0

Oni muszą mieć jakiś odgórny zakaz podawania dalej niz do jednej osoby obok

0

dobra dajcie tego fatiego jednak

0

@DJ1992 Oby nie, jeszcze go połamią.

0

@Krystian1588 Ani to, ani to. To tylko Getafe i ich rzeźnicy, szczególnie Suarez. Rozwalili ten mecz.

1

Araujo na środek, wpuścić kogoś kto zrobi różnicę. A nie, czekaj.

0

@masa11 Bez przesady, daleko było temu do setki. Ale czerwona kartka to faktycznie idiotyzm.

1

@kamiVeB Z jednej strony tak, ale w meczu z Mallorcą Lewy w formie zrobił coś takiego.

0

@Krystian1588 Tak, jest bardzo tragicznie

2

strasznie wolno się to wszystko dzieje, oni myślą, że można podawać tylko do kolegi obok, czy co?

1

Co tam się stało XD

0

jeśli Lewy nie zacznie biegać to mogą być ciężary

0

XDDD? CO JEST? CO TO MA ZNACZYC?

0

@La Pulgaa może i racja. Po prostu ten komplet kojarzy mi się z męczeniem buły

1

oj gorąco się robi

0

To przez te przeklęte stroje, nigdy w nich dobrze nie gramy. Mogliby dać ten drugi żółty komplet z poprzedniego roku

1

kurde, człowiek miał nadzieję że chociaż przez pół sezonu nie będzie musiał oglądać męczenia buły, a tu takie coś. Oby zmienił zdanie

0

@Andy83 Nie masz co robić w szpitalu, paralityku?

0

Strzelałbym w jakieś 25-30 bramek w LaLiga.

3

@AlexDark00 No tak, dlatego po odejściu Lewego nikt nie jest w stanie strzelić tam 20 goli.

6

Już im podziękowałeś, odchodząc w ten sposób, bez ostrzeżenia, bez wyjaśnienia, wcześniej zaklinając się, że chcesz tu walczyć o LM. Puste słowa, tyle.

1

Ależ on ma serwis w tym City.

1

@syngoku1 nie każdy lubi oglądać męczenie buły mecz w mecz

3

@Cule1234 Xavi to beton.

0

Przecież ten Ishak od zeszłej wiosny totalnie nic nie gra, tylko psuje.

1

@bart_azz Legia dała ciała, ale rewanż w Austrii jest do wygrania

1

@MesQueUnClub96 To, że na wiosnę wciąż będziemy grać w LM?

0

@tristan87 widziałem lepsze, na przykład odejście Lewego do Arabii i w zamian wykupienie Vlahovicia z Juventusu

0

@mekston Wiesz, Lewy też swój prime miał w okolicach 30-stki. A Kane pokazał w Premier League, że trzeba się z nim liczyć. No i tak, głównie chodzi mi o ten najważniejszy rekord, czyli najwięcej goli w sezonie.

0

@korn234 czy może ktoś w końcu zbanować tego trolla?

0

@szkutnik91 Niedobrze... Bardzo lubię tego Anglika, ale wolałbym, żeby nie wypalił i nie zagroził rekordom Lewego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?