3

W tej drużynie panuje chyba alkoholizm i wszyscy na kacu grają. Przecież tam nikt nie wychodzi do piłki, wymienność pozycji to jest jak bronią bo biegają nie tam gdzie powinni.

1

@Culer9002 W drugiej połowie jeszcze tylko cztery

0

Lewy dziś 4 brameczki mówię wam

2

@jakub1906 ja wiem co się stało. Telewizor się popsuł.

1

@pt9 Podstawa plus premia ile sprzedam tyle mam. Praca na stałej pensji by mnie wykończyła

1

@MesQueUnClub96 Robisz się naprawdę nudny. Każdy kolejny post jest bardziej żenujące od wcześniejszego więc daj już spokój z tymi dyrdymalami.

1

@*Ronaldinho_88* Ja natomiast jednego jestem pewien Dani to albo gwałciciel albo kompletny debil który ma inteligencji trochę więcej od kury.

5

@Arden Taki trochę większy korek w wannie.

0

@Essos Sen jest dla słabych. Po co spać szkoda życia :)

0

@MOLESTA Na labambe też jak wchodzą to kwiczą.

0

@MESSIah16 Ty znasz zasady piłki nożnej bo za cholerę nie wiem co ma do tego bramkarz

1

@KamQiX To teraz sobie pomyśl jak dobrze by to wyglądało gdyby nie wtopa z żółtą łodzią

1

Łolaboga co to się stanęło tero byde ryczoł

0

Sędzia faulował Anglika co za gosc

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ten komentator gniecie mi głowę Feddddde piłka zabiła golebia

0

O właśnie to jest to zagranie a ja się zeszczalem

3

@Luciano99 Co to za post dla atencji przecież taki towar poszedł od ręki i sianko dawno na wódeczkę przetrawione. Powiem ci tylko że ktoś mu otwarł warsztat więc winnych jest dwóch szukałabym wśród najbliższych.

1

@VegetaPolska Czy ty mógłbyś te swoje gówna wypisywać u madryciokow. Większość już wie że to troll ale jeśli nie to pasujesz tam idealnie.

0

@HighestInTheRoom Elebeleblybele mam nadzieję że pomogłem

1

@bartas97 Wybacz nie czytam wszystkich twoich komentarzy

0

@bartas97 Czyli uznajemy że sędziowie się mylą zawsze. To po jaka cholerę Madrytowi ta telewizja i skomlenie jacy to oni biedni

0

@Benz Co ma uruchomić:)

1

@norbi77 Ale on to pier... bez namysłu czy jak. Przecież co ten drewniany chłopczyk powie zaraz jest zaorany

1

@norbi77 Becia zaorala się sama

0

@kolomen2 Na co ciebie to jak ty nie umisz e to grać

0

@bartekvisca Zdecydowanie za dużo bo kurde taniej już było

0

@FcPortoFan1999 Ostatni mecz w wykonaniu tych ćwoków widziałem gdy grali z Barca i tak ich zapamiętałem. Czy zmienili styl może i tak ale to pewnie do następnego meczu z Barcą więc w moich oczach zawsze będą rzeźnikami

0

@FCBparasiempre I tylko o to. To nie możliwe:)

1

Rzeźnicy mogą dziś zabrać punkty madryciokom czy słabo to widziceie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?