kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
8
Messi ewidentnie chciał tutaj pokazać, jak bardzo docenia umiejętności Mbappe...
1
@Kgorecki2500 Już za późno, by się wycofać :/ Jesteśmy ugotowani.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FCBMati10 No, ciężko mi to zrozumieć. Kilka razy pokazują powtórkę dotknięcia Cristiano, może twórca myślał, że on tej piłki nie dotknął? Tylko że tam też jak na dłoni widać, że piłka zmienia tor lotu.
3
@Tarnowitz Nie zanosi się na to, by w najbliższym czasie któryś Polak osiągnął taki poziom :/ Ale kto wie, kto wie.
32
Madrycioki wrzucające poprawnie anulowanego gola jako potwierdzenie afery Negreiry XD.
0
Jeden impostor wkradł się do tej listy.
0
@Kgorecki2500 Oddałbym cały RAM świata za powstanie AGI. Oczywiście jakby należał do mnie.
5
@Eklerek Dla Polski katastrofa, dla świata to w sumie nawet lepiej.
2
@Kgorecki2500 Już wam szykuję bezpieczne tematy do rozmowy przy stole wigilijnym :)
7
Co za piękna katastrofa.
0
@partymaker Nie no, już tak jest. To, że ma pecha z kontuzjami nic nie zmienia, Dembele też miał pecha z kontuzjami.
21
Alexander Isak ze złamaną kością strzałkową. Oznacza to, że na wypada z gry na minimum 3 miesiące.
Póki co Liverpool zapłacił 144 miliony euro za... 3 gole w pół sezonu. A pamiętam, jak ludzie tego Isaka typowali na następcę Lewego... Strach się bać, jak łatwo jest się naciąć na obecnym rynku.
0
@Criss18Barca To Harry Kane, on w każdym momencie może znowu przyśpieszyć. Także to, że pobije rekord Lewego jest realne, ale czy tak się stanie? Któż to wie?
3
Przecież to jest oczywisty faul, o co on tam się sapie
0
To jest dobry mecz, by w końcu Yamal sobie odpoczął. Prowadzimy, rywal z czerwoną kartką... Nic, tylko korzystać.
0
@Xxxbarca4ever Pewnie sporo, ale to dokładnie tak samo, jak u każdego pomocnika na tej pozycji.
0
@tbas W tym meczu gra jako rozgrywający, w defensywie pracuje Eryczek i to go należy za to rozliczać.
0
@Xxxbarca4ever Tak patrzę na jego mapę podań i tylko 7 z 33 podań było do tyłu.
3
Frenkie jest nieproporcjonalnie krytykowany do tego, co gra... To jego podanie do Raphinhi było jego jedynym nieudanym podaniem przez 45 minut. Do tego w tym czasie zaliczył tylko 3 straty, wiele razy napędzał akcję, zaliczył 4 odbiory, pracował jako tako w obronie... Gra przeciętnie, ale nie słabo.
0
@pax Nie powiedziałbym, że Yamal miał wtedy taką dobrą pozycję, by zagranie do niego cokolwiek wniosło. Więcej ruchu powinno być ze strony Ferrana, jakiś pomocnik powinien być za polem karnym... Wiadomo, podanie Frenkiego słabe, ale wydaje mi się, że najlepsze co mógł zrobić, to trzymać piłkę dalej.
0
Biegnie De Jong i nikt mu nie wyjdzie na pozycję...
0
@Commando Niee, Lewy strzeliłby dokładnie tak samo. Pamiętasz jego główkę w ostatnich minutach z Interem?
0
Ferran w stylu Lewego z główki w kosmos.
0
Nasza obrona fajnie się bawi. Na szczęście Villarreal zapomniał, jak się strzela na bramkę.
0
Oni tam w Villarreal w ogóle strzelają na bramkę na treningach?
3
Ajj, Ferran... Prawie
0
Ciekawe kiedy nasi przypomną sobie, że Ferran też gra
2
Pięknie De Jong teraz
0
@barcuśl Musiałbym to z innej kamery zobaczyć, ale nie wiem, co on mógł zrobić inaczej w takiej akcji