4

Pena to jest kiep

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Firestone Ehe yhy i ehe

1

@Popitek12 Co sądzisz o trolach

1

@Peciak Najlepszy Lewy najgorszy Pena

0

@MesQueUnClub96 Pod tym względem tak szkoda że inne nie pozwoliły mu awansować

0

@Nazio_87 Czyli czwartek kolejna część cyrku pod tytułem Polski sejm

5

Komentarz usunięty

1

Pamiętajcie to kościół katolicki stworzył Polskę i Polaków. Ci ludzie są chorzy na łeb

0

@Kgorecki2500 Okazało się że tylko na badania pojechał bo bidulkowi cukier spadł

2

@Rust_Cohle A we wtorek będzie lizany worek.

2

@kamilop Co ty mnie tu umniejszasz nagrodę dla profesora czarnka

1

@Kgorecki2500 Słabo mu się pewnie z głodu zrobiło.

0

@Esteban_ Jadą jak z gównem

0

@matimocny1 Tak bez rewanżów a co ważniejsze bez madryciokow

4

@Popitek12 zapytaj @Rewolucja123 jak zagadał na silowni i napisz to co on powiedzial

0

Czekamy aż sędzia przewali szejkerow

0

@Rewolucja123 Xavi potrzymać mi piwo. Lewy Ferran i 4 pomocników

0

Pan reklamówka nie zauważył że był faul.

0

Teraz skończy a pokazał że doliczy

4

Cwiakala doszedł jak tamten walił okno to lekko się wzdrygnal.

0

Przecież on strzela łokciem

0

To to jest kartka za strzał ręką

0

Idzie oglądać przecież to są jaja

1

To jest faul Rudigera

0

Mam nadzieję że to utrzymają jeszcze tylko 85 minut.

2

@IronSanHybrid Kroków nie łapała

2

@michal26 Nie będę czytał całej dyskusji powiem tylko że się nie zgadzam. @Luciano99 już sam nie wie co ma robić aby pozbyć się tych wszystkich adoratorów @jowita . Drugi przypadek to @VegetaPolska on weźmie ci mu daja i nie ma tu nic do rzeczy piniadz i uroda.

2

@Bykunn Ja tam również popieram eutanazję tylko w naszym kraju podawano Pavulon co by zarobić więc mam trochę obaw czy tej eutanazji nie byłoby za wiele.

0

@robsons23 Tak będzie przybywam z poniedziałku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?