kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@Foton Pierwsze 5-10 minut jest specyficzne, ale później jest genialny. Ja też na początku myślałem, że pomyliłem sale w kinie. Po prostu to jest taka konwencja, łącząca sprzeczności, poważny dramat z komedią, którą musisz przyjąć, jak chcesz wczuć się, zrozumieć i dobrze się bawić.
1
@Safrani Co to za gość? Liczby nie imponują, jak na taką kwotę...
2
Zupełnie nie rozumiem decyzji Papszuna. Przechodzi do gorszej drużyny, która zdążyła już odpaść z ligi konferencji. Przecież dobra kampania w LKE mogłaby go wypromować gdzieś za granicą, znamy przykłady z przeszłości... Taki Runjaić, zwolniony z Legii (słabe wyniki w kraju, ale w Europie bdb), znalazł pracę w Serie A i radzi sobie tam nieźle.
1
@Remi70 Dałbym go po powrocie jako zmiennika na 9-ke, tylko z zastrzeżeniem, że nie będzie wchodził na boisko.
2
@Pedri16Future Dla mnie:
1. Yamal
2. Joan
3. Pedri
4. Rashford
5. Ferran
Rapha mocno pracuje na wejście do top 5, ale grał na razie mało i dopiero ostatnio znowu stał się wiodącą postacią drużyny. Fenomenu Erica nie rozumiem. De Jong, Fermin za duże wahania formy.
1
Jeszcze parę lat temu Lech Poznań sensacyjnie pozostał w europejskich pucharach na wiosnę. To była piękna przygoda... Kto by pomyślał, że tak szybko pobijemy tamten wynik punktowy prawie dwukrotnie.
4
Ej, ten wolej to taki GOAT'owski, bym powiedział. Przepiękny gol.
0
@Stinger_ To tak można? Wymieniać strzelca karnego?
2
@Stinger_ Ja akurat już dawno tutaj nie widziałem zachwytów nad Yamalem
0
@Stinger_ Calma, pamiętajmy, że Real bez napastnika, z podwieszonym Bellinghamem i Joselu wchodzącym z ławki wygrał Ligę Mistrzów.
Gdyby Mbappe do nich nie przyszedł, to być może Vinicius zrobiłby to 10x lepiej, tak jak mówił? Mówię teraz poważnie, to byłoby możliwe. Jak na razie, to Mbappe wciąż ma wiele do udowodnienia w Madrycie.
0
@ViscaelBarca2007 Też coś w tym jest, bo ciężko nazwać to przypadkiem, ale z drugiej strony nawet taki zawodnik jak Harry Kane potrafił nie wygrać trofeum w pierwszym sezonie z Bayernem.
0
@VegetaPolska Jakby zmarnował 4 setki, to byłby problem.
0
@Pedri16Future Można powiedzieć, że to taki pierwszy GOAT'owski rok Mbappe w karierze. Nie mam powodów do antypatii do niego, jak na madrycioka jest całkiem spoko, ale mimo wszystko wolałbym by był również ostatni :)
0
Rok miał kapitalny, ale szczęścia Realowi nie przyniósł. Mimo wszystko dla mnie najlepszy indywidualnie zawodnik tego roku (kalendarzowego).
1
@DragonxNF Zaszachowałeś :/
Nie mam pojęcia... Z ciężkim sercem, ale chyba z książek. Jednak są tego jakieś substytuty, filmy, seriale... Być może powstanie coś nowego, wraz z rozwojem AI.
3
@SelloutCrowd Ale to jest norma. Popatrz sobie na wyniki Bayernu w ostatnich latach w DFB Pokal, ostatnio np. ledwo-ledwo (gol Kane'a w 90+4 minucie) wygrali z trzecioligowcem. Te mecze rządzą się swoimi prawami i łatwo się na nich wyłożyć.
5
@Dari0G Zespół Gryzonia
7
@NeroTFP1 To gryzienie to akurat jakiś jego odruch bezwarunkowy, nawet Albę ostatnio próbował chapnać w Interze. Trzeba by to przebadać i opisać.
0
Rosnąca dysproporcja między zarobkami a cenami mieszkań w USA. Ciężko mi to zweryfikować, ale jeśli dane są poprawne, to jest to dość przykry trend, który jest widoczny częściowo też u nas, chociaż bywało gorzej.
1
@marcin62 W takich przypadkach tylko eutanazja. Nie ma powrotu do normalnego życia, gdy bez żadnego powodu mordujesz koleżankę w takim wieku. Po prostu nie ma. Jedyne, co możemy, to oszczędzić jej przyszłego cierpienia i oczyścić społeczeństwo z wadliwej, dysfunkcyjnej jednostki.
3
@WojtekCh10 Alvareza, co ma gorsze liczby od Rekina, dzielącego minuty z Lewym?
0
Soto Grado dzisiaj na misji, a trochę nam to umknęło z tego co widzę.
2
To musi być najgorszy mecz Yamala w jego karierze.
0
Yamal przyjęcie w stylu Lewego
1
Dlaczego nie może wejść Ferran, bo nie rozumiem...
0
Uuu, nie podejrzewałem Eryczka o takie umiejętności w zakresie centrostrzału. Jest tylko jedno miejsce, gdzie tego uczą...
0
Takich emocji to chyba nawet El Clasico nie rozbudziło
1
@Rupert_Haubica No. Na szczeście mamy Ter Stegena i obroni nas przed nawałnicą.
1
Fermin z klasową wrzutką
2
Uuu, ile oni tam kamer mają, normalnie profeska.