kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Dzisiaj Ter Stegen broni nas w konkursie rzutów karnych, wyprzedza Joana Garcię w hierarchii, wygrywa mundial z Niemcami i idzie po drugą Złotą Piłkę dla bramkarza w historii. Będę tam.
0
@Fog_W_1899 No tak, Wojtek świetną atmosferę robi i jest lubiany w szatni, ale na boisku częściej przeszkadzał niż pomagał.
3
Już pomijając fakt, że Ter Stegen zasługuje na jako takie pożegnanie ze strony klubu, to też warto zauważyć, ze on może być zwyczajnie lepszy od Szczęsnego w tym momencie. Co jak co, ale Wojtek ani w tym, ani w poprzednim sezonie nie wyszedł znacząco poza poziom przeciętnego Ter Stegena.
15
Mecz przełożony o pół godziny, służby próbują usunąć z terenu stadionu 4-5 niedźwiedzi, w tym 3 stare niedźwiedzie. Prawdopodobnie użyją gazu pieprzowego [Fabrizio Ramblano]
1
@Derean Nie no, Palmer akurat zasłużył. Robi kapitalną robotę w Chelsea od dłuższego czasu, wyciągnął ten klub ze srogiego dołka.
7
Palmer - Bellingham - Vitinha - Pedri
Znajdźcie jeden niepasujący element. 99% ludzi poległo, tylko najlepsze modele AI są w stanie sobie poradzić z tym zadaniem!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ma najdroższy skład na świecie i nie potrafi go ułożyć tak, by gra wyglądała przyjemnie dla oka (albo żeby chociaż wygrywali), ale tak, oczywiście winni sędziowie i spiski.
0
Lubią sobie postrzelać
0
No i po comebacku
4
@MichuZ44 Koniecznie. Najlepszy film tego roku, moim zdaniem.
0
@ViscaelBarca2007 Z drugiej strony taki Dembele, od sierpnia zagrał 500 minut w klubie. Pół roku gry prawie go ominęło. Ja rozumiem, wielkie mecze super, ale on też nie miał jakichś kosmicznych występów od ćwierćfinału wzwyż LM. Robił liczby i to tyle (i aż tyle). Ale patrząc indywidualnie, no mi się wydaje że nie można go wyżej postawić od Mbappe.
0
@ViscaelBarca2007 No nie do końca, z nami np. strzelał w każdym meczu i to niemało. Z takim Manchesterem City hat-trick z gry. Z Atletico też ma dobry rekord, 2 bramki bodajże w 2 meczach w 2025. Wiadomo, znajdzie się parę tych trudniejszych meczów, ale też nie można oczekiwać cudów.
3
@Messibestplayerintheworld Akurat to jest ten mental zwyciężcy. Nie cofnął nogi przed klejnotami rywala. Trzeba mieć jaja, by tak postąpić, większość nie miałaby odwagi.
0
@ViscaelBarca2007 Akurat w 2025 był moim zdaniem najlepszym indywidualnie piłkarzem na świecie. To, co on robił od stycznia to był fenomen, strzelił ponad 60 bramek w 2025. Mnóstwo z bardzo trudnych pozycji.
0
@Pedri16Future Akurat kto jak kto, ale że nawet statystycy nie docenili Raphy? Z drugiej strony to też wina przedziału, 2025 miał trochę słabszy.
0
Jak myślicie, kiedy Grzegorzowi Braunowi uda się złamać zabezpieczenia Sejmu i ugasić chanukę? A może podejmie się tego jakiś naśladowca?
3
Lewandowski chce przedłuzyć kontrakt z Barceloną na kolejny rok ✅
Milan oferuje 2 lata kontraktu Lewandowskiemu ✅
Inter Miami szuka nowego domu dla Lewandowskiego ✅
0
@kanver_ tradsadasdsadsadsads✅????❓
0
@Kazragore Brakuje kogoś, kto mógłby sportowo przejąć pałeczkę. Szkoda, że Szymański tak się stoczył od pierwszego sezonu w Turcji... Miał tam takie wejście, że liczyłem na jakiś transfer do Premier League, ale od tamtej pory tylko coraz gorzej w klubie.
0
@daniel32778 Panie, wtedy, to już go w klubie nie będzie. Teraz musi zagrać.
1
@Hasszz Konkurencja nie jest wielka XD.
7
Ale bieda, masakra...
0
@Litman Zasłużył sobie Ter Stegen na pożegnanie.
0
@AmigoBlancos Nie wierze, że kursy na karniaczka Mbappe były takie wysokie.
3
@xavi890 Już ma 11, a do końca sezonu 19 kolejek. Na spokojnie zrobi te 20, jeśli Flick da mu grać jako titular na dziewiątce.
A z tą obsesją to ślepakami walisz. Widzisz, ja bardzo Lewandowskiego szanuję i gdyby nie jego transfer do Barcelony, to prawdopodobnie w ogóle nie interesowałbym się piłką. Broniłem go jak miał najsłabsze okresy za Xaviego, ale teraz pierwszy raz mamy sytuację, gdzie w kadrze na jego pozycji są lepsze opcje. Po prostu.
1
@Gaucho Wydaje mi się, że karny powinien być, ale twierdzenie, że on jest w jakiś sposób wyjątkowo traktowany, wychodzi poza ludzkie pojęcie. Jak już, to sędziowie są wobec niego zbyt pobłażliwi. Chociaż też uczciwie muszę mu przyznać, że przez ostatnie 2 lata zrobił ogromny postęp, przynajmniej już nie podskakuje jak małpa i nie wyśmiewa każdej decyzji sędziego, co zdarzału mu się dawniej.
0
@4drian0 LOTR trochę mniej adaptowalny na świat gier jest. Marnuje to on się na wielkim ekranie, już dawno ktoś powinien wziąć się za Silmarillion
3
@xavi890 20 goli to i Ferran strzeli, a młodszy jest i tańszy.
0
@Patinka353 Liczby są w pilce najważniejsze. Bez goli nie ma punktów. Chyba, że jeden, ale dla nas remis to 2 punkty na minus.