jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 Grało się w manik miner
1
@MesQueUnClub96 Ale to ty dzwonisz.
0
Zmieni Guiu tak w 80 odstawiam wcześnie musi wejść Oriol
1
Jeden program dalej Barca właśnie zaczyna mecz jak ktoś ma jeszcze ślepia całe to polecam.
0
@Dalhi A co nogę miał mu zlamac?
1
O Kross schodzi ale chyba za późno.
0
Podali już ile dostał Jude za czerwo?
0
Upadł po raz pierwszy.
1
@GeneralXavi A czy mógłbyś mi podpowiedzieć na kogo bo za cholerę nie wiem ?
1
@ranger3120 We łbie ci grzmi.
0
Kto idzie zapytać ze mną do Xaviego czy możemy wyprowadzać piłkę z obrony do Niemca.
0
@VamosVamos Ja bym go sprzedał za 100 zł
1
@FcPortoFan1999 Proszę spójrz kiedy skończył a jud dostał piękne czerwo mam nadzieję że Gil napiszę piękna notatkę i dostanie że 3 mecze
1
Teraz sędzia ja odpadam cwiakala to jest głupek. Pierwszej połowy nie widzial
0
@abram3k W łeb się jebnij
1
Złe zachowanie Hiszpana no co za debil
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@gumaz 4 więcej nie może mieć bo bym w ludzkość przestał wierzyć
0
@FCB_dimiC Ty tak poważnie bo ja nie zawsze łapie czy ktoś żartuje czy nie?
0
@Kidd Messi już fiknie a Barca będzie jego wnukom płacić
3
Ciekawe czy żółw będzie naparzal hohlanda w ciemnej bramie za to że mu się do Barcy wpycha. Wiadomo dwóch nie przyjdzie więc będzie bitka
1
@Fabik87 To na własny użytek było a ci się czepiają.
0
@Kgorecki2500 O zete nie chodzi.
1
@Sulimo Legia zagra zaraz po wygranym meczu z Molde.
0
@maroon Nie odbieram sławnych osób jako ideały ale właśnie zwykłych ludzi a Alves to zwyrol. Czyli możemy przyjąć że gdyby nadal był tak dobry odsiedział swoje to możemy go przygarnąć ponownie bo przecież w piłkę grać potrafi a to co po za nim co nas to obchodzi.Dla mnie to co zrobił jest nie do zaakceptowania i jest mi wstyd że ktoś taki reprezentował ten klub.
6
@fc20barca Jak ktoś ci żeby powybija i połamie ręce to nagrać to trzeba żebyś uwierzył że masz te ręce połamane przestań się kompromitować.
1
@Kgorecki2500 Nie było lepiej tylko nie było neta i telewizji dlatego ludzie nie wiedzieli że politycy to debile.
1
@maroon No to mu pomnik zbudujmy a co w najlepszej jedenastce Barcy był. Jak by kogoś zamordował też byś nie mieszał tych dwóch spraw i uważał że powinien być w galerii legend?
5
@Firestone Mam wrażenie e tutaj Dani by się przyznał to bym wyczytał że robi to dla tego żeby mieć święty spokój a wcale tego nie zrobił. Argument za to trafny w pizdu jak by batonika ukradł.
0
@Matheu12 No to teraz jak będziesz świętował urodziny pomysl że Vini też to robi. Życzę fajnych imprez w przyszłości:)