1

@kubix05 Grało się w manik miner

1

@MesQueUnClub96 Ale to ty dzwonisz.

0

Zmieni Guiu tak w 80 odstawiam wcześnie musi wejść Oriol

1

Jeden program dalej Barca właśnie zaczyna mecz jak ktoś ma jeszcze ślepia całe to polecam.

0

@Dalhi A co nogę miał mu zlamac?

1

O Kross schodzi ale chyba za późno.

0

Podali już ile dostał Jude za czerwo?

0

Upadł po raz pierwszy.

1

@GeneralXavi A czy mógłbyś mi podpowiedzieć na kogo bo za cholerę nie wiem ?

1

@ranger3120 We łbie ci grzmi.

0

Kto idzie zapytać ze mną do Xaviego czy możemy wyprowadzać piłkę z obrony do Niemca.

0

@VamosVamos Ja bym go sprzedał za 100 zł

1

@FcPortoFan1999 Proszę spójrz kiedy skończył a jud dostał piękne czerwo mam nadzieję że Gil napiszę piękna notatkę i dostanie że 3 mecze

1

Teraz sędzia ja odpadam cwiakala to jest głupek. Pierwszej połowy nie widzial

0

@abram3k W łeb się jebnij

1

Złe zachowanie Hiszpana no co za debil

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gumaz 4 więcej nie może mieć bo bym w ludzkość przestał wierzyć

0

@FCB_dimiC Ty tak poważnie bo ja nie zawsze łapie czy ktoś żartuje czy nie?

0

@Kidd Messi już fiknie a Barca będzie jego wnukom płacić

3

Ciekawe czy żółw będzie naparzal hohlanda w ciemnej bramie za to że mu się do Barcy wpycha. Wiadomo dwóch nie przyjdzie więc będzie bitka

1

@Fabik87 To na własny użytek było a ci się czepiają.

0

@Kgorecki2500 O zete nie chodzi.

1

@Sulimo Legia zagra zaraz po wygranym meczu z Molde.

0

@maroon Nie odbieram sławnych osób jako ideały ale właśnie zwykłych ludzi a Alves to zwyrol. Czyli możemy przyjąć że gdyby nadal był tak dobry odsiedział swoje to możemy go przygarnąć ponownie bo przecież w piłkę grać potrafi a to co po za nim co nas to obchodzi.Dla mnie to co zrobił jest nie do zaakceptowania i jest mi wstyd że ktoś taki reprezentował ten klub.

6

@fc20barca Jak ktoś ci żeby powybija i połamie ręce to nagrać to trzeba żebyś uwierzył że masz te ręce połamane przestań się kompromitować.

1

@Kgorecki2500 Nie było lepiej tylko nie było neta i telewizji dlatego ludzie nie wiedzieli że politycy to debile.

1

@maroon No to mu pomnik zbudujmy a co w najlepszej jedenastce Barcy był. Jak by kogoś zamordował też byś nie mieszał tych dwóch spraw i uważał że powinien być w galerii legend?

5

@Firestone Mam wrażenie e tutaj Dani by się przyznał to bym wyczytał że robi to dla tego żeby mieć święty spokój a wcale tego nie zrobił. Argument za to trafny w pizdu jak by batonika ukradł.

0

@Matheu12 No to teraz jak będziesz świętował urodziny pomysl że Vini też to robi. Życzę fajnych imprez w przyszłości:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?