kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@Toretto Jeszcze parę lat temu śmialiśmy się z tego, że AI nie jest w stanie zliczyć liter / wyrazów w tekście, albo z tego, że zdjęcia generowane przez AI przedstawiały ludzi z 4 palcami, albo powykręcanymi kończynami, a teraz już nie ma po tym śladu
0
@Bolton Mi w codziennym życiu bardzo pomaga, zwłaszcza przy studiowaniu. Nie wiem, ile czasu zaoszczędziłem, ucząc się z jej pomocą. I szczerze mówiąc to znacznie lepiej uczy mnie AI niż przeciętny wykładowca. Wciąż ma duże braki, ale jeśli rozwój nie zwolni tempa, to za parę lat... Nikt nie wie, co będzie za parę lat.
1
@NeroTFP1 Jakieś tam braki jeszcze są :) Mi na przykład Gemini ostatnio źle obliczyło zwykłe mnożenie.
1
Grok trafia do szkół w Salwadorze. Nauczyciele pierwsi w kolejce do zastąpienia przez AI?
1
@Lionel_Messi10 Ferran jest od niego lepszy.
6
Aż głupio mówić, ale chyba w końcu będziemy mieli mocną obronę na wielkim turnieju (o ile się dostaniemy). Dwójka ŚO grająca regularnie w pierwszym składzie takiej drużyny jak Porto, w dodatku cały czas ogrywająca się razem... To musi zaprocentować
0
Rudiger robi to co robi, bo od lat pozwala mu na to środowisko sędziowskie. Nie można go za to winić, nikt mu nie powiedział, że tak nie wolno...
3
Bardziej pasowałoby "Opaski bez kapitanów"
0
@maatiixx Znaczy w takich sytuacjach po prostu nie ma przestrzeni do interpretacji. Faul jest albo za, albo przed polem karnym. Sędzia nie powinien mieć tu nic do gadania.
0
@esem91 Jeśli powstanie AGI, a wszystko do tego zmierza, to wartości poznawcze u 99,9% ludzi staną się zupełnie niepotrzebne. A może wręcz niewskazane?
1
O matko, jakie to piękne...
6
@Alo_Vi Ale Ferran już dał nam więcej niż 12 bramek, a nie jest głównym napastnikiem, bo dzieli minuty z Lewym.
1
Ludzie się martwią formą Lewego, ale to przecież jego klasyczna zadyszka w środku sezonu :) Jeszcze wróci, o ile Ferran mu na to pozwoli.
3
@prodigy "Lewy nic nie pokazał, ale to nie jest jego wina"
1
@barteq Bayern w 19/20 w sumie był.
1
@juarez Pierwszy sezon b.dobry, kolejne dwa dobre, a dalej to już przysypiałem i 5 sobie odpuściłem
27
W sobotę czekamy na Ferrana w pierwszej 11, bo aż żal go marnować w takiej formie.
1
@MirusAmisz Ale tam by nie było asysty do Rashforda... To nie Lewy mu oddał piłkę, tylko wracający obrońca Eintrachtu mu ją wybił spod nóg.
0
@mmaciass Właśnie Rapha na spalonym biegł, no ale i tak Lewus to powinien pociągnąć dalej... Wstaw tam Ferrana i mamy gola.
1
@Crakitic To by się w sumie zgadzało, bo talent Cubarsiego eksplodował mniej więcej wtedy, kiedy Xavi zaczął częściej stawiać na Inigo
1
@JimMorrisonFCB Myślę, że akurat to głównie na siebie był zły.
5
Lamine Yamal zanotował w tym meczu 7 niedokładnych przyjęć (popularne odbicie od sęka), a do tego zanotował 27 strat. Słaby również w pojedynkach (4/13 wygrane) oraz w dryblingach (jak na niego, 3/6 wygrane).
Chyba najgorszy mecz tego zawodnika w tym sezonie.
0
Co, on się tu w prime R9 zamienia?
0
Taką dziewiątkę chcę oglądać!
2
Ferran od razu pogroził z trudnej sytuacji
5
Yamal wykręcił 18 strat w 45 minut. Mocne, mocne.
0
Dawać Ferrana, bo od Lewego to się tylko w kosmos dzisiaj odbija.
1
Ale teraz Raphinha spierdzielił...
4
On chce czerwo za to XD?
2
Yamal nas wykończy tymi stratami. Ile to już? Ze 20?