2

@Bolton "Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie zawdzięczało tak wiele jednej osobie" - Winston Churchill, prawdopodobnie.

0

Nolan znowu gotuje, wnosząc z opinii nt. pokazów prologu "Odysei". Rzadko fatyguję się do kina, ale na jego filmy można jechać w ciemno. Mało jest obecnie takich reżyserów, którzy podejmują się ambitnych tematów, a do tego mają zaufanie branży i dostają gigantyczne budżety.

0

@addept Nie mówię, czego chcę, tylko co może chcieć Robert. Dla niego to może być kluczowa decyzja - jeśli przesiedzi resztę sezonu, to raczej zostanie tylko Arabia i USA.

2

Tak to już jest. Mamy rywalizację, gra zawodnik w lepszej formie. Być może Lewandowski powinien zacząć rozważać ofertę z Milanu, jeśli taka naprawdę gdzieś tam jest. Chociaż prędzej bym się po nim spodziewał, że podejmie wyzwanie i będzie czekać na słabszy moment Rekina.

3

@zawilly Ktoś sobie pluje w brodę? :)

5

Dembele się jeszcze z ławki nie podniósł w tym sezonie, mocne, mocne. Powygrywalim Złote Piłki, to można wracać do szpitala.

0

@Sulimo Raphinha też kreuje, a nawet więcej, a jednak traci znacznie mniej. Podobnie Rashford, który jest bodajże naszym najlepszym asystentem. Z innych drużyn można przywołać też Olise, który kreuje dużo, drybluje dużo i znowuż traci sporo mniej.

0

@damian16161212 Policz, jak ci się chce.

0

Lamine Yamal w ostatnich 4 spotkaniach zanotował łącznie 106 strat.

To więcej, niż Robert Lewandowski przez cały sezon - 93 straty.

19

Raphinha nie dostał MVP XDDD?

0

Takiej asysty by się Messi nie powstydził.

0

Tam nie było faulu na zawodniku Osasuny?

2

Szczerze to dzisiaj mieliśmy ogromny fart, że ofensywa Osasuny grała takie kupsko.

4

Ale żeby tak w ogóle minut Robercikowi nie dać...

0

Ale teraz zmarnowali potknięcie Martina, pardon.

0

I to jest właśnie cały Raphinha.

0

Nasza taktyka.
1. Pierdzielnąć z dystansu, a nuż wpadnie.
2. Dać Rashfordowi, a nuż wrzuci komuś na łeb i odbije się jak od sęka do bramki.
3. Dać Yamalowi, może poczaruje.

1

Trzeba wierzyć w Ferrana Lewandowskiego. Tylko on może coś w tym meczu strzelić.

0

@Derpowsky Dobry, wy mnie trollujecie XD. Facepalm.

0

Osasuna dobrze dziś szponci. Akurat fart, że Budimir bez formy.

0

@Derpowsky @norbi77 Stary, to jest podstawówka... Tu cię zaskoczę - przerywana linia również jest równoległa do obu krawędzi jezdni.

0

Rapha i Ferran...

1

@Derpowsky Przecież jest prostopadła z linią boczną.

0

@mekston Znaczy dla mnie seta to wszystko powyżej 0.20 xG, tak na oko było tu 20% na gola.

2

Ależ teraz Ferran blisko z przewrotki

0

Yamal może i słabo, ale co setę Ferranowi zrobił, to jego.

0

@norbi77 No nie, to jest klasyczny przykład perspektywy zbieżnej. Im dalej coś jest tym mniejsze jest.

1

@norbi77 Perspektywa jak na moje.

0

@norbi77 To perspektywa chyba

0

Ależ Eryczek postraszył...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?