3

Pizgać ich dalej co by muler beczał

0

@Aureczek Wiadomo ale tutaj już wchodzi powoli zmęczenie i nie będą mieli tyle siły aby tak cisnac

2

Kurde tam jest średnia 24 lata która do tego psuje Lewy. Przecież jak oni będą się tak rozwijać to będą piękne lata

0

Co oni grają to odpadam

0

Mam ndzieje że Kwiatkowski wie jak rysować linie spalonego.

0

Dlaczego w Barcelonie gwiżdżą na hymn ligi mistrzów?

0

Na nich!!!!! Po manite

2

@karolszymek Dużo nas tu z tej kolonii

1

@Cule2013 Kiedy kończyłeś? Załapałeś się na remont?

1

@Cule2013 Do jakiej ?

1

@karolszymek Z kaliszforni

1

@macio_944 Co za banalne pytanie. Wszystko

1

@MesQueUnClub96 Nie działa to moderacja

0

Ale strona działa i to jest plus. Na rm pl by tydzień chomiki dochodziły do siebie.

0

Użytkowników online 2012 i żadnego moderatora co za dramat. Brawo panowie

1

Głupie to jak hu. Ale zespamowal elegancko a moderacja spi

4

Jak można było wystawić Cana na prawej. To tak jak by wystawić Busiego aby pilnował mekambe

1

Ale real jest nieudolny w presingu.

1

50 sekund potrzebował aby się położyć

1

@okiemtypera_lucaxx95 TY trolujesz prawda

1

@FcPortoFan1999 Głupek z głupkiem się nigdy nie dogada

1

@Jakchcesz Za mnie płaci sąsiad i nie dlatego że się tak bardzo lubimy , on o tym nie wie.

0

@Sulimo Nie to nie jest selekcja naturalna tylko bieda

0

@Popitek12 To trza do To.ka Hajty on policzy.

4

Wawrzyniak przy Dawidowiczu to Pan profesor

0

@wawrzyn1 On tam obsral zbroje myślał że ta piłka wyjdzie i gdy zobaczył doskok przeciwnika to dzida na aut

1

Dawidowicz to po wyrazie twarzy widać że obsrany jest. Jak można go ciągle pchać do tej 11. Może ma taśmy na kamizelkę

1

@SzczenaWojtula 8-3 bo Auba by sam trzy strzelił i jeszcze wystawił 3 do Rafy

0

@Trojanek23 Nie pamiętam kogo on wyżej ocenił od Lewego na początku w Bvb aale to był dopiero hit

0

Boras co teraz się nakręcił o Chorwatach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?