeslidze z częstotliwością 1,29 bramki na mecz.
Gdyby utrzymał obecne tempo do końca sezonu, byłby to drugi najlepszy wynik w historii Bundesligi, oraz 5 najlepszy w historii TOP 5 lig od 1960 roku (dla zawodników, którzy strzelili 30+ bramek w sezonie).
0
@Qrek Asencio to jest podstawa przecież. On zagrał w ubiegłym sezonie 4000 minut, a w jeszcze poprzednim 3000.
0
@Barcuniunia Kane też potrzebuje asystentów. Na ten moment najbardziej niezależny pod tym względem jest Mbappe.
0
@mekston Aha, faktycznie! Pardon
1
Złoty But 25/26
1. Harry Kane - 18 (+1)
2. Erling Haaland - 17 (+2)
3. Kylian Mbappe - 16 (?)
Czekamy na mecz Realu o 21:00 i występ Żółwia. Na półmetku sezonu poziom jest bardzo wysoki (każdy strzela min. bramkę na mecz) i walka jest zażarta.
0
@maikeru Na nową 9? Prawdopodobnie Ferran Torres. Ramos może i na ławkę by się nadał, ale są tu lepsze opcje, m.in. przedłużenie Lewego.
0
Harry Kane z karnego ratuje Bayern, jest 2-2.
To już 18 gol Anglika w tym sezonie Bundesligi.
Do rekordu brakuje 24 bramek, na co Hurricane ma dokładnie 20 kolejek Bundesligi.
0
@TR3YWAY Jak to tam szło? Zarobki rosną wprost proporcjonalnie do wzrostu inflacji, czy jakoś tak.
3
@Luciano99 Ty jesteś po prostu ograniczony przez matrixa. Bardzo chciałbyś poczuć tę wolność, przemycić racę w odbycie i wyrzucić ją w geście protestu przeciwko światu na boisko, ale brakuje ci odwagi. Gdybyś był Trumane'm to nigdy nie dowiedziałbyś się, że żyjesz w kopule, taka prawda.
1
Cieszcie się, póki możecie, albowiem Harry Kane już ładuje armaty. Będzie strzelać, chowajcie głowy.
0
@FcPortoFan1999 Nie no, 25 lat to już jednak za dużo, by go uznać za jakiś wielki talent. Następnym Milikiem albo Piątkiem raczej nie zostanie.
0
@FcPortoFan1999 Szkoda, że tak późno tu Karol przyszedł, bo w 1 lidze kilka lat miał świetnych.
0
Karol Czubak z 10 golem w tym sezonie Ekstraklasy. Czyżby pierwszy Polak od wielu, wielu lat, który ma szansę sięgnąć po koronę króla strzelców?
1
Złoty But 25/26
1. Erling Haaland - 17 (+2)
Harry Kane - 17 (gra obecnie, 20 minuta)
2. Kylian Mbappe - 16 (gra o 21:00)
Haaland podkręca tempo. Conajmniej 30 bramek zwyciężcy w tym sezonie to raczej pewnik.
3
Niebawem Erling Haaland zapoluje o kolejne bramki w starciu Manchesteru City z Crystal Palace.
Na razie jego średnia jest nieskazitelna - dokładnie 1,00 gola na mecz po 15 kolejkach Premier League.
Wszystkie gole z gry - warto dodać. Pod względem goli bez rzutów karnych nie może się z nim równać żaden zawodnik z TOP 5 lig.
3
@AlphaNumeric Ale science fiction to już pewnie szanuje, bo tam nie ma goblinów i innych krasnoludów, albo o zgrozo, magików, tylko lasery, cylindry O'Neilla, dystopie, utopie, tunele czasoprzestrzenne i inne mądrze brzmiące rzeczy.
7
@Bernard777 "Kto normalny wierzy w jakieś gobliny czy coś tam jeszcze?"
To niesamowite, że w 2025 roku jest jeszcze jakakolwiek osoba, która nie rozumie, czym jest gatunek fantasy... Takie komentarze to mogły padać w 1955, jak Tolkien publikował Władcę Pierścieni
10
Lewandowski terroryzuje Raphinhę po strzelonym dublecie, rzadkie ujęcia
1
@LOPEZ16 Shogun nowy był świetny.
4
@Pedri16Future Martin to staruch już, 22 lata ma, nie liczy się!
2
@TR3YWAY Te szachowe są najgorsze mimo wszystko...
0
@Kgorecki2500 Raczej nie spodziewałbym się mniej niż 3 godziny, patrząc na to, ze ostatnio nawet biografię Oppenheimera potrafił rozciągnąć do takiego metrażu :/