kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
No nie wiem, czy to jest karny. Gość po prostu stał w miejscu.
0
Ale fart, że Ayoze tego nie podawał dalej...
0
Za często Martin daje takie prezenty przeciwnikom.
0
Szykuje się bardzo otwarty mecz, patrząc na ustawienie Villarrealu.
0
@Gall No nie oglądałem, to prawda. To może wytłumaczysz mi, w jaki sposób Guardiola odstawiał Lewego, bo patrzę na minuty i tego nie widać.
14/15 - Lewy rozegrał 89% możliwych minut (czyli nie licząc meczów, w których był kontuzjowany)
15/16 - Lewy rozegrał 91% możliwych minut
Chyba, że "cyferki" przesłoniły mi widok na jakieś ukryte mecze, w których Lewy był odstawiany? A może Guardiola po prostu patrzył się krzywo na Lewego i w ten sposób go odstawiał? Pomożesz zrozumieć?
2
@marcin62 Przesrane XD. Wchodzisz na ligę, a tam 9 zawodników pykających na AI agentach. Ciekawe, jak poradzą sobie z tym antycheaty.
0
@Gall W którym sezonie go Pep odstawiał? Z tego co widzę, to w obu sezonach, w których trenował go Pep, zagrał w Bayernie ponad 4000 minut. Co do BVB to zupełnie inna sprawa, bo tam nie był odstawiany od składu, tylko dopiero walczył, by się do niego dostać...
Mówisz, że Salah był crackiem Liverpoolu. No tak, tylko, że skończyło się to po połowie sezonu. Tak samo było w przypadku Lewego, na początku robił kosmiczne liczby i realistycznie był drugim najlepszym zawodnikiem, ale później zszedł z formą. Vinicius natomiast miał znacznie gorszy poprzedni sezon od tego złotopiłkowego.
0
@Gall A to on miał okresy, że nie grał w poprzednich klubach? W Bayernie raczej nie, z tego co widzę. W BVB owszem, ale wówczas dopiero zaczynał poważną karierę i też nie robił żadnych dymów.
A co do tej pozycji w kadrze, no to też nie za bardzo wiem o czym mowa. W poprzednim sezonie Robert był naszym czwartym najlepszym zawodnikiem. Na równi z Mbappe strzelił najwięcej bramek w piłce klubowej na przestrzeni sezonu. Przejść z takiego poziomu na ławkę nie jest łatwo.
17
@AmigoBlancos No, PSG brakuje. Ale City i Arsenal to nie wiem, skąd wziąłeś, bo z nimi u nas nie grał.
1
@marcin62 Śmieszne jest to, jak ludzie próbują opierać się AI, jednocześnie samemu wszem i wobec głosząc, że to tylko narzędzie.
28
Liczby Pana Roberta w Barcelonie przeciwko rywalom z czołówki La Liga i najmocniejszym światowym ekipom.
0
@Gall A do 33 latka też nie można, czy już można? Bo jak się przyjrzysz, to tam obok "Vinicius" stoi też "Salah".
1
@LAMC_10 A ja tu się produkuję XD. No, przypomniałeś mi że pora iść spać.
6
@LAMC_10 Może za to, że jest naszym najlepszym strzelcem, za to, że ma świetne wykończenie i dochodzi do wielu okazji? A może za to, że przez ostatnie lata ciężko pracował i znacznie podniósł swój poziom, mimo bardzo niesprzyjających warunków, gdzie był rzucany po wszystkich pozycjach w ataku i grał niewiele?
5
Jedno trzeba Lewemu oddać, patrząc na ostatnie wybryki Viniciusa i Salaha - potrafi zejść ze sceny. Od początku sezonu nie robił najmniejszych problemów, gdy Flick go wcześnie ściągał z boiska, albo gdy siedział na ławie. Tu jest klasa z jego strony. Inną sprawą jest to, że nigdy nie widziałem, by gdzieś publicznie pochwalił Ferrana, ale nie można oczekiwać wszystkiego...
1
@Commando Cóż, centra danych dla AI muszą mieć z czego czerpać energię
2
@Commando Nie jest to najpiękniejszy widok, to prawda. Ale jako inwestycja prezentuje się dość pięknie.
3
Ostatnio czytałem "Cylinder van Troffa" Zajdla i było tam opisane coś podobnego. Ach, jak szybko science fiction staje się prawdziwe... Na pierwszy rzut oka wyglądało na AI, ale zainteresowanych zachęcam zajrzeć na te koordynaty: 25°55'01.6"N 105°21'28.8"E
w mapach google. Chiny nie żartują z tym przejściem na zieloną energię do 2050 roku.
0
Gol Alexandra Isaka, asysta Floriana Wirtza.
Dwójka największych flopów tego sezonu w akcji. Co prawda Isak już zdążył złapać kontuzję, więc to raczej na tyle.
0
@TR3YWAY Niech ci będzie :)
7
Oni się nie zatrzymują. (Gole i asysty w klubie i reprezentacji, obecny sezon):
Erling Haaland
28 meczów, 38 bramek i 6 asyst
Harry Kane
29 meczów, 34 bramki i 3 asysty
Kylian Mbappe
27 meczów, 33 bramki i 7 asyst
2
"Raphinha był zawodnikiem, który w minionym sezonie miał największy wpływ na ten zespół. I dla mnie również."
- Hansi Flick
Nie mógłbym się bardziej zgodzić z Panem Trenerem. Szkoda tylko, że te słowa padają dopiero teraz.
1
@FcPortoFan1999 Wolałbym, żeby trafił do nas i bezprośrednio rywalizował z żółwiem.
3
Oby Haalandowi dopisywało zdrowie, bo tu jest potencjał na wyśrubowanie rekordu Premier League w tym sezonie.
0
@maroon Dlaczego niezręcznie, bo tego nie rozumiem. Co ci w tym przeszkadza? To, że chce pobić rekord Lewego, to dla ciebie znaczy, że stawia to wyżej od sukcesu drużyny? Czy jak?
0
@maroon Wiesz, dostał takie pytanie, to na nie odpowiedział. Dlaczego ma udawać skromność?
2
@Pawlak1992 Ja tam nie mam nic przeciwko, by Ronaldo wygrał MŚ na koniec kariery. Nie ma w XXI wieku zawodnika, który bardziej by na to zasługiwał, a nie udało mu się.
4
@vivalaice21 Aż tak pewny bym nie był, ale na pewno mu zagrozi.
3
"Wyrównanie rekordu Roberta Lewandowskiego? To niesamowity wyczyn i wiem, że trudno będzie go pobić. Ale lubię stawiać sobie takie wyzwania."
- Harry Kane dla Sky Sports
Na ten moment Anglik ma 18 goli. Do wyrównania rekordu brakuje 23 bramek, a na ich strzelenie Kane ma jeszcze 20 kolejek.
To drugi najlepszy ligowy start Kane'a w Bayernie - w debiutanckim sezonie po 14 rozegranych kolejkach miał 20 goli. Wtedy zamknął licznik na 36 bramkach.
0
@LeoMessiiBarcaPepa A dla mnie właśnie końcówka najlepsza. Scena, gdzie Willa jest dostarczona do zabójców i czeka tam na śmierć, obserwując jak wszyscy przygotowują się do jej "usunięcia" i zupełnie nie zwracają na nią uwagi... Ciary. I ta muzyka w tle. I aktorstwo. Aktorstwo było wspaniałe przez cały film. Przede wszystkim Sean Penn (a dostał bardzo trudny materiał), ale też właśnie Chase Infinity, Di Caprio, del Toro...