2

@MOLESTA Tak mistrzostwa świata. I tak jak piszesz wtedy był przełomowy moment i do teraz tego nie ogarnęli:)

0

@MOLESTA Dla mnie to nie takie proste. Pamiętasz może bramkę Roberto Baggio gdzie podszedł pół metra od zawodnika i szybkim kopnięciem strzelił w jego rękę. Nie byla przy ciele i karny lecz zachowanie napastnika było z premedytacją.

0

@pacior95 Czyli gramy bez 9. Jak byś to ustawił? Tylko mi tu że szprota nie wyskakuj.

0

@tbas Ja bym wziął Settiena a jako asystent rudy holender

0

Tomasz zabijaka to jest mój ulubiony debil.

0

Jak wszedł szprota zagrał tak pięknie jak Lewy to na to wszystko tylko Roberto na prawe skrzydełko i żygom na bank.

1

Szprota co to jest za gość

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobry tyn ręcznik

0

Dobrze że Zgredek zmieniony bo by zszedł ale na zawsze

1

Przecież Cadiz to by się w ekstraklasie nie utrzymało

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DiscoCzareQ Cadiz ich zmiecie z planszy.

0

@AlexDark00 Janusz a ten Ferran strzelał czy jeszcze nie przewinoles do momentu kiedy kaleczy.

1

@Culer9002 Czy ty myślisz że ja to jestem "na siebie" żeby znać odpowiedź na tak trudne pytanie.

1

@AlexDark00 Ferran nie strzelał? Mogłeś nie zauważyć bo to nie Lewy a przecież rekina hejtowac nie będziemy.

0

@AlexDark00 Janusz czyś ty dziś widział te bombę rekina z bani po której padła bramka. Lewus by taką setkę na bank zmarnował. Tyle pieniędzy płacił Bayern dobremu napastnikowi teraz robi to Barca a Janusz w necie się marnuje

0

Zdejm łysego i rekina bo zglupieje

4

@Luciano99 Świetnie zrobione paznokcie:)

0

@tristan87 Gość ma do wygrania gruby piniondz i nie bierze taksówki, coś mnie tu śmierdzi.

0

@Emhyr Odpindolil mu przedzialek

1

@Kgorecki2500 Ale wypłatę państwową to już ma:)

1

@koksik2700 Albo rozwinął łańcuch na maxa

1

@koksik2700 Jak to lis skund un się tam wzion

0

Uwaga włączyłem.

0

@Barcasub Co mówi prostytutka tuż przed śmiercią?
Dlużej już nie pociągnę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartas97 żodyn nie dojechol na czas.

2

@Lucerfi Przecież nikt im nie zabrania tylko niech wystawia kogoś kto ma choć gram godności i nie siedzi prawie cały w dupie karakana

2

@kubix05 Ja tu na deszczu wilki jakieś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?