5

Ostatnie pożegnanie. Danuta na jedynce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DaPidejpi Cytując klasyka Świnie w ryk. Zgadnij kogo cytuje?

0

@Trojanek23 Gramy o euro teraz

0

@Barcasub Ty masz ale mniemanie o sobie ja jebie. Jedyny objawiony reszta to idioci.

0

@draxidox 12 to bydzie na bank o ile nie 20

0

@Barcasub Nic już nie musisz. Wróciłeś kilka miesięcy temu do kraju w którym większość twoim zdaniem to idioci, nie kumam tylko po co skoro tutaj nie pasujesz bo jesteś zbyt inteligentny

0

@mate92 Jak to Jarek mówił że mi weźmie i będę robił do 90

0

@Hosh I ostatni raz dostałem 500 plus wysłali mi sms

0

@Barcasub A do drugiej części się odniesiesz.

0

@RafiVeB Ale po co program jak mi ktoś mówi że jestem gorszy to na niego nie głosuje.

0

@Barcasub Ale ilu mieszka w mieście które poparło Ko a tych również nazwałeś idiotami. Ty to się musisz męczyć w tym kraju taki ynteligentny

0

@RafiVeB Nie reszta ma rozum i nie chciała być sponiewierana przez kolegów korwina

0

@draxidox A co mieli głowy spuścić i płakać

0

@Barcasub Nazywasz ludzi idiotami bo inaczej niż ty głosowali i ty masz coś do kogoś ze wsi

0

@Sulimo Przecież się nie gniewam mieszkam na wsi ale prawdę akceptuję

1

@Barcasub świnie w ryk

0

@Sulimo Sam jesteś wieśniak

0

ziobro, czarnek, sasin i wójt z pcimia jak ja się cieszę że te ryje lecą

0

Co ciul wyciągnął

1

Ale ryk w TVP holecka już pewnie ryczy w poduche

0

@Trojanek23 13 procent może 20% bydzie

0

@cyron1 Czyli teraz to że się nawalił będzie usprawiedliwieniem. Chłop dostał to na co zasłużył i to jest tylko i wyłącznie jego wina .

1

@kejdzi To co teraz będzie można zgwałcić zapłacić i po krzyku niech się cieszy że chce się dogadać.

1

@Comentateiro Wysłać ci e-recepte na jakieś psychotropy

3

@xavi890 Nie kumam jak zniszczyła? Jak się łbem myśli zamiast głową to trza płacić pinionzki.

0

@q1 Po co leczyć szufladę kanałowo

1

@Sapos93 No to piękny plan miała a debil się dał złapać i teraz płaci.

0

@Pedri16Future Tak z 15 to bym mu dał najmniej i wsadził do celi że Śliną

0

@SirBobby Ty co tu siwego bajeranta pomijasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?