0

@MesQueUnClub96 Dodi nie rób tego jakoś się podniesiesz

1

Ale zapindlaja na tych rowerkach

0

@Wiktoria13 Nie chce przyjść?

0

@Yamal_Williams Papszun idzie z Częstochowa po LM

0

@FcPortoFan1999 narpyrw udor potem paplanina

0

@Luciano99 Co ty nam tu wciskasz taką bajere jak ty od tego czasu nie wytrzeźwiałeś

0

@kulek22 Chyba szpadlem jak ją po walce znajdzie.

0

@Xaviball Nie no jeszcze o brąz powalczą. Kibic sukcesu albo wszystko albo nic :)

0

@tomek8756 Maje się kocha a nie lubi. Już masz wielki minus u prawie całej społeczności labamby

6

Pieknie te klinge podniosła i koncówką uderzyła w stopę. Tero już jestem ekspertem

0

@Barcasub A pies co bo nie chwytam?

2

@messi564 Dlatego na początku swojej kariery właził nawalony żeby się nie połamać jak spadnie

1

@macio_944 Chyba TY, ja wolę kiełbasę

0

@barcelonaLM Z kucharkiem jeden drugiemu pomaga w potrzebie

0

@NeroTFP1 Spoko dziewczyna tylko mam kilka zastrzeżeń.
Nic o dziewczynie Yamala oraz czy Nico już wie gdzie zagra w przyszłym sezonie.

4

@pt9 Ja wybrałem drogę żula polecam żadnych obowiązków

1

@Roobo Wreszcie Czyli wszystko już jasne.

0

Jak tam negocjacje z Nico ,Coś się ruszyło?

2

@FcPortoFan1999 Normalnie chłop zaraz zacznie nam komentować pływanie synchroniczne i udowadniać że się zna.

0

@draxidox Poszedłby jak dzik w żołędzie .

1

@barcelonaLM Dziękuję szanownemu Panu

0

Kiedy enbea wchodzi do gry?

1

@Comentateiro A kto to jest ten Babiarz i Lennon?

0

Kolejorz to wygra , przeciwnik wlozyl dużo siły w pierwsza połowę i padnie

1

@adamek20151 Trzym się tam na wakacjach

0

@Yamal_Williams Dobra odpuszczam niech tak będzie jak piszesz.

0

@macio_944 Nico nie chce być w cieniu Yamala

0

@Kgorecki2500 Widzisz jaka ta liga jest otwarta nie dzieli w żaden sposob

0

@Yamal_Williams Przecież takie kwiatki dodi wali na okrągło. Moja odpowiedź do pierwszego postu była że on przed zadna impreza nie czuje hypu a pozniej wali pincet komentarzy.
Nadal chcesz mi powiedzieć że ten hypa w wykonaniu dodiego wrocil po otwarciu igrzysk przecież on to pisze aby pisać

0

@FcPortoFan1999 Celina odrodziła hypa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?