jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Dodi nie rób tego jakoś się podniesiesz
1
Ale zapindlaja na tych rowerkach
0
@Wiktoria13 Nie chce przyjść?
0
@Yamal_Williams Papszun idzie z Częstochowa po LM
0
@FcPortoFan1999 narpyrw udor potem paplanina
0
@Luciano99 Co ty nam tu wciskasz taką bajere jak ty od tego czasu nie wytrzeźwiałeś
0
@kulek22 Chyba szpadlem jak ją po walce znajdzie.
0
@Xaviball Nie no jeszcze o brąz powalczą. Kibic sukcesu albo wszystko albo nic :)
0
@tomek8756 Maje się kocha a nie lubi. Już masz wielki minus u prawie całej społeczności labamby
6
Pieknie te klinge podniosła i koncówką uderzyła w stopę. Tero już jestem ekspertem
0
@Barcasub A pies co bo nie chwytam?
2
@messi564 Dlatego na początku swojej kariery właził nawalony żeby się nie połamać jak spadnie
1
@macio_944 Chyba TY, ja wolę kiełbasę
0
@barcelonaLM Z kucharkiem jeden drugiemu pomaga w potrzebie
0
@NeroTFP1 Spoko dziewczyna tylko mam kilka zastrzeżeń.
Nic o dziewczynie Yamala oraz czy Nico już wie gdzie zagra w przyszłym sezonie.
4
@pt9 Ja wybrałem drogę żula polecam żadnych obowiązków
1
@Roobo Wreszcie Czyli wszystko już jasne.
0
Jak tam negocjacje z Nico ,Coś się ruszyło?
2
@FcPortoFan1999 Normalnie chłop zaraz zacznie nam komentować pływanie synchroniczne i udowadniać że się zna.
0
@draxidox Poszedłby jak dzik w żołędzie .
1
@barcelonaLM Dziękuję szanownemu Panu
0
Kiedy enbea wchodzi do gry?
1
@Comentateiro A kto to jest ten Babiarz i Lennon?
0
Kolejorz to wygra , przeciwnik wlozyl dużo siły w pierwsza połowę i padnie
1
@adamek20151 Trzym się tam na wakacjach
0
@Yamal_Williams Dobra odpuszczam niech tak będzie jak piszesz.
0
@macio_944 Nico nie chce być w cieniu Yamala
0
@Kgorecki2500 Widzisz jaka ta liga jest otwarta nie dzieli w żaden sposob
0
@Yamal_Williams Przecież takie kwiatki dodi wali na okrągło. Moja odpowiedź do pierwszego postu była że on przed zadna impreza nie czuje hypu a pozniej wali pincet komentarzy.
Nadal chcesz mi powiedzieć że ten hypa w wykonaniu dodiego wrocil po otwarciu igrzysk przecież on to pisze aby pisać
0
@FcPortoFan1999 Celina odrodziła hypa.