1

49 minuta Fabian drugą żółtą i do bazy róbcie screeny

0

To jest pilka na najwyższym poziomie tutaj jeden błąd może zdecydować o wszystkim przytrafił się nam lecz wierzę że oni to udźwigną.

0

@JohnnySilverhand Dużo za dużo

0

@Mlodypro101 Pogadaj z najbliższymi wiem że trudno ale to oni znają cię najlepiej i wiedzą że teraz wystarczy przy tobie byc

0

Komentarz usunięty

2

@TheNekro94 Jak na prawdziwego twardziela jem surowe.

1

@macio_944 Za kare wysle go do wujka

0

No i klapa obsrana

0

Dziś Hiszpański Probierz obejmuje prowadzenie w tabeli mówię wam tak będzie.

0

@HighestInTheRoom Ale się zaorales kolego śmiejesz się z Jagi gdzie twój klub jest za nimi.Później wyjeżdżasz z Lechem i jego gablota gdzie kolega @Danny Gaucho podaje Ci fakty to szukasz dziury w całym.

6

@Popitek12 zostanie mistrzem

1

@kamilos1214 No to trzym się tam

0

@Popitek12 Trenować w trakcie choroby?
Tak czy nie

1

@VamosVamos Piłeś nie pisz

0

Jeśli ktoś się jeszcze nie porzygal zapraszam na studio

0

O komentator nie krzyczy

0

Komentator już widział 16 bramek dla peseze

3

@Peciak UPS szybko się źle zestarzało:)

0

Komentatorzy doszli

2

@FanBarcy22 Obstawiać też potrafi ale ustawione mecze

0

@QuaReL Ale połknęli wedke jeden nawet bana dostał

2

Brawo Lewy pięknie pociągnął

0

Czas powoli chyba wyłączyć głos co to za durnie komentuja

0

Dali dawać mnie ten mecz. 4-0 dla nas na nich!!!!!

0

Żółtej brak a co

0

Madrycioki nie mają siły już tak presowac City to bierze

0

Przecież Angol wiecznie leży jak ja nie znoszę takich pilkarzy

5

@ArcziArtt Automat se trza było kupić a nie mi tu teraz na sprzęgło narzekać.

0

@FCB_dimiC Szkoda nerki i inne narządy zawsze potrzebne

0

@MesQueUnClub96 Załóżcie wy sobie z kolegą @AlexDark00 stronkę my hejterzy i tam się dobrze bawcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?