2

@AlexDark00 zrobię ankietę czy Janusz ma coś z głową na punkcie Lewego zgadnij jaki będzie wynik?

0

@AlexDark00 Czyli obsrales chłopcze zbroję. Nawet bym nie próbował szukać ponieważ nie sądzisz chyba że marnował bym czas na hejtera i szukał jego wysrywow.Dobre naprawdę dobre rozbawiles mnie Janusz

1

@Danny Gaucho Auba mówi ci to coś i za darmoszke by był:)

0

@AlexDark00 Jak ci znajdę usuniesz konto?

0

@AlexDark00 Janusz ja ci szukał nie będę ale tylko postaram ci wyjaśnić dlaczego jesteś zwykłym maluczkim hejterem. Chłopie ty przywalasz się o wszystko jechałeś już po jego żonie jego dobre występy kwitujesz że to tylko fart , setka ludzi ci tłumaczy że pieprzysz kocopoly ale ty dalej swoje. To jest zwykły hejt i jeśli tego nie rozumiesz to masz nasrane pod deklem

0

@abram3k Przeorał cię jak dziecko a ty dalej w to brniesz.

1

@sevs Cham zwykły cham

5

Jeszcze dodam ile pewności obronie daje bramkarz pokazują nam ostatnie mecze.

1

Xavi może jeszcze potrzebuje dużo nauki ale jak dziś wyjaśnił znafcow labamby. Pozwolił wybiegać się przeciwnikowi bo wiedzial że są zmęczeni i będziemy musieli wytrzymac początek meczu aby później pozamiatać. To był świetny mecz naszych zawodników i Hernandezow.

3

@AlexDark00 Janusz przestań się kompromitować.

6

Wy naprawdę chcieliście abyśmy prowadzili grę. W środku rezerwowy Roberto i Fermin który by nie powąchał murawy gdyby reszta była zdrowa. W obronie dzieciak obok dzieciaka a tu płacz bo nie mamy przewagi. Przecież Xavi zrobił to idealnie kazał się cofnąć i oddać piłkę ale większość poszła by na wymianę ciosów.

1

@aspr1me Cała labamba

0

Sędzia mnie wkur.. na maksa

0

@Messi96_96 Brawo ty wygrałeś dzbana roku

0

Na nich. Po zwycięstwo.

0

@draxidox A skąd ja to mam kur... wiedzieć co to jest.

8

Słucham Cwiakaly i mam wrażenie że gdyby Vini sprzedał liścia sędziemu to wytłumaczył by to tym że ten go niepotrzebnie zdenerwował.

0

@against_modern_football Nie żebym popierał ale z biznesem to już lecisz.
Zatrudniasz 10 przedstawicieli i jaki masz wpływ na to że jedne z nich pojedzie nawalony. No chyba że wychodzimy z założenia po co takiego zatrudniasz.

1

A taki miol być dobry ten Inter hm

2

@Piorun Jaja Savica

0

Savic pokaz wacka nie bądź taki

0

Ten się zesra teraz

0

Ciekawe kto osra klapę

0

Koniec no kto by się spodziewał że tak energicznie i z taką pasją można komentować mecz.

0

Dawać mnie tu peseze aby smarkocz wyjaśnił mekambe

0

@Rewolucja123 Ja dodam że Chris grał z lekka kontuzją a dowiemy się o tym jutro.

0

Smarkocz wyjaśnił Nigeryjczyka

0

Roberto przepraszam

0

O kur... tyn wymyślił

0

@syngoku1 3-0 Lewy,Yamal,Kunde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?