1

Przecież tam był stempel.

1

@Comentateiro Co ty mnie tu dziadek za defetyzm siejesz. Jedziemy z nimi manita bydzie

0

Na nich !!!!! Po manite.

0

@Kozinho. Kolegę który odpisał pierwszy

0

@Astad ok zrozumiałem że do zusu.

2

@Astad Czegoś nie łapie. Szpital nie wysłał dokumentacji a ty masz problem do zusu. Co ma ci ZUS wypłacić jak nie wie za co

0

Czy Lewy był dzisiaj decydujący czy jednak Pena

2

@AlexDark00 Chłopie ty wygrywasz zabawę naprawdę.

0

@tristan87 Tylko dlatego że Urban jak mógł to podawał do Rafy

0

@AnsuLamine No niby tak ale 10 ?

1

Ktoś tu na początku pisał że Lewy to tak 10 strzeli w tym sezonie. Oj zatrzyma się Robert za chwilę na resztę sezonu.

3

Na nich po manite moze byc oczywiscie wiecejj. Zniszczyć rzeźników

0

@reloaded Po coś poluźniał łańcuch i do wyra przylazła

0

@Janas11224 Przepraszam wygłupiłem sie

0

Dalej będą spiewac Hesus Hesus hehe

5

Za co dal mu żółtą przecież tego nie widział a jeśli dostał info z varu to musi być czerwo. Piękny cyrk

1

@Kgorecki2500 Bierymy Kariusa

0

@abram3k Stary już jestem nie zauważyłem

0

@abram3k A co powiedział bo nie łapię

2

A męczennik dalej macha lapami i nc
Edit no wreszcie

1

@Derean Dobrze dobrze

0

Tibo Eurotunel hehe

0

@bartas97 Inaczej zapytam. Jeśli rozłożę szeroko ręce i gość w nie wbiegnie to jest to karny?

0

@Derean No gdzie obranca miał szeroko rękę ale to Fran w nią wbiega jest jego ruch w stronę reki.

3

Imponujące są wyjścia aspaniolu z kontry.

0

@tristan87 Jak to skąd, ze skarpety

0

@Rewolucja123 Wszystko mogę zaakceptować w tym wpisie ale jak monaco mogło wykorzystywać brak doświadczenia Erica jak on po 10 minutach był w szatni

1

Dwie godziny temu byliśmy mistrzami. Dawać mnie ten Bayern rozniesiemy wszystkich teraz liga mistrzów nie dla nas tylko będzie wstyd. Piękna jest labamba

0

O kurde Torre był na boisku

0

Teraz niech sobie w dupe wsadzi te kartki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?