jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest progres za dwa lata zagrają dobre 30 minut
0
Janek Bednarek padł. Zaro zejdzie psycha ma dość
0
Dawidowicz co on kur... robi na tym boisku
1
Tero jak będą grać w 11 to dopiero będzie przepasc
0
Szkoda ze ten obronca z Lecha zadebiutował u siebie. Można było go zrobić Polakiem
0
Frankowski to potrafi to co go polska myśl szkoleniowa nauczyła. Kopnij i biegnij. Więcej nie ogarnął
1
Dobra wpuszczać tym inżynierów na łódkach jakąś obronę się z nich złoży
0
Ale tu będzie pogrom
0
Dawidowicz jak za dzieciaka na łańcuchowej
26
I jak tu lubić Cristiano zabrał asystę Bednarkowi
0
Na nich probierzowka!!! Po manite
0
@Katalończyk 99 Panie 12 to nie początek miesiące. Od 10 na zaliczkach jadę
9
@tomek8756 Brałbym gdyby była czarna i upocona
0
@DonCarletto On słaby jest ma tylko 61.
1
@agaFCB Co z tobą kobieto @Bocheno1 cię zdradził @mekston też coś miał z tobą wspólnego. Sama się zastanów nad sobą a nie tu dobrych chłopaków deprawujesz.
4
@agaFCB Daj mu jeszcze jedna szansę. To nic nie znaczyło
0
@mekston A kiedyś wystarczyło swiniaka kupić.
0
@MessiForeverTheBest Bo trza przy 55 zacząć udawać że traci się słuch w wieku 60 mówisz żonie że nie słyszysz i po sprawie
0
@JohnnySilverhand Na bank pisałeś tak rok temu ale nie chce mi się szukac:)
0
@JohnnySilverhand Tak dużo za dużo
0
Na nich !!! Po manite
0
@SpainFanRM89 Ta nogą się tak wygięła jak by tego kolana wcale tam nie było. Cieniasvaskes na ratunek
1
@Messibestplayerintheworld O kurw... ale mnie zabolało
0
@Culer9002 Kultura musi być
0
@FcPortoFan1999 W eklapie myślałem że ten sezon będzie inny że Lech będzie potrafił uciec ale chyba od początku nikt nie będzie chciał mistrzostwa
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem zapomnialem
0
Wspaniały to był mecz nigdy go nie zapomnę
0
@FcPortoFan1999 Wtedy będzie mlody z niezłym doswiadczeniem
0
Według Probierza Kozubal pewnie ma jeszcze czas. Powoła go jak będzie mlody i zdolny czyli jak będzie miał 25 lat tero to jeszcze nie
0
@Consigliere Będzie się drzeć jak zarzynana świnia