jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W tej drużynie panuje chyba alkoholizm i wszyscy na kacu grają. Przecież tam nikt nie wychodzi do piłki, wymienność pozycji to jest jak bronią bo biegają nie tam gdzie powinni.
1
@Culer9002 W drugiej połowie jeszcze tylko cztery
0
Lewy dziś 4 brameczki mówię wam
2
@jakub1906 ja wiem co się stało. Telewizor się popsuł.
1
@pt9 Podstawa plus premia ile sprzedam tyle mam. Praca na stałej pensji by mnie wykończyła
1
@MesQueUnClub96 Robisz się naprawdę nudny. Każdy kolejny post jest bardziej żenujące od wcześniejszego więc daj już spokój z tymi dyrdymalami.
1
@*Ronaldinho_88* Ja natomiast jednego jestem pewien Dani to albo gwałciciel albo kompletny debil który ma inteligencji trochę więcej od kury.
5
@Arden Taki trochę większy korek w wannie.
0
@Essos Sen jest dla słabych. Po co spać szkoda życia :)
0
@MOLESTA Na labambe też jak wchodzą to kwiczą.
0
@MESSIah16 Ty znasz zasady piłki nożnej bo za cholerę nie wiem co ma do tego bramkarz
1
@KamQiX To teraz sobie pomyśl jak dobrze by to wyglądało gdyby nie wtopa z żółtą łodzią
1
Łolaboga co to się stanęło tero byde ryczoł
0
Sędzia faulował Anglika co za gosc
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ten komentator gniecie mi głowę Feddddde piłka zabiła golebia
0
O właśnie to jest to zagranie a ja się zeszczalem
3
@Luciano99 Co to za post dla atencji przecież taki towar poszedł od ręki i sianko dawno na wódeczkę przetrawione. Powiem ci tylko że ktoś mu otwarł warsztat więc winnych jest dwóch szukałabym wśród najbliższych.
1
@VegetaPolska Czy ty mógłbyś te swoje gówna wypisywać u madryciokow. Większość już wie że to troll ale jeśli nie to pasujesz tam idealnie.
0
@HighestInTheRoom Elebeleblybele mam nadzieję że pomogłem
1
@bartas97 Wybacz nie czytam wszystkich twoich komentarzy
0
@bartas97 Czyli uznajemy że sędziowie się mylą zawsze. To po jaka cholerę Madrytowi ta telewizja i skomlenie jacy to oni biedni
0
@Benz Co ma uruchomić:)
1
@norbi77 Ale on to pier... bez namysłu czy jak. Przecież co ten drewniany chłopczyk powie zaraz jest zaorany
1
@norbi77 Becia zaorala się sama
0
@kolomen2 Na co ciebie to jak ty nie umisz e to grać
0
@bartekvisca Zdecydowanie za dużo bo kurde taniej już było
0
@FcPortoFan1999 Ostatni mecz w wykonaniu tych ćwoków widziałem gdy grali z Barca i tak ich zapamiętałem. Czy zmienili styl może i tak ale to pewnie do następnego meczu z Barcą więc w moich oczach zawsze będą rzeźnikami
0
@FCBparasiempre I tylko o to. To nie możliwe:)
1
Rzeźnicy mogą dziś zabrać punkty madryciokom czy słabo to widziceie