kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
@Bolton "Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie zawdzięczało tak wiele jednej osobie" - Winston Churchill, prawdopodobnie.
0
Nolan znowu gotuje, wnosząc z opinii nt. pokazów prologu "Odysei". Rzadko fatyguję się do kina, ale na jego filmy można jechać w ciemno. Mało jest obecnie takich reżyserów, którzy podejmują się ambitnych tematów, a do tego mają zaufanie branży i dostają gigantyczne budżety.
0
@addept Nie mówię, czego chcę, tylko co może chcieć Robert. Dla niego to może być kluczowa decyzja - jeśli przesiedzi resztę sezonu, to raczej zostanie tylko Arabia i USA.
2
Tak to już jest. Mamy rywalizację, gra zawodnik w lepszej formie. Być może Lewandowski powinien zacząć rozważać ofertę z Milanu, jeśli taka naprawdę gdzieś tam jest. Chociaż prędzej bym się po nim spodziewał, że podejmie wyzwanie i będzie czekać na słabszy moment Rekina.
3
@zawilly Ktoś sobie pluje w brodę? :)
5
Dembele się jeszcze z ławki nie podniósł w tym sezonie, mocne, mocne. Powygrywalim Złote Piłki, to można wracać do szpitala.
0
@Sulimo Raphinha też kreuje, a nawet więcej, a jednak traci znacznie mniej. Podobnie Rashford, który jest bodajże naszym najlepszym asystentem. Z innych drużyn można przywołać też Olise, który kreuje dużo, drybluje dużo i znowuż traci sporo mniej.
0
@damian16161212 Policz, jak ci się chce.
0
Lamine Yamal w ostatnich 4 spotkaniach zanotował łącznie 106 strat.
To więcej, niż Robert Lewandowski przez cały sezon - 93 straty.
19
Raphinha nie dostał MVP XDDD?
0
Takiej asysty by się Messi nie powstydził.
0
Tam nie było faulu na zawodniku Osasuny?
2
Szczerze to dzisiaj mieliśmy ogromny fart, że ofensywa Osasuny grała takie kupsko.
4
Ale żeby tak w ogóle minut Robercikowi nie dać...
0
Ale teraz zmarnowali potknięcie Martina, pardon.
0
I to jest właśnie cały Raphinha.
0
Nasza taktyka.
1. Pierdzielnąć z dystansu, a nuż wpadnie.
2. Dać Rashfordowi, a nuż wrzuci komuś na łeb i odbije się jak od sęka do bramki.
3. Dać Yamalowi, może poczaruje.
1
Trzeba wierzyć w Ferrana Lewandowskiego. Tylko on może coś w tym meczu strzelić.
0
@Derpowsky Dobry, wy mnie trollujecie XD. Facepalm.
0
Osasuna dobrze dziś szponci. Akurat fart, że Budimir bez formy.
0
@Derpowsky @norbi77 Stary, to jest podstawówka... Tu cię zaskoczę - przerywana linia również jest równoległa do obu krawędzi jezdni.
0
Rapha i Ferran...
1
@Derpowsky Przecież jest prostopadła z linią boczną.
0
@mekston Znaczy dla mnie seta to wszystko powyżej 0.20 xG, tak na oko było tu 20% na gola.
2
Ależ teraz Ferran blisko z przewrotki
0
Yamal może i słabo, ale co setę Ferranowi zrobił, to jego.
0
@norbi77 No nie, to jest klasyczny przykład perspektywy zbieżnej. Im dalej coś jest tym mniejsze jest.
1
@norbi77 Perspektywa jak na moje.
0
@norbi77 To perspektywa chyba
0
Ależ Eryczek postraszył...