0

@agaFCB To sam chlebek czy z maselkiem ? Zdecyduj się kobieto:)

0

@tadzik447 Tak się załatwia sprawy a nie po sądach lata.

0

@Fake69 Deco dojechał do Manchesteru dlatego Rodri zszedł bo poszedł się pakować

3

Nima formy mówili

0

O fuck ale pocisk

1

@macio_944 Ale przecież możemy im dorzucić chłopa na tę samą pozycję a zwie się Oriol i tutaj już się odmowy nie spodziewam

1

@macio_944 Mógłby Pep nam opchnac Hiszpana za jakieś pięć milionów i City płaci jego pensję ale chyba na to nie pójdą

0

@abram3k Co wy z tą formą rudy na ławce Norweg na ławce a oni nie grają z jakimś getafe czy cadizem. Popatrz jak ta piłka śmiga Real dostanie becki już w pierwszym meczu i se nawet postawie na to pinionzki

2

W Hiszpanii by odgwizdali spalonego Zaniolo

0

@Czajka90 Jak Jarosław to zaro Tusk musi być czas zmienić chyba to imię

4

@TR3YWAY Nie zrozumiałeś pytania.

3

On nie wiedziol

1

@kulek22 Na siebie poproszę

1

Na siebie poproszę

1

@macio_944 Dałem radę 40 sekund wincyj nie utorgom

7

@MesQueUnClub96 Gruby brzydki i do tego łysy czyli będzie podejrzenie że mógł być rudy.
Życie cię nie oszczędza

0

@Kubsoleon Powiem ci tylko tyle jak wychodziłem z kina to miałem uczucie piasku w ustach.

0

@VegetaPolska Kolejnej rzeczy nie czaisz ty to masz lipe chłopie.

0

Gazda i znów orgazm na antenie do wysłuchania.

1

@Deviler Poproś @Luciano99 aby Ci Jowitke na jeden dzień pożyczył

0

Jak tu nie kochać labamby z boiska już powinni zejść wszyscy , grają do dupy i Xavi do grudnia. Ten mecz sobie pięknie ustawiliśmy i bramka to kwestia czasu więc poczekajcie do 90 minuty

0

Tu będzie manita lekko

0

Co za debil ten bramkarz

0

@Michau98 Ale to ty dzwonisz

0

@koksik2700 Co to za kobita co kwiatków nie podlewa za oknem jakiś zwiędnięty stoi.

0

@Kgorecki2500 Bo jeżdżać to trza umić

0

@ranger3120 Podobno lipa przeczytałem na jakimś portalu jak się jakiś user żalił ale za cholerę nie wiem gdzie.

2

@NeroTFP1 To jest człowiek który kocha całym sobą piłkę nożną .

0

@Katalonbar Lm nie mogą bo jak by czarny wywalił viniego to jak by uzasadnili rasizm

1

@Comentateiro Janusz zaczyna łapać że zrobił z siebie clowna więc go nie widać. Musimy poczekać aż Lewy coś spieprzy lub znów nie wystawi patelni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?