1

@Deviler Okolie był przereklamowany, leciał na swoich warunkach fizycznych. Z Cieślakiem też nieustannie klinczował. Beka, bo jeden z sędziów wysędziował remis XD mimo 3 nokdaunów i 3 odjetych punktów, co za kompromitacja

1

@bari_94 klarownych oprocz karnego nie ma, bo stoi autobus. Ale z tego co bylo 3 bramki to minimum

0

@bari_94 ale oni właśnie robią tych akcji dziesiątki! xG już 2.5, a goli 0 XD

0

@Uukasz_93 Tam w ogóle był jakiś kontakt? Oczywiście fakt, karny za reke w 1 polowie sie nalezy.

1

Kamiński z golem w Wolfsburgu, jest jakiś pozytyw

6

"Trudno o lepszą motywację niż pożegnanie Camp Nou, który jest pełen historii i pożegnania Sergio Busquetsa i Jordiego Alby. Chcemy rozegrać świetny mecz, aby wygrać, pokazując swoją najlepszą wersję." Trzymam kciuki, bo ostatnio było z tym słabo.

13

oby Torre za Gaviego

0

@Kapiczek dla mnie Kane w Realu jak najbardziej. W końcu Lewy miałby jakiegoś poważnego rywala w Pichichi.

0

@mrboom Nie sztuka? Pewnie dlatego można wyliczać w nieskończoność zawodników, którzy strzelają po 30 goli w lidze i 10 goli w LM przez kilka lat pod rząd w takich maszynach, jak Bayern, City, Barca, PSG, Juventus, Napoli czy Real.

0

@Artysta9 z jednej strony tak, ale patrz jakich oni mieli graczy w ostatnich latach. Bellingham, Haaland, Dembele, Lewandowski. Mają nosa.

0

@Ksavix Powinien, ale czy się aby na pewno nadaje? W takiej formie wolę już jeszcze raz przetestować Torre, albo chociaż tego nieszczęsnego Fatiego, niż na siłę trzymać go w jedenastce.

1

Co do Gaviego, to niestety prawda. W ostatnich meczach często wcale go nie widać, a teraz lepszy od niego był Torre.

0

@Oskar00 Dużo bardziej kreatywny od Lewego? Przecież bramki Kane'a w tym sezonie to główki, główki i jeszcze raz główki ze świetnych wrzutek. Od czasu do czasu karniaczek. W asystach lepszy Lewy.

0

@Czarny_ck przecież po mundialu Lewy bardzo często schodził do rozegrania, jak rzadziej byl w polu karnym i tak nic nie grali.

0

@jacobFCB w tej cenie nikt nie strzeliłby tyle bramek, co Robert. Ty widzisz, ile kosztują dziewiątki na rynku? Czy może pierd**isz dla samej satysfakcji, że Polak miał kilka słabszych meczów w debiutanckim sezonie w klubie bez lewego skrzydłowego i oslabionym przez długie kontuzje kluczowych graczy, w dodatku z mundialem w międzyczasie? Ty widzisz, ile okazji marnuje taki Haaland w City, chociażby ostatnio z Realem? Ale do Polaka trzeba się przyczepić.

2

@Poro6niec 7.5. strzelał z Interem, Realem, Man. United, oraz z całą topka la ligi z wyłączeniem Atletico, czyli sociedadem, Villarrealem, betisem. Barca zawdziecza mu superpuchar, wtedy też strzelił z sociedadem (lub betisem, już nie pamietam) i później z Realem asysta, asysta drugiego stopnia i gol. Z mocnych rywali z którymi grał nie strzelił tylko bayernowi, jego byłemu klubowi, wiadomo jak psychika dziala nie powinno to dziwić i z Atletico. Na ten moment nie ma lepszej 9 w LaLiga i to nie podlega dyskusji. 23 gole w lidze bez karnych, moim zdaniem b. dobry wynik na pierwszy sezon.

2

@Comentateiro Viniciusie nasz, któryś jest w realu...

0

@messi564 Mi tylko Kounde jakoś średnio do tej układanki pasuje, ciężko byłoby mu znaleźć miejsce w pierwszym składzie, a nie wiem czy odpowiadałaby mu rola zmiennika. Wiadomo, fajny do zastępstw na czas kontuzji i do rotacji, jeśli planujemy coś pograć w lm tym razem, ale to trudna sprawa, zwłaszcza, jeśli można za niego zarobić 80-90 mln. Poza tym szkoda tylko, że dalej bez żadnego lewego skrzydłowego. Też zastanawiałbym się, czy Torre nie należy wypożyczyć, jeśli jego gra ma wyglądać tak jak w tym sezonie, czyli nijak bo Xavi kompletnie na niego nie stawia.

0

@MesQueUnClub96 Piękna była ta chwila po golu na 3:0 w drugim meczu, oj zapamiętają sobie Lechitów we Florencji na długo

3

Hmm... ciekawe, co LaLiga zrobiłaby gdyby to Vinicius stał na bramce, gdy padł ten spalony

0

@kibic1899 błąd logiczny. Nie ma czegoś takiego jak rasizm w stosunku do białych

0

@gruchaxd7 ale tu nie chodzi o wyniki, tylko o styl. Tego się nie dało oglądać w conajmniej 10 meczach. Ja mimo wszystko uważam, że jeszcze jeden sezon powinien trenować, bo ten rok był też bardzo pechowy, wiele długich kontuzji kluczowych zawodnikow, mundial afery itd., ale niesmak jest i jeśli w następnym sezonie obronimy mistrza to będę zaskoczony

1

@kejdzi wydaje mi się że karny wczoraj uzasadniony, ale uważam też że lewy już na spokojnie powinien mieć jeszcze ze 2-3 karne w tym sezonie. Nie wiedzieć czemu wszyscy sedziowie się na niego uwzieli i dosłownie nic mu nie gwizdza chyba że już naprawde musza. A te 3 mecze zawieszenia, przy cofnięciu kartki viniciusa to zart.

1

Najlepsze: gol Lewandowskiego i obiecujące 60 minut Torre, w końcu mogłem go zobaczyć na dłużej w grze i w obecnej formie, to oprócz fizyczności, bo tu bieda, jest na poziomie Gaviego (również w obecnej formie).
Najgorsze: A szkoda strzępić ryja.

0

@DJ6 No już znowuż taki tragiczny też nie był. Niczego nie zawalił, wygrał nawet kilka pojedynków szybkościowych i pamiętam, że raz na skraju pola karnego z poświęceniem odebrał piłkę. Może był leniwy, ale to tak jak cała drużyna.

0

@DJ6 akurat Alonso zagrał całkiem dobry mecz

1

@4Fabregas4 Pardon pardon, tutaj masz 100% rację

2

@Barca2022 Raphinha jeszcze jako taki, gdyby nie cena to bardzo dobry

4

JEST! Chociaż bramka Polaka na koniec..

2

@4Fabregas4 masz tylu kandydatów, a na najslabszego wybierasz lewandowskiego? Nie żartuj sobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?