2

@Podkwaszacz Ja bym go też powołał ale do Choroszczy

3

5 pkt. @Luciano99 lubię chorych ludzi
3 pk @Danny Gaucho y za wytrwałość gdy walczy z Januszem
1 pkt @Don-Corleone za to że jest starszy od węgla

0

Ernesto gra o ligę mistrzów, my naprawdę chłopa nie docenialiśmy

1

@Maltan Nie mógł Iniaki jeszcze iść na tego roznego. Przypomnę że w piłce chodzi o to by wygrac

0

@Pressinho Warcaby zacznij ogladac

0

Przecież Roberto zaraz padnie na pysk a trener nie ogarnia

0

Zmieniać będziem zaś potem

1

@Jonyx Jeden rusza drugi spóźniony więc pomaga mu trzeci i robi się dziura. Pressing jak talala

1

Jak jest taka bida w klubie to ja za 50 tysi usiądę na ławce i będzie to samo to po jaka cholerę przepłacać

0

@Fake69 Przecież będzie wolne aby mogli wypocząć

1

Jak kurze utną łeb to loto tak jak nasi zawodnicy bo boisku.

2

Nasi pomocnicy i obrońcy to mają klapy na oczach czy co

1

A uciśniony ryja drze co mec po 20 razy i nic.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Roobo Niedługo dowalicie się że ma brzydkie buty i fryzurę

0

Cancelo szedł z powodów bezpieczeństwa. Pół roku pozniej. jesteśmy dobrej myśli nasz zawodnik powinien niebawem wrócić

0

Dziś maszyna ruszy. Wygramy 4-0 na nich

0

@Dankho94isbackPamietam również jak wygrywali wysoko i ta gra wyglądała o wiele lepiej. Grając w ten sposób przegrali tamten sezon i ten też mogą przegrać.

1

Ja to nie ogarniam 1-0 u siebie z Majorka dupy gra nie urywa a wy tu już mistrzostwo w styczniu rozdajecie.

0

@Benz Roberto bym za niego nie oddał.

0

@JordiAlbion Kręgosłup gdy jest dość mocny uścisk i naparza wszystko plecy biodro noga nawet paznokcie.

5

Madrycioki dziś w papę

2

@HighestInTheRoom Legia mistrzem Polski. Jestem kibicem Lecha

3

@MarioVeB! Biznesmen z Torunia wyśle wiernych Mercedesami. Stać go przez 8 lat tyle zajumal że to głową boli

0

@Prorokk Który to wyśle pismo do vision że mają się ustosunkować do reklamacji i na tym zakończy się jego udział.

0

@LS i inne warianty ,można gdzieś obejrzeć Real-Barca w kosza

0

Widzę na flash że przydupasy białych się pięknie odpalili ,Bordalas wszedł za mocno

3

@Luciano99 stary nie obraz się ale oddaje swój głos na twojego starego. Bez niego nie byłoby ciebie a to dla mnie wielka wartość

5

@Luciano99 Czyli zapłacisz mu z te nadgodziny i za to ma sobie kupić to piwo. Dobry plan.

0

@tbas Są oburzeni że lewica chce równouprawnienia więc nie będą kobieta pomagać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?