jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB To sam chlebek czy z maselkiem ? Zdecyduj się kobieto:)
0
@tadzik447 Tak się załatwia sprawy a nie po sądach lata.
0
@Fake69 Deco dojechał do Manchesteru dlatego Rodri zszedł bo poszedł się pakować
3
Nima formy mówili
0
O fuck ale pocisk
1
@macio_944 Ale przecież możemy im dorzucić chłopa na tę samą pozycję a zwie się Oriol i tutaj już się odmowy nie spodziewam
1
@macio_944 Mógłby Pep nam opchnac Hiszpana za jakieś pięć milionów i City płaci jego pensję ale chyba na to nie pójdą
0
@abram3k Co wy z tą formą rudy na ławce Norweg na ławce a oni nie grają z jakimś getafe czy cadizem. Popatrz jak ta piłka śmiga Real dostanie becki już w pierwszym meczu i se nawet postawie na to pinionzki
2
W Hiszpanii by odgwizdali spalonego Zaniolo
0
@Czajka90 Jak Jarosław to zaro Tusk musi być czas zmienić chyba to imię
4
@TR3YWAY Nie zrozumiałeś pytania.
3
On nie wiedziol
1
@kulek22 Na siebie poproszę
1
Na siebie poproszę
1
@macio_944 Dałem radę 40 sekund wincyj nie utorgom
7
@MesQueUnClub96 Gruby brzydki i do tego łysy czyli będzie podejrzenie że mógł być rudy.
Życie cię nie oszczędza
0
@Kubsoleon Powiem ci tylko tyle jak wychodziłem z kina to miałem uczucie piasku w ustach.
0
@VegetaPolska Kolejnej rzeczy nie czaisz ty to masz lipe chłopie.
0
Gazda i znów orgazm na antenie do wysłuchania.
1
@Deviler Poproś @Luciano99 aby Ci Jowitke na jeden dzień pożyczył
0
Jak tu nie kochać labamby z boiska już powinni zejść wszyscy , grają do dupy i Xavi do grudnia. Ten mecz sobie pięknie ustawiliśmy i bramka to kwestia czasu więc poczekajcie do 90 minuty
0
Tu będzie manita lekko
0
Co za debil ten bramkarz
0
@Michau98 Ale to ty dzwonisz
0
@koksik2700 Co to za kobita co kwiatków nie podlewa za oknem jakiś zwiędnięty stoi.
0
@Kgorecki2500 Bo jeżdżać to trza umić
0
@ranger3120 Podobno lipa przeczytałem na jakimś portalu jak się jakiś user żalił ale za cholerę nie wiem gdzie.
2
@NeroTFP1 To jest człowiek który kocha całym sobą piłkę nożną .
0
@Katalonbar Lm nie mogą bo jak by czarny wywalił viniego to jak by uzasadnili rasizm
1
@Comentateiro Janusz zaczyna łapać że zrobił z siebie clowna więc go nie widać. Musimy poczekać aż Lewy coś spieprzy lub znów nie wystawi patelni.