kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@PatrykBarca To samo chciałem napisać damianowi, ale niestety zostałem zwyzywany od debili i fanbojów Crisa czy innych takich zanim miałem taką okazję. Od siebie dołożę jeszcze, że MŚ to nieco mniej miarodajny turniej, bo znacznie częściej zdarzają się sytuacje, gdzie najlepsi zawodnicy nawet na ten turniej nie trafiają, z racji na słabszą drużynę narodową.
0
@damianfcb105 Myślałem o świni i przyciągnąłem moim wpisem ciebie. Wszystko się zgadza. Nawzajem miłego dnia życzę, następnym razem spróbuj porozmawiać jak człowiek, może nie będziesz musiał szukać takich chamskich chwytów, a może nawet coś z takiej rozmowy wyciągniesz.
0
@damianfcb105 Dobra kończę tą żałosną dyskusję. Widziałem ostatnio taki cytat, bardzo do ciebie pasuje - rozmowa z tobą to jak zapasy ze świnią w błocie, średnia przyjemność, korzyść żadna, a po kilku minutach ciężko odróżnić z zewnątrz, kto jest świnią, a kto jest po prostu uwalony w gównie, przez to, że musi z nią walczyć.
0
@damianfcb105 Sam to napisałeś? Mistrzostwa świata są organizowane raz na 4 lata i szansa na zwycięstwo w takim turnieju jest znacznie mniejsza. To turniej o znacznie mniejszym poziomie sportowym i znacznie mniej miarodajny od Ligi Mistrzów, m.in właśnie dlatego, że nigdy nie wygrał go Cristiano Ronaldo, Messi zrobił to dopiero w tym roku, a Haaland i Lewandowski prawdopodobnie nie zrobią tego nigdy, bo grają dla narodowości o znacznie mniejszym potencjale.
0
@damianfcb105 Może jeszcze z 10 wątków założysz i będziesz mi pisał, że to ja się zbytnio przejmuję?
0
@damianfcb105 Mistrzostwa świata mają według ciebie wyższy poziom od Ligi Mistrzów? I to ja tu podobno piszę bełkot...
0
@damianfcb105 Faktycznie błąd w statystyce, masz racje. Sofascore liczył też konkursy karnych, stąd błąd. Pytanie co jest dla oceniającego ważniejsze - 10 dobrych występów w jeden miesiąc, czy konsekwencja i 50 dobrych występów w rok. Prawda jest taka, że na równych warunkach Messi byl gorszy. W klubie gwiazd odpadł w 1/16 lm, a Haaland w klubie gwiazd może ja wygrać. To Haaland byl gościem, który robił różnicęi bił rekordy, a Messi od mistrzostw świata tylko powłóczał nogami na boisku.
0
@Barca-Messi10 To, że cały skład Norwegii ma wartość 1/4 składu Argentyny, z czego 1/2 jego wartości stanowi Haaland, to nie jego wina. To żaden argument, ale spokojnie, mam taki, który cię przekona. Osiągnięcia Messiego z klubem: żadne :D
1
@xavi890 Mistrzostwo świata to 10 dobrych meczy. Zwyciężenie PL i bicie rekordów w niej, jak i w Lidze Mistrzów to konsekwentne dobre występy przez cały sezon, 50 meczy. Dla mnie bez porównania.
0
@El Guaje 7 Rekordzista goli PL, zwyciężca PL, FA Cup i Ligi Mistrzów, król strzelców PL i Ligi Mistrzów powinien wygrać złotą piłkę. Dla mnie samo mistrzostwo świata to za mało, by to przebić. Oczywiście jeśli Haalandowi i Manchesterowi City uda się ta sztuka.
0
@J23Closs To dostawia tą nogę, czy nie? Nawet w najgorszym dla siebie okresie, jest w lidze najlepszym strzelcem (goli więcej, niż razem wzięci kolejni po nim Raphinha, Pedri i Dembele) i najlepszym asystentem Barcelony. Skończ żesz juz więc z tymi złośliwościami do Polaka.
0
@damianfcb105 Po pierwsze, to tylko jedna z tych 7 bramek padła z gry. Reszta to 6 strzelonych karniaczków. Fajna liczba, ale wyczyn żaden. Zresztą, o czym my tu w ogóle mówimy? Nie był nawet królem strzelców. Haaland z potrójną koroną, król strzelców trzech rozgrywek, rekordzista bramek Premier League, z łatwością go deklasuje. Tylko jakiś zaślepiony fan Messiego może to kwestionować.
0
@J23Closs Kilka przykładów "dostawiania nogi":
2
@J23Closs Aleś ty ułomny.
0
@damianfcb105 Z drugiej strony mógłby być teraz niekwestionowanym kandydatem do Złotej Piłki. A tak, to myślę, że Haaland ma bardzo wysokie szanse na wykręcenie 40+ goli w PL i trzy tytuły - Ligę Mistrzów, PL i FA Cup. Gdyby udało mu się to zrobić - faworyt byłby tylko jeden.