0

@Bobo25 Nie musiał tego mówić. Każdy wynik sam widzi i po przerwie gra już na 50%.

2

@SenseiFCB Też tak myślę. Jeśli Hojlund poszedł za 75 mln, to Orban już jest wart 100.

3

@Luciano99 totalnie tak to działa

0

Ale upokorzenie... Z jakiegoś powodu przyjemnie się to ogląda, ale są ciarki jak myślę o potężnej Pogoni walczącej o mistrza

0

Będą 4. Jak nic będą 4.

0

Ale czym się ci komentatorzy podniecają? Trener Gentu w przerwie powiedział, bez spiny panowie, odpuszczamy, robimy teraz trening kontrataków i obrony, toteż Pogoń chwilę sobie przy piłce jest.

2

A może to taktyka? Chcą dać się Gentowi rozstrzelać, by ten był całkowicie pewny awansu i w drugim spotkaniu wystawił głęboką rezerwę. Wtedy Pogoń zgarnia przynajmniej jedno zwycięstwo i punkty do rankingu.

3

I od tej chwili zaczyna się całkowita kompromitacja... Może Gift Orban kolejną czwórkę załaduje?

1

Co oni wszyscy tak na ślepo podają

3

Orban to materiał na kluby znacznie lepsze, niż Lille.

0

12,5 ??????!!!!!!!!!! 15 to było mało, a oni jeszcze z tego zeszli?

0

@korn234 a ile komórek mózgowych wycięli ci w szpitalu psychiatrycznym?

2

@korn234 Ci się nie nudzi wypisywanie tych mądrości? A może porywa cię to tak bardzo, że aż nie masz czasu na faktyczne oglądanie meczów Barcelony? Zdecydowanie to drugie, bo tylko ślepy lub idiota mógłby pisać takie rzeczy o Fatim z poprzedniego sezonu. W niczym nie pomagał on drużynie, nie ważne ile przebywał na boisku, a zdarzało się, że przebywał długo. I tak dostawał dużo szans.

0

@kiper09 A co, Torres lepszy od Lewego? XD

0

@Kozioleq Mamy takich? Pedri i Gavi to też młodziki.

0

@ObiektywnyKibic121 najpierw przydałoby się przejść do przodu, ale my cały czas tracimy piłki zanim ofensywa ma szansę się wykazać

0

@galix22 co gorsze, to trofeum może wygrać Tottenham

0

@Comfortable_ jak zawsze :(

0

Xavi coś nie mówił, że chciał iść po wszystkie trofea?

0

@sidi12843 wiele razy

2

GOOOL!!!!!!!!!!!! LEWY!!!

0

@tomasthc Dla chcącego nic trudnego

2

Eric Garcia w pierwszym składzie

0

@SeWo77 No nie do końca. 23 + 5 nie równa się 35.

0

Wow. Ależ mnie to zaskoczyło, ja cie kręce.

0

@manolis1 Obyś miał racje :)

0

@manolis1 Ferran na zmiennika na 9-tkę to dobry pomysł, ale god please. Fati otrzymywał od Xaviego dziesiątki szans. Dziesiątki. Tu nie ma mowy o tym, że nie dostawał dość czasu. Dostał tyle czasu, bo jego gra nie dość, że nie pomagała drużynie, to jeszcze w wielu przypadkach przeszkadzała.

4

Nasz atak potrzebuje kogoś takiego jak Neymar. Lewy bramek z niczego nie strzeli, no chyba że nawiąże do formy z pierwszych miesięcy w Barcy, ale obawiam się że się tak nie stanie.

1

@Chudini123 W tym momencie takie liczby gwarantuje nawet biorąc pod uwagę kontuzję na pół sezonu. Gdyby zdołał jej uniknąć, pewnie nastukałby ze 20 goli i więcej asyst, niż czterej nasi najlepsi skrzydłowi razem wzięci.

1

Jeśli od tak można to załatwić, to do roboty! Na co oni jeszcze czekają? Aż PSG się rozmyśli? Obowiązkiem Xaviego jako trenera jest skorzystać z takiej możliwości i znaleźć Neymarowi miejsce na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?