jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MOLESTA Tak mistrzostwa świata. I tak jak piszesz wtedy był przełomowy moment i do teraz tego nie ogarnęli:)
0
@MOLESTA Dla mnie to nie takie proste. Pamiętasz może bramkę Roberto Baggio gdzie podszedł pół metra od zawodnika i szybkim kopnięciem strzelił w jego rękę. Nie byla przy ciele i karny lecz zachowanie napastnika było z premedytacją.
0
@pacior95 Czyli gramy bez 9. Jak byś to ustawił? Tylko mi tu że szprota nie wyskakuj.
0
@tbas Ja bym wziął Settiena a jako asystent rudy holender
0
Tomasz zabijaka to jest mój ulubiony debil.
0
Jak wszedł szprota zagrał tak pięknie jak Lewy to na to wszystko tylko Roberto na prawe skrzydełko i żygom na bank.
1
Szprota co to jest za gość
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobry tyn ręcznik
0
Dobrze że Zgredek zmieniony bo by zszedł ale na zawsze
1
Przecież Cadiz to by się w ekstraklasie nie utrzymało
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DiscoCzareQ Cadiz ich zmiecie z planszy.
0
@AlexDark00 Janusz a ten Ferran strzelał czy jeszcze nie przewinoles do momentu kiedy kaleczy.
1
@Culer9002 Czy ty myślisz że ja to jestem "na siebie" żeby znać odpowiedź na tak trudne pytanie.
1
@AlexDark00 Ferran nie strzelał? Mogłeś nie zauważyć bo to nie Lewy a przecież rekina hejtowac nie będziemy.
0
@AlexDark00 Janusz czyś ty dziś widział te bombę rekina z bani po której padła bramka. Lewus by taką setkę na bank zmarnował. Tyle pieniędzy płacił Bayern dobremu napastnikowi teraz robi to Barca a Janusz w necie się marnuje
0
Zdejm łysego i rekina bo zglupieje
4
@Luciano99 Świetnie zrobione paznokcie:)
0
@tristan87 Gość ma do wygrania gruby piniondz i nie bierze taksówki, coś mnie tu śmierdzi.
0
@Emhyr Odpindolil mu przedzialek
1
@Kgorecki2500 Ale wypłatę państwową to już ma:)
1
@koksik2700 Albo rozwinął łańcuch na maxa
1
@koksik2700 Jak to lis skund un się tam wzion
0
Uwaga włączyłem.
0
@Barcasub Co mówi prostytutka tuż przed śmiercią?
Dlużej już nie pociągnę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartas97 żodyn nie dojechol na czas.
2
@Lucerfi Przecież nikt im nie zabrania tylko niech wystawia kogoś kto ma choć gram godności i nie siedzi prawie cały w dupie karakana
2
@kubix05 Ja tu na deszczu wilki jakieś.