jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie podał brazolowi jest już skończony
2
I tutaj widać jak mecz ogląda Flick , nie radzi sobie fizycznie obronca wpuszcza wyższego silniejszego dunczyka
0
Pierwsza połowa słabo ale oni to wygrają
0
@cules100pro Ferran jest nie marudź
1
Oddalibyście Ferrana za 10 mln czt może za 5 też
0
Nie widziol no bo po co
3
Czy wygramy czy przegramy jednego jestem pewien ten cymbał w czerwonym na bank jakiś cyrk odstawi.
0
@jacobFCB 7 bramek Lewego obstawiam.
1
@cules100pro Marudzenie i płacz weszły już na wyzszy poziom niz typowego Polaka.
1
@don'T.R.I.P.e Jak on dziś wali 3 I zamyka buźki.
0
Dali dawać te składy i niech rusza maszyna Flicka
0
Ja się zastanawiam kiedy szmatławce napiszą ze zawodnicy podcieraja sobie dupe palcem bo nima piniendzy na papiur a pelikany będą marudzic jaki w tym klubie jest dramat.
0
@FcPortoFan1999 Nie no zapomnijmy o tym quniu i wymarzmy z pamięci tem okres
0
@FcPortoFan1999 Myślę że on i Sousa będą gwiazdami w tym sezonie nie tylko Lecha ale również ligi. Moim zdaniem napewno odpali sousa
1
@panczo Kurde musiałem. Laksa w tym wieku to norma tylko jak by mogła pomóc w strzeleniu bramki
0
Ale poszła torpeda
0
Czy w Krakowie będzie klapa obsrana?
0
Podali wynik burdy w tunelu. Tam na bank było mma
0
@michal26 Kontakt był na lewą nogę później padoluno i uderza druga. Nie skupiaj się po padolino tylko jest wcześniej kontak lekki nie na karny ale jest
0
@Miszak O kurde nie tylko na legi kibole zachowują się jak dzbany. Jak dobrze nie jesteśmy sami
4
@Cvzx Bo się od rana pozygom
0
Ja bym tego cepa nie chciał w Barcelonie nawet jak by real miał dopłacić z 50 milionów. Jak można być takim pajacem gdy chce się grać tylko w piłkę
1
Jak ja się stęskniłem za tą gębą
1
@MesQueUnClub96 Organizował puchar Polski w kosza jeśli dobrze pamiętam w sosnowcu i w miastach gdzie nikt na tego kosza nie chodził
0
@Faro Kurde Neymar ma jutro wrócić razem z Messim a Nico na ławę mówię Ci tak słyszałem
2
@NeroTFP1 Wywala jakiegoś debila znajduje się następny. W tej parti ktoś musi robić za idiote?
0
@Dari0G Co oni mają pomiędzy klatka piersiowa a spodenkami takie jakieś wiszące
1
@FCB_dimiC Mam wrażenie że niedługo będzie się oczekiwać od kierowcy aby patrzył też do góry czy mu jakiś dzieciak nie spadnie.
7
@maroon Po dokładnym przeanalizowaniu można stwierdzić że to twarz Austriackiego akwarelysty
2
No to w finale spizgac faceta i bierze złoto.