0

@okiemtypera_lucaxx95 Tys się z sisiokiem głowami pozamieniał

1

Dziś o 20 30 pierwszy mecz półfinałowy Barcy z madryciokami w kosza.

1

@Comentateiro TY nie masz prawa głosu kłamco jeden. Obiecałeś Xaviego do grudnia a wywalili go w maju.

0

@Mow_mi_Douglas Wszystko pięknie ładnie afera za afera ,zarzuty ale w pierdlu to ja nikogo wyżej postawionego jeszcze nie widzę. Pewnie i tak tam nikt nie trafi na tym polega polityka , my znajdziemy coś na was i wygramy wybory później jak dacie radę znajdźcie coś na nas jeśli potraficie i tak w koło. I aby była jasność Po PiS lewica konfederacja czy inne mendy nic w tym kraju nigdy się nie zmieni.

0

@tristan87 Ale jak to tak ? On myśli że potrafiła go kobieta a ty że potrąciłeś kobietę.

0

@pt9 Anwil i Stalówka też mieli:)

0

@marcin62 Kto mu następnym razem odpisze ten fifol taki mam pomysł

1

@pt9 King to bierze mają najbardziej kompletny skład. Długa ławka i zmiennicy wcale nie gorsi od podstawy

0

@Kamiloza91 Dwa pierwsze odcinki bardzo fajne zobaczymy co będzie dalej.

3

@AlexDark00 Jamusz TY naprawdę masz coś nie tak z beretem. Jedzie cie połowa forum druga Ci nie odpisuje bo wiedzą że nie ma sensu. Barcelona jej skauci zatrudniają Lewego z taką pensja ale ty znasz się lepiej i to pieniądze wyrzucone w błoto bo Auba. Przyjdzie nowy trener i będzie stawiał na Lewego i kolejny się nie będzie znał. Napisz nam czym się kierujesz przy tych dyrdymałach przebaczymy Ci i będzie spokój.

0

@DamianBarcaCule Po co nam pokazujesz jakiegoś 70 latka?

2

@AlexDark00 Janusz wiesz czym się różnisz od muchy? Ona ciągnie do gówna a ty do Lewandowskiego

1

@Aragorn33 Długo się utrzymał

0

@HighestInTheRoom Nie ważne że u nas lipa ważne że sąsiad ma gorzej wtedy to już jest git.

0

@HighestInTheRoom Czyli rezerwy spadły tam gdzie rezerwy legii brylują od ponad 10 lat.

1

@kamilos1214 Jak to mówią ładne miska jeść Ci nie da ale z brzydkiej się niesmacznie je.

1

@EkspertzOrlikq Ponad 100 lat istnienia jak nazwiemy?

1

@EkspertzOrlikq MC bez historii tys się udoł rodzicom.

4

@Radioactive9705 Niemiec Niemca nie podpier... To są nasi nowi amigosi

1

@FcPortoFan1999 Jak to kogo koń jest wolny a to przecież geniusz co pokazał w Lechu. Ja bym w to poszedl

1

@Arkon Ale jak to tak bez Lewandowskiego. Trzeba kogoś tu zawołać @AlexDark00

0

@Sulimo Przecież jeśli to nie jest troll to to się nadaje do leczenia.

0

@FcPortoFan1999 Chciałem żeby szybciej Arsenalowi wybili walkę o mistrzostwo niż nadzieja do 90 minuty

1

@Arden A dej pan spokój z tym transferem

1

Teraz jeszcze brameczka Evertonu aby było wszystko jasne

0

@MesQueUnClub96 Znów porno oglądałeś i wiesz że z telewizora nie wyjdzie.

0

Karyna już w czarnej dupie

0

@pt9 Podobno Antka konia wuja brat.

0

Goście którzy biorą kupę siana odprawiają taki cyrk. Zaorać te lige

0

@Barcasub Ciężko być kibicem Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?