kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
To on odchodzi czy nie odchodzi w końcu?
0
@FioletoweOczy Jak nie odpali, to będzie warty góra 15 mln, a sprzedamy go może za 10 mln. Zresztą, skąd ten pomysł, że mógłby grać na 9 przez pół sezonu? Strzelił kilka dobijaków w presezonie, wchodząc na drugie składy poważnych drużyn i od razu pan napastnik? Uspokój się.
2
Ferran nadaje się co najwyżej na zmiennika na 9tkę, ale po co nam taki, skoro za pół roku przychodzi Roque? Jestem za jego sprzedażą, ale nie za grosze, jak to Barca ostatnio często uskutecznia. To wciąż młody zawodnik z dużym potencjałem.
0
@pax Przez drugą połowę grał bodajże w obronie, chyba, że się mylę. Dałem go wyżej, bo moim zdaniem był bardziej pod grą niż Kounde, który irytował mnie też wspomnianym przydługim rozgrywaniem piłki w obronie, chociaż nie mam żadnych problemów z nim jako MVP Barcy.
1
@pax Ogólnie oceniam wrażenia wizualne wynikające z ich gry i to, co wnieśli do meczu. Na przykład - obrońcy i bramkarz wysoko, bo czyste konto i była pewność z tyłu. Atak nisko, bo nie ma goli i niewiele od siebie dodali. Pomoc nisko, bo nie stworzyli za bardzo szans na takowe, no i irytujące było ciągłe odgrywanie do tyłu, przez co nasze posiadanie bardziej polegało na rozgrywaniu piłki przez kilka minut przez obrońców z czego nic nie wynikało. Być może gdyby tego nie robili, De Jong nie musiałby się teraz skarżyć, że Getafe kradło czas.
2
Moje od najgorszego do najlepszego:
- pierwszy skład:
Raphinha, Gundogan, Pedri, Lewandowski, Araujo, Christensen, Balde, Romeu, Ter Stegen, Kounde, De Jong
- zmiennicy:
Abde, Fati, Gavi, Yamal
16
Abde, który za dotknięciem czarodziejskiej różdżki psuł wszystko, co dotknął, a nawet kilka razy to, czego nie dotknął, ma tą samą ocenę, co Lewy? Nie mówię, że Lewy powinien mieć wyższą, ale to na Abde w tym meczu nie dało się patrzeć.
0
@vebonn Na ważną rolę trzeba zasłużyć. Zdajesz się zapominać, jaki szrot grał w poprzednim sezonie. Presezon to jedno, niech pokaże się jako zmiennik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kamiloza91 Warto dodać, że rekord (41 bramek w sezonie) Lewy osiągnął w zaledwie 29 spotkań. Natomiast Haaland ma wszystkie warunki, by wielokrotnie strzelać więcej bramek w tym i następnych sezonach. Gra w najlepszym sportowo klubie świata, z najlepszym asystentem świata (De Bruyne). No i obecnie jest najlepszą dziewiątką świata. Zdziwiłbym się, gdyby w końcu nie nastukał tych 40 bramek.
11
Szykuje się kolejny sezon bez goli z karnych.
0
@barcelonaLM Mogliby dawać i 200 mln, jeśli Neymar by się nie zgodził PSG nie mogłoby nic zrobić
0
No to pograne. Wątpię w LM na wiosnę w takim układzie.
0
@4Fabregas4 Ten jeden z najlepszych graczy presezonu to Torres, wpuszczany w drugich połowach na drugie składy poważnych drużyn, strzelający dobijaki lub 1v1 z bramkarzem? Nie rób sobie za wysokich oczekiwań, bo chyba zapominasz, ile Torres znaczył w poprzednim sezonie.
0
@pasquda A to prawda akurat. Biegać powinien więcej, a ten nawet po zejściu Raphinhi, gdzie wiedział, że motor napędowy prawej flanki schodzi stał jak kołek. Inna sprawa, że jak chodzi o strzelanie i resztę, to po prostu nie miał okazji się wykazać i gadanie o tym, że nie był produktywny to bzdura. Cały czas dwóch-trzech obrońców obok, często faulowany bez piłki. W polu karnym dostał jedną precyzyjną piłkę przez cały mecz. A machać też zdaje mi się już nie macha jak dawniej.
0
@Qaz123 W pomocy mamy sporo jakości. To wina obrońców, że odgrywają zawsze do kolegi obok. Mogliby się chociaż trochę wysilić i wybrać trudniejszą opcję, choćby zgrać na przeciwny bok, zamiast do drugiego środkowego.
2
Zgadzam się z wszystkim, oprócz tego, że tworzyliśmy wiele okazji.
0
Romeu dobrze gada, nasza obrona czeka z wyprowadzeniem piłki w nieskończoność.
2
Fascynujące, jak ci sami ludzie są w stanie pisać, żeby Lewy siedział na dziewiątce i nie schodził kreować, po czym wypisują, że słabo zagrał, bo nic nie wykreował. To w końcu ma schodzić, czy nie?
1
Cała uwaga skupiona na sędzim, aż do ostatniego gwizdka. W tym meczu był jedynym na murawie, który zasłużył na miano MVP.
2
Nie wiem, czy to legalne, ale dla mnie to było ewidentnie odbicie od barku, a nie ręki.
0
@kampe Dla mnie bark.
0
@norbi77 No nie do końca. Miał kilka dobrych podań, zrobił parę wolnych. Walczy z obrońcami, był bardzo aktywny w pierwszej połowie, ale koledzy nie decydowali się podać, gdy wychodził na pozycję. Teraz próbował napędzających akcji - raz nie wyszło, ale gdy podawał na lewe skrzydło, podanie było dobre, zawiódł brak reakcji kompana. Na minus niewykorzystana główka, powinien to wbić.
0
Ile jest wart nasz skład? 800 milionów? 900 milionów? Miliard? To czemu do cholery jasnej oni nie potrafią przyjąć piłki?
0
@Szmulek Zawsze tak to będzie wyglądało. Xavi nie ma żadnego sposobu na autobusy, to było widać w poprzednim sezonie
0
Fati XD To są nasi piłkarze, kiedy przychodzi do tego, by coś wykreować.
0
@norbi77 Człowieku, czy ty widzisz jak wygląda ten mecz? Czy ty widzisz, że cały mecz gramy bez skrzydłowych? Jeszcze jakby jakąś dobrą piłkę dostał...
1
Abde zepsuł wszystko, co dotknął. Czarodziej.
0
Bez kartonika? Śmieszność.
0
Teraz to dopiero postawią autobus