jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
49 minuta Fabian drugą żółtą i do bazy róbcie screeny
0
To jest pilka na najwyższym poziomie tutaj jeden błąd może zdecydować o wszystkim przytrafił się nam lecz wierzę że oni to udźwigną.
0
@JohnnySilverhand Dużo za dużo
0
@Mlodypro101 Pogadaj z najbliższymi wiem że trudno ale to oni znają cię najlepiej i wiedzą że teraz wystarczy przy tobie byc
0
Komentarz usunięty
2
@TheNekro94 Jak na prawdziwego twardziela jem surowe.
1
@macio_944 Za kare wysle go do wujka
0
No i klapa obsrana
0
Dziś Hiszpański Probierz obejmuje prowadzenie w tabeli mówię wam tak będzie.
0
@HighestInTheRoom Ale się zaorales kolego śmiejesz się z Jagi gdzie twój klub jest za nimi.Później wyjeżdżasz z Lechem i jego gablota gdzie kolega @Danny Gaucho podaje Ci fakty to szukasz dziury w całym.
6
@Popitek12 zostanie mistrzem
1
@kamilos1214 No to trzym się tam
0
@Popitek12 Trenować w trakcie choroby?
Tak czy nie
1
@VamosVamos Piłeś nie pisz
0
Jeśli ktoś się jeszcze nie porzygal zapraszam na studio
0
O komentator nie krzyczy
0
Komentator już widział 16 bramek dla peseze
3
@Peciak UPS szybko się źle zestarzało:)
0
Komentatorzy doszli
2
@FanBarcy22 Obstawiać też potrafi ale ustawione mecze
0
@QuaReL Ale połknęli wedke jeden nawet bana dostał
2
Brawo Lewy pięknie pociągnął
0
Czas powoli chyba wyłączyć głos co to za durnie komentuja
0
Dali dawać mnie ten mecz. 4-0 dla nas na nich!!!!!
0
Żółtej brak a co
0
Madrycioki nie mają siły już tak presowac City to bierze
0
Przecież Angol wiecznie leży jak ja nie znoszę takich pilkarzy
5
@ArcziArtt Automat se trza było kupić a nie mi tu teraz na sprzęgło narzekać.
0
@FCB_dimiC Szkoda nerki i inne narządy zawsze potrzebne
0
@MesQueUnClub96 Załóżcie wy sobie z kolegą @AlexDark00 stronkę my hejterzy i tam się dobrze bawcie.