0

Solskjer się ku.... znalazł

0

Teraz głupek będzie płakał i machał łapami bo mecz nie idzie.

0

A co odstawiał bardziej czarny Pepe to odpadam

0

Angol widzę że załapał że gwiazda jest Vini to chce go wyprzedzić w ilości symulek

2

Wreszcie przerwa i będzie można posłuchać Tomka rajdowca

0

Dziś wszyscy kibice Barcy pokochają Marciniaka bo przewali madryciokow

0

@David_Beckham Jak byś miał taką lewą nogę to olał byś te złote pilki

2

A tak się bombelek cieszył a tero będzie płacz, jak dobrze że oni go kupili.

0

@MesQueUnClub96 Jaki Tuchel Dodi przecież jego Arsenal wyjaśnił

1

Bombel dziś nie ta kulkę podczas losowania formy wyjął

0

@Amidamaru Vini by się nadał, walka z rasizmem zajęła by mu tyle czasu że nic innego by nie robił a klub by padł.

0

@SelloutCrowd Panie tylko nam tu magika nie odwal

0

@Albatros Gdybyś miał robotę z piękną pensją i chcieliby się ciebie pozbyć to pewnie byś odszedł mimo że w następnej dostaniesz nie więcej niż 20% tego co masz. Już widzę jak odchodzisz

1

@PizzerMan Zdrówka bądź silny

0

z karnego się nie liczy

1

@agaFCB co popsuła a już mogło być po meczu

0

@mordini123 To spoko wynik z tym Juventusem

3

@mekston Pamiętam jak był tu ziom który twierdził że Messi to nie Goat bo nie wygrał mistrzostwa świata. Gdy to uczynił chłop się zwinął bo wiedział że przez tyle czasu robi z siebie błazna strony. Mam nadzieję że w tym przypadku będzie tak samo i koleś gdy załapie ze jest oklejony też konto usunie.

1

@kaamil1910 @Comentateiro wołają Cię

1

@NeroTFP1 Ja twierdzę że PSG to weźmie

1

Po ile ten Musiala

0

Kartki brak no bo po co

0

Teraz tylko czekam aż głupek się zagotuje i wyleci

0

A przed chwilą chciałem go zjechać od placka ale bi mi ryja zamknął

0

Na razie baja odpada przez Harego

0

@kigani Mam nadzieję że jutro wstaniesz i rozwalisz sobie ten głupi pysk o podłogę. Jak można mieć tak nasrane pod deklem

0

@AlexDark00 Ciekawe dlaczego Janusz nie lubi Baya

0

Baja ich robi 4-0 i Bożydar w zalobie

3

@TR3YWAY Nie dość że mecz przegapisz to jeszcze musisz patrzeć jak brat strzela sobie w kolano

0

Kurde jaką ja miałem traumę po tym jak Bayern przegrał ligę bo wiadomo od zawsze im kibicuję a nie tylko dzis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?