kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Oni muszą mieć jakiś odgórny zakaz podawania dalej niz do jednej osoby obok
0
dobra dajcie tego fatiego jednak
0
@DJ1992 Oby nie, jeszcze go połamią.
0
@Krystian1588 Ani to, ani to. To tylko Getafe i ich rzeźnicy, szczególnie Suarez. Rozwalili ten mecz.
1
Araujo na środek, wpuścić kogoś kto zrobi różnicę. A nie, czekaj.
0
@masa11 Bez przesady, daleko było temu do setki. Ale czerwona kartka to faktycznie idiotyzm.
1
@kamiVeB Z jednej strony tak, ale w meczu z Mallorcą Lewy w formie zrobił coś takiego.
0
@Krystian1588 Tak, jest bardzo tragicznie
2
strasznie wolno się to wszystko dzieje, oni myślą, że można podawać tylko do kolegi obok, czy co?
1
Co tam się stało XD
0
jeśli Lewy nie zacznie biegać to mogą być ciężary
0
XDDD? CO JEST? CO TO MA ZNACZYC?
0
@La Pulgaa może i racja. Po prostu ten komplet kojarzy mi się z męczeniem buły
1
oj gorąco się robi
0
To przez te przeklęte stroje, nigdy w nich dobrze nie gramy. Mogliby dać ten drugi żółty komplet z poprzedniego roku
1
kurde, człowiek miał nadzieję że chociaż przez pół sezonu nie będzie musiał oglądać męczenia buły, a tu takie coś. Oby zmienił zdanie
0
@Andy83 Nie masz co robić w szpitalu, paralityku?
0
Strzelałbym w jakieś 25-30 bramek w LaLiga.
3
@AlexDark00 No tak, dlatego po odejściu Lewego nikt nie jest w stanie strzelić tam 20 goli.
6
Już im podziękowałeś, odchodząc w ten sposób, bez ostrzeżenia, bez wyjaśnienia, wcześniej zaklinając się, że chcesz tu walczyć o LM. Puste słowa, tyle.
1
Ależ on ma serwis w tym City.
1
@syngoku1 nie każdy lubi oglądać męczenie buły mecz w mecz
3
@Cule1234 Xavi to beton.
0
Przecież ten Ishak od zeszłej wiosny totalnie nic nie gra, tylko psuje.
1
@bart_azz Legia dała ciała, ale rewanż w Austrii jest do wygrania
1
@MesQueUnClub96 To, że na wiosnę wciąż będziemy grać w LM?
0
@tristan87 widziałem lepsze, na przykład odejście Lewego do Arabii i w zamian wykupienie Vlahovicia z Juventusu
0
@mekston Wiesz, Lewy też swój prime miał w okolicach 30-stki. A Kane pokazał w Premier League, że trzeba się z nim liczyć. No i tak, głównie chodzi mi o ten najważniejszy rekord, czyli najwięcej goli w sezonie.
0
@korn234 czy może ktoś w końcu zbanować tego trolla?
0
@szkutnik91 Niedobrze... Bardzo lubię tego Anglika, ale wolałbym, żeby nie wypalił i nie zagroził rekordom Lewego.