jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@goldmetaxa Moje córki nie pytają dlaczego się panowie całują. Dla nich to normalne tak zostały wychowane i mają to gdzie.
1
Chłop na 5 rzutów wolnych zjebał 3. Psychika na poziomie Alby po pierwszej połowie z Live
1
@takisobiektos Tu nie ma lidera w tym zespole a Sato to się zesrał jak Barca z Live
3
Raków Rakowem ale tero to Barca jechać madryciokow.
0
@Pedri16Future Co to są za ludzie ?
0
Tu bydzie miazga powiadam wam ja
1
Ludojad z brameczka
1
@BulaKG Bo rude to są albo brzydkie albo petardy nic po środku
0
Kryskin z kontuzją zaraz za niego wejdzie Hermiona.
0
No normalnie to jest rasowy rudy rudzielec.
0
@karolup A ty Urbana dziś słyszał. Real grał na 60% i spokojnie to dowiózł dziunior to powinien złotą piłkę dostać a rudiger jest w życiowej formie.Braga za to w ogóle nie wiem czy grała.
0
@karolup Nawet jak wyjdziemy z Roberto x11 to i tak złotówki na nich nie postawie.
0
@Mroziu Co ty w ekstraklapie to się bić o niego będą
0
@wojtekfcb79 My nie rozmawiamy o sędziach. Mówi ci to cos
2
@IronSanHybrid Tak od rana mnie zaczarować. Tego się świetnie słucha.
0
@VegetaPolska Nawet gdyby to nadal nie mamy Jezusa
1
@etobzyk Zobaczyć też możemy czy ufo wyląduje w Polsce,lecz to nadal tylko i wyłącznie czas przyszły. Natomiast to co tu i teraz to kolesie biegający po Warszawie bo ktoś im wizy sprzedał.
1
@ObiwanKenobi Też skończyłem teraz. Ten klown za ten cyrk w polu karnym to dostał chociaz żółta? Komentarz to dramat na poziomie sędziego. Tuż przed bramką dla Sevilli że jak Real teraz strzeli to będą mieli mało czasu na odrobienie a tu cyk i brameczka ale w drugą stronę.
1
@tbas Jak co to łatwiej będzie Tebasinio i pójdziesz do realu:)
1
@mleczkoo Ale co ja łyknąłem? Rozumiem że założyłeś że głosowałem na 3d.
4
@ObiwanKenobi Już ci tłumacze 7 % zrozumiałeś?
5
@ObiwanKenobi A kiedy to 12% najmniej a do 20 może ten od stolika wyciągnie.
3
@kamil295 Jak będzie zdrowy to Spurs zrobiło interes zycia
0
@sokot Tos się odpalił
1
@Barca1992 Przestań wyć
11
Co jak co ale za pisu tak nie piździło.
0
@Ojciec5tkidzieci To jest forum przeczytałem coś tam nabazgrał i było to dziwne stąd moje pytanie a Ty mi tu z ziomami. Fajnie fajnie
1
@Ojciec5tkidzieci Ty przeczytałeś co napisał @semafor ?
2
@Barca1992 Twierdzenie że lewica jest odklejona przy twoich tezach to jest dopiero żart. Chłopie o Jordanie byś coś napisał a nie wyjesz i wyjesz.
0
@ou7sider 8 do 4 wygromy