0

@Maker0 Z Neymarem może chociaż na tą wiosnę wciąż gralibyśmy w LM.

1

Jeśli nie zaburzy to aktualnych ruchów transferowych i rejestracji podpisanych zawodników, to dlaczego nie? To piłkarz z ogromną jakością, który może dać Barcelonie to, czego brakowało nam przez cały poprzedni sezon. Lewego napastnika z prawdziwego zdarzenia. Na prawej wystarczy Raphinha i Torres. W takiej sytuacji fati / abde - jeden z nich out, wypozyczenie albo staly transfer. Jeśli mamy osiągnąć coś więcej w LM w tym sezonie, to potrzebujemy go.

0

@LucasW123 dla Paryża 150 mln to minimum. Rekompensata za wykorzystanie klauzuli Dembele się należy.

1

@Kuba_1 W porzo. 180 milionów i deal. 100 za Fatiego i 80 rekompensaty za to, że kupili Dembele po taniości.

1

@Medium Oby nie, jeszcze pobiłby niepobijalne rekordy Lewego. Już wolę go w Realu.

0

@bartas97 Wciąż uważam, że popełnili błąd. Od czarowania mają Viniciusa i Rodrygo, potrzebują rasowej 9. A zdecydowanie lepszy od Mbappe na dziewiątce jest Kane, on jest po prostu kompletny.

0

@Arys Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale ja uważam że 35 mln + 30 mln (lakaka) to adekwatna suma dla Vlahovicia. Przecież on przegrywał w środku sezonu rywalizację z Milikiem, a we wszystkich rozgrywkach 22/23 strzelił zaledwie 14 goli. Oprócz tego jest kontuzjogenny, więc mnie taka kwota nie dziwi.

0

Gdybyśmy dostali 60 mln, może warto byłoby się zastanowić. Zrobiłoby się miejsce w pierwszym składzie dla Kounde na CB. Tylko wtedy kupno prawego obrońcy to mus.

0

Jeszcze więcej zagadnień do swobodnej interpretacji przez sędziów? Teraz to dopiero zrobi się syf.

1

Aż tak zły? Przecież ma dopiero 22 lata i wg Transfermarkt jest warty 10 mln...

0

@WALDEMAROS1920 Kilka przykładów "dostawiania nogi":












2

@escarabajo moim zdaniem Orban to materiał na więcej, niż liga francuska. Zwłaszcza, że został na ten sezon w Gencie. Mówił, że chce trafić do Premier League i tam go widzę. Ewentualnie Bayern, jeśli nie wyjdzie im z Kane'em.

2

@D10SLEO Wyciągnięto go z jakiejś ekipy z Afryki, dosłownie znikąd. Myślę, że będą z niego ludzie, może zrobić wielką karierę. Do poważnej piłki wszedł z buta, strzelił kilka hat-tricków (jeden w lidze konferencji) i nawet czwórkę w jednym meczu załadował w belgijskiej lidze. Strzela jak na zawołanie.

1

Nigdy naprawdę się tu nie spełnił, nie dziwię się, że chce spróbować gdzieś indziej.

1

@patryk1995991 wystarczyłby Neymar. Na transfermarkcie mają tę samą wartość, a przy okazji utarlibyśmy nosa agentowi Dembele, który nic by z takiej transakcji zapewne nie dostał. Oczywiście nie obraziłbym się gdyby coś dopłacili.

2

@ArcziArtt na telefonie jest tragedia, nie da się normalnie operować na stronie, cały czas rzuca na dół i w górę, nieustannie wyskakują reklamy i ciągłe problemy z komentarzami

1

Wymienić go za Neymara 1:1 i utrzeć nosa agentowi Dembusa. Przy wymianie nie dostałby swoich %%%.

0

@SuperPatsonFCB To raczej nie wina Urbana, skoro w poprzednim sezonie wyciągał Górnik ze strefy spadkowej.

0

@Emerald Jestem zwolennikiem tego, by na skrzydle mieć prawdziwego skrzydłowego, a nie gościa który grywa na skrzydle. Być może Silva taki jest, nie wiem, nie oglądam City. Patrząc na transfermarkta i sofascore to pozycja, którą zajmuje różni się systemowo, od tego co my gramy. Natomiast Dembele to bez wątpienia najbardziej kreatywny skrzydłowy Barcelony, tu wydaje mi się, że nie ma dyskusji.

2

@ricardo0705 Beonardo Silva to pomocnik. W pomocy mamy tyle ludu, że Gavi idzie na ławę. Natomiast na prawym skrzydle mamy Dembele i Raphinhę. Wiesz może pod jakim względem ideałem dla Barcelony jest pozbywanie się naszego jedynego kreatywnego skrzydłowego po to, by sprowadzić kolejnego klasowego pomocnika, przez którego nie grałby albo Pedri, albo De Jong?

0

Dobrze się to ogląda, jest luz w grze Lecha. Potrafią bawić się piłką.

2

Jeśli te białe koszulki z niebieskimi spodenkami to nasz drugi strój to lipa. Słabo to wygląda. Do żółtych kompletów z poprzedniego sezonu nie mają podejścia.

3

Nie wiedziałem, że Szczęsny dalej gra w Arsenalu, a Milik to lewy obrońca XD

0

5 mln od ręki, 100% wynagrodzenia placi Juventus + 14-16 mln obowiązek wykupu przy spelnieniu zmiennych i nie byłbym rozczarowany

2

A na co to komu? Przecież tak prestiżowe starcia, jak te europejskich klubów z arabskimi będziemy regularnie oglądać w rozszerzonych klubowych mistrzostwach świata.

1

Na 90% nie dojdzie Kane, jeśli nie dojdzie również Mbappe to oprócz Viniciusa, który póki co jednak za dużo nie strzelał, Lewy nie będzie miał oczywistego konkurenta do króla strzelców. Szansa jest duża.

0

strims siadło, podzieliłby się ktoś jakąś alternatywą?

1

@Borneo Yamal to 16-latek...

0

Oby ten transfer nie doszedł do skutku. Pomoc mamy już obstawioną, kasę trzeba ładować w PO i DM, ewentualnie lewe skrzydło.

0

@panczo Myślisz, że lepiej dla Torre zostać u nas i znowu zagrać 600 minut przez cały sezon, czy może przejść gdzieś indziej, do poważnej ekipy ze środka tabeli i grać regularnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?