0

Nie podał brazolowi jest już skończony

2

I tutaj widać jak mecz ogląda Flick , nie radzi sobie fizycznie obronca wpuszcza wyższego silniejszego dunczyka

0

Pierwsza połowa słabo ale oni to wygrają

0

@cules100pro Ferran jest nie marudź

1

Oddalibyście Ferrana za 10 mln czt może za 5 też

0

Nie widziol no bo po co

3

Czy wygramy czy przegramy jednego jestem pewien ten cymbał w czerwonym na bank jakiś cyrk odstawi.

0

@jacobFCB 7 bramek Lewego obstawiam.

1

@cules100pro Marudzenie i płacz weszły już na wyzszy poziom niz typowego Polaka.

1

@don'T.R.I.P.e Jak on dziś wali 3 I zamyka buźki.

0

Dali dawać te składy i niech rusza maszyna Flicka

0

Ja się zastanawiam kiedy szmatławce napiszą ze zawodnicy podcieraja sobie dupe palcem bo nima piniendzy na papiur a pelikany będą marudzic jaki w tym klubie jest dramat.

0

@FcPortoFan1999 Nie no zapomnijmy o tym quniu i wymarzmy z pamięci tem okres

0

@FcPortoFan1999 Myślę że on i Sousa będą gwiazdami w tym sezonie nie tylko Lecha ale również ligi. Moim zdaniem napewno odpali sousa

1

@panczo Kurde musiałem. Laksa w tym wieku to norma tylko jak by mogła pomóc w strzeleniu bramki

0

Ale poszła torpeda

0

Czy w Krakowie będzie klapa obsrana?

0

Podali wynik burdy w tunelu. Tam na bank było mma

0

@michal26 Kontakt był na lewą nogę później padoluno i uderza druga. Nie skupiaj się po padolino tylko jest wcześniej kontak lekki nie na karny ale jest

0

@Miszak O kurde nie tylko na legi kibole zachowują się jak dzbany. Jak dobrze nie jesteśmy sami

4

@Cvzx Bo się od rana pozygom

0

Ja bym tego cepa nie chciał w Barcelonie nawet jak by real miał dopłacić z 50 milionów. Jak można być takim pajacem gdy chce się grać tylko w piłkę

1

Jak ja się stęskniłem za tą gębą

1

@MesQueUnClub96 Organizował puchar Polski w kosza jeśli dobrze pamiętam w sosnowcu i w miastach gdzie nikt na tego kosza nie chodził

0

@Faro Kurde Neymar ma jutro wrócić razem z Messim a Nico na ławę mówię Ci tak słyszałem

2

@NeroTFP1 Wywala jakiegoś debila znajduje się następny. W tej parti ktoś musi robić za idiote?

0

@Dari0G Co oni mają pomiędzy klatka piersiowa a spodenkami takie jakieś wiszące

1

@FCB_dimiC Mam wrażenie że niedługo będzie się oczekiwać od kierowcy aby patrzył też do góry czy mu jakiś dzieciak nie spadnie.

7

@maroon Po dokładnym przeanalizowaniu można stwierdzić że to twarz Austriackiego akwarelysty

2

No to w finale spizgac faceta i bierze złoto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?