jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lama20 Kto to jest ten fajnopolak ?
1
@HighestInTheRoom Chcesz wody?
1
@MESSIah16 To żart z twojej strony prawda
0
@Barcelonka070 A te dzieci to już masz czy dopiero planujesz?
0
@Rewolucja123 Cześć
Po pierwsze Idź do terapeuty to pomaga i to bardzo, wiem bo chodziłem.
Druga rzecz pamiętaj jesteś spoko taki jaki jesteś tym którym na tobie zależy o tym wiedzą.
Pierwsze co zrobiłem na terapii to się zwyczajnie od siebie odpierdoliłem ,nie wracam do rzeczy które były nie mam na nie wpływu olewam ludzi którym nie odpowiadam jako człowiek a jest ich wielu to moje życie i oni są mi w nim nie potrzebni.
Terapeuta pokaże Ci co jest twoje a co sobie wkręcasz co możesz zmienić a na co nie masz wpływu.
Jeśli próbowałeś już na wiele sposobów i nic to po prostu zaufaj specjalistom.
Jak mówi mój przyjaciel my tak naprawdę nie mamy problemów tylko sytuację do rozwiązania.
Zdrówka życzę młody jesteś wszystko się ułoży tak ja ma się ułożyć
1
@Seledynowy Ja trzymam kciuki aby madrycioki dołożyły całe 0
1
@Sajmonkalvin000 Mam nadzieję że przez okno
0
@Matheu12 Wiem więc sobie wyobraź że się zalogował żeby takie gówno pisać no zwykły łeb.
0
@Sajmonkalvin000 Ty to musisz mieć świetne życie
2
@DonCarletto Zostaw troluje a jak nie to też zostaw
2
@Arden Widzisz to dobrze że Dembele został piłkarzem. Gdyby nie to twoje życie by wyglądało inaczej
0
@MesQueUnClub96 A już myślałem że napisałeś coś mądrego to musiałeś z tym lukiem wylecieć
1
@Comentateiro Panie ja mam nadzieję że ty do grudnia pociągniesz.
0
@Kgorecki2500 To ona żyje :)
3
@LM10GOAT Kiedyś moja siostra mi powiedziała że bzykam jak tata więc odpowidziałem jej że wiem bo mi mama mówiła.
5
@Kessie Jesteś chory :)
0
Czy gdy nawalony gej wyląduje z kobietą to zdrada?
1
Dziś na ramble wjechała produkcja polsatu pt. "Zdrady"
1
@Popitek12 Tak i nie
0
@MesQueUnClub_87 Mi go tam trochę szkoda:)
0
@mekston Co ty mi tu wypisujesz Pep jest cienki tylko kogo chce to mu kupują a tak poważnie pewnie znajdą się jeszcze tacy co tak oceniają Hiszpana
0
Ale jak to tak? Pierwsza połowa ja jestem za tym żeby grać do gwizdka lecz gdy chodzi o Real to już trza grać fair Play. Komentator top
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Znów bez kartki ten sędzia to debil
0
@VegetaPolska Zajmij się kobietami to ci lepiej wychodzi resztę dopowiedz sobie sam.
0
Kurwachal jak zwykle czysto
0
@Arys No dobrze dobrze.
0
Mam nadzieję że jak przejdziemy fartem Napoli to trafimy na City bo wtedy Xavi poprosi Pepa żeby więcej już nie strzelali
0
@wojtekfcb79 Jaki remis?
4
Chciałbym was zaprosić na drugą część seansu o tematyce jak nie wydrapać sobie oczu