1

@BorzyKrzys Miałeś już ją?

0

@BorzyKrzys A jest anzej i Agatka prawie to samo. Prawie

0

No ale kolejne mecze wyglądają dobrze ale co z tego będzie pewnie padaka i szachy

0

@Pedri16Future Jak to co że ro nie piłka tylko murowanie i oni tak nie chcą awasowac:)

0

@Kuchar A ty wiesz ze to jest właśnie piłka czy dopiero od euro oglądasz. Maruda ci się piękna załączyła

0

@Kuchar Co ty z tym murowaniem od wczoraj. Prowadzą to murują co mają cisnąć po kolejna bramkę

0

@kamiVeB To turecki uchodźca mieszkający w Dąbrowie

6

O wjechał 81 rok

0

@Encore Cienki jest dodi tak mówił a ja mu wierzę.

1

@Arden Bo lubimy tracić czas na rzeczy których nie lubimy

0

@koksik2700 Ja tam o 21 zamiast oglądać euro idę walczyć na ulicę z Tuskiem. Idziesz że mną?

0

@Azi Dobry komentarz . Szybciej zapłaci te 200 tysi niż mąż beknie. W tej całej akcji ktoś naprawdę gruby musiał to zamiatac

2

@okiemtypera_lucaxx95 Tak tak ja wczoraj postawiłem za 10 tysi że będą karne i bramkarz Portugalii wyciagnie pierwsze trzy.

0

Wszystko by się skończyło inaczej gdyby tylko Sysko podał do Rafy

0

Szyszka do nowego sezonu na psyhotropach inaczej nie będzie biedak spał

1

@Rust_Cohle Ronald by magika chyba odwalił

1

@Sulimo Tylko co byś się na planie nie zgubił a nie czekaj tam jest tylko jedna komnata

0

@FcPortoFan1999 Wiadomo jeszcze tylko 3 tygodnie i wracają

0

@FcPortoFan1999 No i wtedy z widowska zrobią szachy

0

@mekston Pod warunkiem że nie będzie kalkulacji bo każdy obsra zbroje i będzie bał się otworzyć

0

@Popitek12 Bycie w gabinecie u terapeuty to nie psychologia, a psycholog to nie wykładowca.

0

@AmigoBlancos To nie ma nic wspólnego z satysfakcja on poprostu się zachowuje jak by miał 20 lat a wszyscy wiemy że bardziej kaleczy niż gra. Możemy to nazywać mentalem a ja to nazywam brak pogodzenia się z tym że jest się o wiele słabszym niż było. I proszę nie mieszaj do tego Messiego bo plujesz na argentynczyka

0

@FcPortoFan1999 A co dawno nie rzygales

3

Hehe haha hehe ale jaja hehe

0

@FCB_dimiC Pewnie tak tylko jak słyszę takie pierdy że gość który gra od urodzenia w piłkę zarabia miliony milionów i mu maska przeszkadza to co mam napisac

0

Maska mu przeszkadza. Kazek on za tą maskę by twoją chalupe kupił plus samochód więc pewnie nie wie że ja ma

1

Hehe hehe No hehe

0

Robic screny zaro lukaku strzeli

0

@Faro Wygląda jak jakaś antuana grizmanowa

0

@Rastafarnianin No i Polacy wskakują w ich miejsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?